Hrad Kandar z hororu Armáda temnot ve hře Evil Dead

Asymetrická multiplayerová hororovka Evil Dead: The Game obdržela dva měsíce po vydání první významnou aktualizaci spojenou s komediálním hororovým filmem Armáda temnot.

První záběry z hraní retro-futuristického thrilleru The Invincible

Zajímavá je doba, hra je zasazena do jiné časové osy, digitální éra nenastala a všechna zařízení, včetně skeneru a průzkumného vozidla, budou založena na analogové technologii.

Skončilo natáčení seriálu The Last of Us od HBO

Když Neil Druckmann na Summer Game Festu mluvil o konci natáčení seriálu The Last of Us, kde si vyzkoušel režii jednoho dílu, tak mluvil pravdu. Konec natáčení záhy potvrdil i scenárista a producent.

Fort Solis bude mít spoustu tajemství a napínavý příběh

Fort Solis bude thrillerem pro jednoho hráče, který se bude odehrávat na Marsu. Podaří se inženýrovi Jacku Learymu uniknout z pevnosti s tajemnými informacemi?

Kathy musí zachránit Zemi z Marsu, kde bude řešit složité hádanky i plavat

Pokračování kladně hodnoceného sci-fi thrilleru Deliver Us the Moon z roku 2019 má stanovené datum vydání. Z Měsíce se hráči na rudou planetu budou moci přesunout po prázdninách.

Nechte se ohromit realistickým thrillerem ve stylu Heavy Rain

Hra známá jako Project M je vytvářená v Unreal Enginu 5 a má se pochlubit ultrarealistickou grafikou. Vývojáři pracují s 3D skenováním, snímáním pohybu a speciálními efekty.

Průzkum mimozemské planety ve sci-fi thrilleru The Invincible

Bývalí tvůrci Zaklínače 3, Cyberpunku 2077 a Dead Island v polském studiu Starward Industries na letošní rok připravují retro-futuristický thriller z pohledu první osoby.

Působivé záběry ze zákulisí vývoje Senua’s Saga: Hellblade 2

Ve studiu Ninja Theory se toho rozhodně nebojí a nabízejí nám pravidelně možnost podívat se do zákulisí vývoje akční adventury Senua’s Saga: Hellblade 2. Dnes se podíváme na obrovské monstrum.

Realistická vikinská loď v thrilleru Senua’s Saga Hellblade 2

Znovu nám vývojáři ze studia Ninja Theory ukazují, že jim při práci na Senua's Saga: Hellblade 2 záleží na každém detailu. Na začátku roku jsme viděli detailní hlavní hrdinku, dnes loď.

Martha is Dead - Recenze italského psychothrilleru

Italské indie studio LKA nám přináší hororový psychothriller Martha is Dead. Celosvětově se hra potýká s velkými technickými problémy. A to je škoda, protože její příběh vás doslova nepustí.

Vývojáři remaku Dead Space poslouchají hráče a vylepšují zvuky zbraní

Před měsícem jsme se v novém vývojářském deníčku mohli podívat nejen na tísnivou atmosféru remaku Dead Space, ale zejména si poslechnout nejrůznější zvuky, včetně zbraní.

The Quarry: Duchovní dědic Until Dawn v půlhodinovém videu

Za pouhých 65 dnů vyjde horor The Quarry, duchovní dědic PlayStation exkluzivity Until Dawn od studia Supermassive Games. Zkušený tým připravuje novou značku ve spolupráci se společností 2G Games.

Kosmický horor Quantum Error hodlá konkurovat Prey a Dead Space

Malé americké studio TeamKill Media LLC chce hrát nejvyšší ligu se svým titulem Quantum Error. Vypovídá o tom využití nejmodernějšího Unreal Enginu 5 i přízeň Sony.

Deliver Us Mars slibuje sci-fi thriller na rudé planetě

Máme tady pokračování kladně hodnoceného sci-fi thrilleru Deliver Us the Moon z roku 2019. Ve dvojce se přesunete z povrchu Měsíce o deset let dopředu a na Mars.

Aftermath je psychologický thriller s bývalou astronautkou v hlavní roli

Hlavní hrdinkou je Charlie Gray, bývalá astronautka, která musí najít svou dceru v evropském městě, jež se stalo obětí útoku mimozemšťanů. Přežije a dosáhne svého cíle?

