Zobrazit vše ve dne 27. 5. 2022

Star Wars Jedi: Survivor v oficiálním teaseru

Po úniku jména hry se k nám konečně dostává oficiální teaser pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order. Akční adventura s podtitulem Survivor vyjde příští rok.

Kao the Kangaroo je pouze tuctovou adventurou

Klokaní dobrodružství k nám přichází v novém díle, kde se ujmeme role mladého syna ve snaze najít zbytek rodiny. Dokáže však Kao zaujmout i širší publikum, nebo jde jen o další primitivní adventuru?

Jurassic World Evolution 2 se dočká DLC k novému filmu

Budovatelská strategie Jurassic World Evolution 2 se podle očekávání spojuje s chystaným filmem Jurský svět: Nadvláda. Výsledkem bude nové DLC, které přinese novou kampaň nebo opeřené dinosaury.

Další State of Play nás čeká už další týden

Začátkem příštího týdne si pro nás společnost Sony připravila další State of Play. Ten by se měl mimo jiné zaměřit na tituly pro chystanou druhou verzi PlayStation VR.

90VTEŘIN Epizoda S8E38

Co by kdyby??!!! - 90HODIN 8s38

Spider-Man v rukou Microsoftu, Call of Duty nová éra, Lasuf nestíhá! Nejen to se dozvíte v dnešní nabité epizodě 90HODIN. Tentokrát s moderátorem, který může za vše!

Proč by The Quarry mělo být špatnou hrou a zmýlili jsme se?

Studio za úspěšnou adventurou Until Dawn a nedávnou antologií The Dark Pictures se rozhodlo vydat novou hru The Quarry a my dostali příležitost vyzkoušet hodinovou ukázku. Jaké jsou naše dojmy?

Mafia 4 potvrzena dalším zdrojem v době, kdy se v Hangaru 13 ve velkém propouští

Ve studiu Hangar 13 začalo velké propouštění v důsledku zrušení druhého projektu. Navzdory tomu mají vývojáři pracovat na nové Mafii a návratu tenisového Top Spinu.

Problémy s dostupností PS5 jsou nejvyšší prioritou Sony

Problémy s dostupností PlayStationu 5 jsou nejvyšší prioritou Sony. Zatímco v prvním roce prodeje PS5 překonaly PS4, tak v druhém roce se počet vyrobených kusů propadl.

Xbox skutečně chystá zařízení pro streamování her ve stylu Chromecastu

Jmenuje se Xbox Keystone. Zatím jde pouze o kódové označení. Skrývá se za ním malé zařízení pro streamování, které připojíte do televize nebo monitoru přes HDMI.

Další PlayStation exkluzivitou na PC může být Returnal

Po Uncharted: The Legacy of Thieves Collection s českými titulky může dojít na hardcore střílečku Returnal, která loni dorazila na PlayStation 5. Nasvědčuje tomu databáze Steamu.