Avatar Lasuf

David Kraucher - Lasuf Externí redaktor

David, krom toho, že je bratr Fioly, se snaží recenzovat různé hry na různých platformách. Vypomáhá nahodile. Co se týče her si moc nevybírá. Rád má jak sportovní tituly, tak nepohrdne dobrou strategií nebo akční střílečkou.

2 roky v redakci
10 publikací
12 recenzí
4 komentářů
Epizoda HARDWARE TEST

Myš s tlačítkem vespod – MSI GM41

Do redakce se nám dostala herní myš z dílny MSI – GM41, a to ve dvou variantách, drátové a bezdrátové. Jak se s ní pracuje, jaké má spínače a senzory, na to vše jsme se podívali ve videu.

Epizoda HARDWARE TEST

Budoucnost monitorů? - Samsung Odyssey Neo G9

LCD a OLED bylb velký skok, co se týče kvality displejů. Ale co když tu máme něco, co kombinuje bonusy obou technologií a značně je vylepšuje? Mini LED nejspíše bude budoucností monitorů.

Článek Téma

Shrnutí Gamescomu 2021

V posledních dnech jsme byli zaplaveni novinkami všeho druhu. Bylo snadné něco přehlédnout. Ale nebojte, je tu naše shrnující video, kde si posvítíme na to nejzajímavější z Gamescomu.

Epizoda HARDWARE TEST

Může notebook fungovat jako náhražka stolního počítače? - MSI GE76 Raider

Výkonných notebooků nám redakcí už pár prošlo. MSI GE76 Raider ale svým výkonem konkuruje stolním počítačům a chce dodat i nejvyšší možný výkon pro hráče na cestách.

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Nové GTA, Among Us ve Fortnite a diskriminace žen v herním byznysu

Nalaďte se na nový SHOWTIME. Jako vždy se podíváme na nejpalčivější problémy herního byznysu. Do Fortnite přišel Among Us, i když uplně jinak. Čeká nás nové GTA a popovídáme si o diskriminaci žen.

Recenze 9

Humankind, vyzyvatel v boji o trůn 4X her

Humankind konečně po mnoha odkladech vyšel. Přináší známé mechaniky 4X budovatelsko-strategického žánru, ale v trochu jiném pojetí. Jak si vede v boji s pomyslným králem tohoto žánru Civilizací?

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Kauza Blizzard pokračuje a jak daleko je Half-Life 3?

Tentokrát si něco povíme o náročném vývoji Skull & Bones, Netflix se snaží o další adaptace podle her, rozebereme náklady spojené s exkluzivními hrami a nezapomeneme na klasickou vatu!

Recenze 9

F1 2021: Příběh dvou generací

Codemaster nám i tento rok přinášejí nový díl Formule 1 do našich domovů. Poprvé si budeme moci užít plnohodnotný příběh, ale třeba i kariéru rozehrát společně s kamarádem.

Epizoda HARDWARE TEST

Corsair Virtuoso RGB Wireless XT - Nová vlajková loď z dílny Corsair

Herních sluchátek je na trhu hromada. Corsair přichází s jejich headsetem mířeným na hráče. Vybaveny jsou snad vším, na co by jste si mohli vzpomenout.

Epizoda HARDWARE TEST

CoolerMaster periferie mířené na hráče!

CoolerMaster není už jen výrobce chladičů, počítačových skříní a podobně. Dnes tu máme herní příslušenství od této firmy. Jak si stojí na trhu herních periferii? Na to se dnes podíváme.

Epizoda HARDWARE TEST

Není Blackwidow jako Blackwidow - Razer Blackwidow PRO v3

Razer nám přináší první bezdrátovou mechanickou klávesnici z jejich produkce. Jak si na tom stojí už 3. verze této symbolické klávesnice Razer.

Recenze 5

Nemáte drobáček? Nabízíme recenzi Hobo: Tough Life

Hobo: Tough life je česká hra od českého studia Perun Creative. Používá kombinaci herních žánrů RPG, survival, simulátor i rogue-like. Život na ulici zkrátka není jednoduchá záležitost.