Psychologický thriller Martha is Dead odložen

Psychologický thriller Martha is Dead od tvůrců The Town of Light byl odložen. Společnosti Caracal Games, LKA a Wired Productions oznámily, že nevyjde na konci letošního roku.

Invincible s příběhovými odchylkami od románu Stanisława Lema

Po krátkých ukázkách jsme se dočkali gameplay traileru, který prozrazuje více o sci-fi dobrodružném thrilleru Invincible. Ten připravují bývalí tvůrci Zaklínače 3, Cyberpunku 2077 a Dying Light.

Interaktivní thriller Twelve Minutes už brzy pro PlayStation a Switch

Nevšední interaktivní thriller Twelve Minutes se už brzy dostane na konzole PlayStation 5, PlayStation 4 a Nintendo Switch. Hra na tyto platformy vyjde v prosinci.

Alan Wake Remastered - Recenze

Alan Wake je zpátky. Tedy téměř zpátky a asi i v trochu jiné podobě, než jsme všichni doufali. Bohužel se nám známý spisovatel nevrací se zcela novým příběhem, ovšem jen s grafickým remasterem.

The Invincible: Sci-fi thriller s robotickými pavouky v gameplay ukázce

The Invincible je retro-futuristický thriller z pohledu první osoby, jenž nás zavede na tajemnou pouštní planetu. Hru připravují bývalí tvůrci Zaklínače 3, Cyberpunku 2077 a Dead Island.

Rockstar definitivně pohřbil špionážní thriller Agent

S každým dalším rokem naděje na znovuzrození Agenta od Rockstar Games klesala. Teď byla kompletně pohřbena. Známé studio přesměrovalo oficiální stránky hry na svou domovskou.

Alan Wake Remastered: Oficiální porovnání remasterované a původní verze

Jaké jsou rozdíly mezi remasterovanou a původní verzí akčního thrilleru spisovatele Alana Wakea? Vše je přehledně vidět v oficiálním videu. Chybět nebude rozlišení 4K.

První trailer na Alan Wake Remastered

Po prvních screenshotech přichází na řadu první trailer. Alan Wake Remastered na první pohled vypadá lépe, i když mohl by vypadat ještě lépe. Jak v přímém přenosu řekl Fiolo, je to ostřejší.

Další potvrzení remasteru Alan Wake

Skvělá zpráva pro fanoušky Alana Wakea, kteří čekají na návrat jejich oblíbeného spisovatele a jeho nočních můr. Nový důkaz. Oficiální oznámení má proběhnout už za pár dnů.

První záběry z remaku Dead Space poukazují na tísnivou atmosféru

Se známým inženýrem Isaacem Clarkem se vracíme do strašidelných chodeb vesmírné těžařské lodi USG Ishimura. Podívejte se na detaily, srovnání s původní hrou a záznam celého streamu.

Alfred Hitchcock: Vertigo v prvním traileru

Spisovatel Ed Miller vyvázl bez úhony z autonehody v Brony Canyonu v Kalifornii. Přestože ve vraku auta nebyl nikdo nalezen, Ed trvá na tom, že cestoval se svou ženou a dcerou.

V Twelve Minutes začíná záchrana manželky v časové smyčce

Minutu a půl dlouhý trailer nám připomíná, že ve čtvrtek 19. 8. vychází interaktivní psychologický thriller Luise Antionia o muži, který uvízl v časové smyčce. Jeho úkolem je zachránit ženu.

Při záchraně lidí v Rescue Operations Simulatoru prožijete skutečné katastrofy

„Rescue Operations Simulator je jedinečný titul, zaměřuje se na skutečné katastrofické události, které otřásly a změnily celý svět,“ tvrdí vývojáři. Co vše na nás ve hře čeká?

Seriál The Last of Us vybral herečku pro Sarah, dceru Joela

Těsně před začátkem natáčení seriálu The Last of Us od HBO byla odhalena herečka Joelovy dcery Sarah. Zahraje si ji hvězda filmu Dumbo z roku 2019 od Disney a režiséra Tima Burtona.

