Zobrazit vše ve dne 25. 9. 2021

Farming Simulator 22 přináší možnosti, které si musela komunita dříve vytvořit

Propadli jste kouzlu zemědělského simulátoru? Po ročním půstu přichází konečně nový díl, ale před tvůrci z Giants Software je nelehký úkol. Musejí se zavděčit komunitě.

Sony má spoustu skvělých nápadů, kterými chce vylepšit PS5

Japonská společnost má řadu nápadů, ze kterých může v budoucnu čerpat. Hideaki Nishino, SVP pro Platform Experience, uvedl, že mají zajímavé, vzrušující a fantastické nápady.

Blíží se Wolfenstein 3? V MachineGames kromě Indiany Jonese pracují na další hře

Je běžnou praxí, že velká studia pracují na více projektech zároveň. Stejné je to v případě MachineGames po záštitou Bethesdy, respektive divize Xbox Game Studios.

Knihovna GeForce Now se rozšířila o 12 her. Nechybí Kena a Sable

Knihovna služby GeForce Now se rozšířila o dalších 12 her, včetně pěti velmi očekávaných her, které jsou na platformě dostupné hned v den svého vydání. Jaké tituly byly přidány?

Vesmírná střílečka Chorus s dobrodružstvím Nary a vnímající stíhačkou vyjde koncem roku

Zdá se, že odkladu Dying Light 2 využívá první hra. Společnost Deep Silver se rozhodla vesmírnou střílečku od nezávislého studia Fishlabs vydat koncem letošního roku.

Life is Strange: Remastered Collection vyjde na začátku února

Po odkladu remasteru Life is Strange a Life is Strange: Before the Storm z konce září na začátek příštího roku máme nyní k dispozici konkrétní datum vydání kolekce.

Zvířata ze Severní Ameriky obohatí Planet Zoo

Příznivci Planet Zoo si budou moci svou zoologickou zahradu rozšířit o další dodatečný balíček. North America Animal Pack přináší do hry osm zbrusu nových zvířat ze severoamerického kontinentu.

Originální Star Wars: Knights of the Old Republic vyjdou na Switch

Port klasického RPG zasazeného do světa Star Wars má na starosti studio Aspyr, které připravuje také remake pro PC a PS5. Na Switchi zažijeme původní Revanův příběh na začátku listopadu.