Avatar Lasuf

David Kraucher - Lasuf Zástupce producenta, manažer provozu

David, krom toho, že je bratr Fioly, se snaží recenzovat různé hry na různých platformách. Vypomáhá nahodile. Co se týče her si moc nevybírá. Rád má jak sportovní tituly, tak nepohrdne dobrou strategií nebo akční střílečkou.

3 roky v redakci
39 publikací
14 recenzí
34 komentářů
Epizoda HARDWARE TEST

5 věcí, které rozhodně nedělejte s diskem - Samsung T7 Shield

Externí disky jsou v dnešní době pomalu součástí každé domácnosti. Dokážou výborně posloužit na přenos a úschovu dat, vyžadují ale opatrné zacházení.

Epizoda 90VTEŘIN

CD Projekt nemůže za zpackaný CYBERPUNK?!

Zatímco herní společnosti hromadně vydávají vyjádření ohledně podpory lidských práv, Bobby mlčí a podporuje druhou stranu. Novinky, a jak důležité je mít kvalitní QA! To vše v dnešním dílu 90HODIN.

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Tisíce otevřených světů

Je čas na další SHOWTIME a probrání událostí posledních čtrnácti dní. Blizzard se noří hlouběji do problémů. Final Fantasy dostává konečně pokračování. Capcom oznámil Dragon's Dogma 2. A v česku se…

Epizoda 90VTEŘIN

Jeden Game Pass vládne všem!

Xbox se rozhodl zničit konkurenci pomocí Game Passu, Hideo Kojima na pranýři PlayStation hráčů, Minecraft na druhou a další a další novinky. To a mnohem víc v dnešní epizodě 90HODIN!

Epizoda 90VTEŘIN

Z RGB do LGBTQ+ - 90HODIN 8s40

Dnešní souhrn novinek vám přináší nový, pravidelný moderátor 90HODIN. Vláďa La Soufflé. Máme tu něco o Riotu, novinky o Warhammeru 40,000, boj proti lootboxům a další žhavé novinky!

Epizoda HARDWARE TEST

Přizpůsobitelný gamepad - Thrustmaster eSwap S PRO

Pokud vlastníte nějakou konzoli, určite doma najdete i gamepad. Dnes se podíváme na novinku, ktrerou si můžete přizpůsobit podle svého.

Epizoda 90VTEŘIN

Co by kdyby??!!! - 90HODIN 8s38

Spider-Man v rukou Microsoftu, Call of Duty nová éra, Lasuf nestíhá! Nejen to se dozvíte v dnešní nabité epizodě 90HODIN. Tentokrát s moderátorem, který může za vše!

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Restart The Last of Us a odplata Hidea Kojimy

Nečekané věci se dějí na celé scéně a proto je čas na pořádnou redakci! V tradičním INDIAN SHOWTIME se podíváme na poslední témata a projdeme je hezky od začátku do konce. S plnými doušky vaty a…

Epizoda HARDWARE TEST

Může příslušenství hrát za vás?! - Asus ROG

Kvalitní příslušentsví je důležité pro lepší výsledky ve hře. Dnes se podíváme na příslušenství z dílny Asus ROG a jakou výhodu vám přinesou.

Článek Téma

Zahráli jsme si Overwatch 2 PVP betu

Několik let jsme čekali na tento moment. Overwatch 2 se blíží a aktuálně je dostupná uzavřená beta PVP módu, který mění styl rozestavění týmů a přináší další novinky.

Epizoda HARDWARE TEST

Výkon na doma i na cesty – Asus ROG Flow Z13

Může tablet být výkonný jako herní notebook? Mohl by snad tablet konkurovat stolnímu počítači? Tak přesně na to si dneska odpovíme, testujeme totiž Asus ROG Flow Z13.

Epizoda HARDWARE TEST

E-sportový monitor na Tetris – ViewSonic Elite XG270

Monitorů jste u nás na testu viděli už několik, tento ale přináší revoluční novinku v rámci e-sportu. Chcete vědět víc? Tak se podívejte na dnešní test!