Thriller Závrať od Alfreda Hitchcocka prožijeme v příběhové adventuře

Další zajímavou hrou, která byla oznámena na dnešní konferenci Guerrilla Collective, je příběhová adventura podle psychologického thrilleru Závrať od režiséra Alfreda Hitchcocka.

Psychologický thriller Twelve Minutes se ukazuje v nových záběrech

Indie kousek z 12minutovou časovou smyčkou se představil světu v roce 2019. Po menším odkladu se vývojář Luis Antonio hlásí s novými záběry doplněnými o jeho komentář.

The Invincible: Sci-fi thriller od bývalých tvůrců Cyberpunku 2077 a Dying Light odložen

Polské studio Starward Industries oznámilo odklad svého prvního projektu. Sci-fi thriller The Invincible nevyjde v letošním roce, jak bylo původně plánováno, ale později.

V seriálu The Last of Us se objeví Tommy, bratr Joela

Obsazení seriálové adaptace PlayStation thrilleru The Last of Us bylo rozšířeno o dalšího herce. Gabriel Luna (Agenti S.H.I.E.L.D.) se přidává k Pedrovi Pascalovi a Belle Ramsey.

PS4 přichází o další exkluzivitu. Hraný thriller Erica vyjde na PC

Interaktivní thriller Erica si budou moci užít majitelé počítačů prostřednictvím služby Steam. Příběh, který projdete za dvě až tři hodiny, se bude prodávat za 9,99 eur (přibližně 260 korun).

Odhaleni ústřední herci seriálu The Last of Us

Seriálová adaptace známého akčního thrilleru The Last of Us od Naughty Dog je zase o něco blíže. Dnes jsme se dozvěděli, jací herci si zahrají ústřední postavy, tedy Joela a Ellie.

Pátou hrou zdarma od Epicu je skvělý thriller Alien: Isolation

Hororovou hru od britského studia Creative Assembly můžete mít zdarma. Stačí si ji vyzvednout na Epic Games Store pro počítače a vžijete se do Amandy Ripley na zdánlivě opuštěné vesmírné stanici.

20 minut ze sci-fi thrilleru Observer: System Redux

Podívejte se do futuristického Krakova z roku 2084, kterému dominuje násilí a anarchie. Budoucnost je mnohem temnější, než si kdokoli dokázal představit. Stanete se nástrojem korporátního útlaku.

Prozkoumejte tajuplnou poušť Algerian v příběhovém traileru k Amnesia: Rebirth

Jak jistě víte, vývojáři ze studia Frictional Games si pro nás připravili další díl z jejich hororové série Amnesia. Dnes nám dali nahlédnout na kousky z příběhu a samotného prostředí.

Amnesia: Rebirth se vás pokusí vystrašit už za měsíc

Při hraní budete muset ovládnout strach tváří v tvář nepředstavitelnému teroru. Podíváte se do alžírské pouště, kde se ocitne hlavní hrdinka, jež si nepamatuje, jak se na tohle místo dostala.

Bývalí tvůrci Cyberpunku 2077 a Dying Light chystají sci-fi thriller s robotickými pavouky

The Invincible má být retro-futuristický thriller z pohledu první osoby, který hráče zavede na neznámou pouštní planetu, kde budou bojovat s roboty připomínající pavouky.

Na PC si můžete zahrát demo next-gen thrilleru Observer: System Redux

Polské studio Bloober Team překvapilo své fanoušky a příznivce thrillerů. Zveřejnilo totiž demo svého kyberpunkového thrilleru Observer: System Redux. Co hra nabízí a jak je náročná?

Seriál The Last of Us zahrne scénu vynechanou z původní hry

Seriál od tvůrce Černobylu má přimět fanoušky, aby se znovu zamilovali do tohoto post-apokalyptického světa od Naughty Dog a poznali více jednotlivé postavy. Co Mazin vše plánuje?

Detektivka Twin Mirror od tvůrců Life is Strange se připomíná novým trailerem

Video ukazuje, jak moc se novinka studia Dontnod Entertainment liší od předchozí tvorby vývojářů. Můžeme se těšit na mysteriózní příběh plný napětí, kterým nás bude provázet hrdina s duální osobností.

Znovu se mluví o Silent Hill pro PS5. Pracovat na něm má japonský dream team

Nové informace od osvědčeného zdroje nasvědčují tomu, že se brzy dočkáme oznámení návratu Silent Hill. Hra by měla vyjít pouze na nadcházejícím PS5.

