Zobrazit vše ve dne 27. 8. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E63

CAPTCHA ve hrách? My nejsme roboti!

Fortnite nás zve do historie, máme další důkazy o GTA 6 a EA si myslí, že jsme všichni roboti. Dnes máme informačně brutálně našlapanou epizodu 90VTEŘIN, nebo už to není 90VTEŘIN??

Bouře mezi fanoušky a vývojáři Saints Row

Z restartu bláznivé akce Saints Row nejsou hráči nadšeni. Zaznívají negativní názory na grafickou stránku a zejména mladou partičku hlavních hrdinů. Ti podle hráčů postrádají charakter.

Dabér se pochlubil, že dostal roli v novém GTA

Potvrdil nevědomky velkou senzaci, nebo snad lže? Širší veřejnosti neznámý herec Dave Jackson se na osobním profilu na Facebooku pochlubil, že byl obsazen do dalšího dílu série Grand Theft Auto.

Ve Starfieldu navštívíme město se svobodným duchem nebo luxusní plošinu

Vývojáři z Bethesdy Game Studios přibližují dvě odlišná města, která bude možné navštívit při hraní vesmírného RPG Starfield, nebo luxusní plošinu vybudovanou na vodě a prodeji drog.

Epic vyhrál? Apple částečně ustupuje ze svých přísných podmínek

Společnost Apple překvapila, oznámila, že vývojářům umožní, aby zákazníky vyzývali k placení mimo své aplikace pro iOS. Tento krok umožní tvůrcům aplikací vyhnout se placení provizí.

EA chce použít CAPTCHA testy k odhalování botů v multiplayerových hrách

Budeme skládat puzzle, abychom dokázali, že nejsme robot, ale člověk? Společnost Electronic Arts to má dle nového patentu v úmyslu, aby ochránila své multiplayerové hry.

Streamovací gigant spustil Netflix Gaming, ale zatím jen pro jednu zemi

Streamovací gigant udělal další velký krok vpřed pro rozšíření své služby o herní obsah. Umožnil prvním předplatitelům si vyzkoušet novou herní službu v rámci Netflixu.

Skate 4 vyjde nejen na konzole, ale i na PC

Poslední dosud vydaný díl série Skate vyšel již v roce 2010. Není tedy divu, že fanoušci napjatě očekávají Skate 4. Ten se, jakožto první díl v historii série, podívá také na počítače.

Podívejte se na vizuální skok NHL 22 v prvním gameplay traileru

Hokejová série NHL od EA Sports konečně přechází na Frostbite engine, stejná technologie pohání i tituly FIFA, Battlefield, Star Wars nebo Madden. Gameplay trailer ukazuje změny.

Svérázní ještěři v Deluxe edici Jurassic World Evolution 2

Stejně jako v případě prvního dílu bude k dostání Deluxe edice budovatelské strategie Jurassic World 2, která nabídne dodatečné skiny vozidel, cedule obchodů a několik zvláštních dinosaurů a ještěrů.

Středověk, stavění letadel, nebezpečný žralok, pořádné střílečky, Praha

Druhá část z Future Games Show: Bloodhunt, Balsa Model Flight Simulator, Tails of Iron, Dolmen, Soulstice, Core Keeper, DokeV, Medieval Dynasty, Gungrave: G.O.R.E. a další hry.