Kyberpunkový thriller Observer: System Redux nabídne lepší hratelnost i rozšířený příběh

Definitivní vize kyberpunkového thrilleru se k nám dostane koncem letošního roku na PlayStation 5 a Xbox Series X.

Nový psychologický thriller The Shattering nás zavede hluboko do lidské mysli

Tvůrci The Surge se oficiálně stávají vydavateli. Postarají se o vydání nového psychologického thrilleru Shattering, který nás zavede hluboko do lidské mysli.

Nešťastné odložení The Last of Us 2 doprovází přes tucet nových screenshotů

Herec Troy Baker se navíc krátce rozpovídal o Joelově roli ve hře. Ten bude i nadále velmi důležitou postavou.

Vyšel první vývojářský vlog k českému titulu Someday You'll Return

České CBE Software vydalo první vlog ke svému připravovanému psychologickému hororu Someday You'll Return, jehož zasazení do moravských lesů a temná atmosféra vám nažene husí kůži.

Sony s HBO chystá seriál podle herního thrilleru The Last of Us

Sony, PlayStation Productions a HBO chystají seriálovou adaptaci akčního thrilleru The Last of Us od Naughty Dog. Do seriálu je zapojen i šéf vývoje The Last of Us.

Na čem spustíte PC verzi Detroit: Become Human

Minimální a doporučené systémové požadavky pro zítra vycházející počítačovou verzi detektivního thrilleru Detroit: Become Human, která byla dříve exkluzivitou pro PlayStation 4. Obsahuje české…

Detroit: Become Human si na PC v rozlišení 4K při 60fps zahrajete příští měsíc

Už za necelý měsíc vyjde thrillerový příběh o boji za svobodu androidů prostřednictvím protagonistů se jmény Connor, Markus a Kara. Dostupná bude i demoverze a samozřejmostí jsou české titulky.

Quantic Dream nám připomínají chystanou PC verzi Detroit: Become Human

Příznivci filmových, dramatických thrillerů si už nemusí kupovat konzoli PlayStation 4. Francouzské studio Quantic Dream se rozhodlo vydat své klenoty postupně na počítači. Po Heavy Rain a Beyond Two…

Vývojářské studio Freebird Games něco chystá

Na YouTube se objevil krátký sneak peek, který nám prozrazuje, že Freebird Games se pouští do nového pravděpodobně dost temného dobrodružství zvaného Impostor Factory.

Twin Mirror bude epizodického formátu

Na začátku léta byl náhle oznámen titul Twin Mirror z dílny Dontnod, kteréžto stojí za Life is Strange či Vampyr. Načasování možná nebylo nejlepší, protože v průběhu času jaksi "zapadl" a moc lidí o…

Psychologický horor pro virtuální realitu je reálnější než kdy předtím

Říkali jste si někdy, jaké by to bylo se někomu vkrást do vědomí? Vědět jeho nejtemnější a nejtajnější myšlenky? Tahle hra vám to hravě umožní ve spojení hry a reálných záběrů.

Očekávali jsme We Happy Few a opravdu je konečně tady

We Happy Few se konečně dostává do své finální verze po dlouhé době v předběžném přístupu. Měla se dostat na PS4, ale teď? Nikdo neví.

Mysteriózní thriller Twin Mirror od studia Dontnod

Můžeme s klidem v duši říci, že E3 je tady. Novinky se valí ze všech stran, od kurýrních služeb i z ledničky. Jednou hodně zajímavou novotou je oznámení hry Twin Mirror od studia Dontnod, která má…

Detroit: Become Human funguje až děsivě skvěle, ohýbá svůj příběh zcela podle vašich rozhodnutí

Detroit: Become Human je dalším titulem pod vedením Davida Cage, který nám kdysi přinesl Fahrenheit, Heavy Rain nebo Beyond: Two Souls. Kdo by to byl řekl, že zrovna technologické demo KARA na PS3 z…

Akční stealth hra Past Cure má konečně svůj příběhový trailer!

Past Cure je nadcházející hra od malého studia Phantom 8. V tomto nevídaném dobrodružství zažijete akci, stealth, budete se bát a budete chtít vědět, čím vším vás příběh překvapí. Alespoň právě to…