Zobrazit vše ve dne 6. 10. 2021

New World byl dlouhé hodiny nedostupný kvůli technickým problémům

Ve středu v poledne našeho času začala plánovaná údržba MMORPG titulu New World, která měla trvat zhruba čtyři hodiny. Technické problémy ale plán výrazně protáhly.

Zažijte legendární horor na vlastní kůži - recenze Blair Witch: VR Edition

22 let po vzniku kultovní legendy Blairské čarodějnice si můžete sami projít její prokletý les. Tenhle zážitek není pro každého, ale těch pár vyvolených si ho bude navždy pamatovat...

20. výročí Xboxu přináší limitovanou edici tenisek

Na oslavu 20. výročí Xboxu je připravena limitovaná edice tenisek značky Adidas. Boty jsou nazvané Xbox 20th Forum Tech a čerpají inspiraci z původní konzole Xbox.

Takhle se hraje Zaklínač 3 na Steam Decku

CD Projekt RED od Valve obdržel Steam Deck a rozhodl se ukázat, jak na nadcházejícím hardwaru běží Zaklínač 3: Divoký hon, jedno z nejlepších akčních RPG všech dob.

Launch trailery lákají na dvojici remasterů

Alan Wake Remastered je již od včerejška k dostání, zatímco Crysis Remastered Trilogy dorazí v polovině měsíce. Oba projekty se nově dočkaly vlastních launch trailerů.

Rockstar definitivně pohřbil špionážní thriller Agent

S každým dalším rokem naděje na znovuzrození Agenta od Rockstar Games klesala. Teď byla kompletně pohřbena. Známé studio přesměrovalo oficiální stránky hry na svou domovskou.

Takhle vypadá Battlefield 2042 na starých konzolích

Už není, co skrývat. Beta Battlefieldu 2042 byla dnes v devět ráno spuštěna pro předobjednávky a předplatitele EA Play. Studio DICE se tak rozhodlo ukázat Xbox One verzi.

Ubisoft stále hledá vývojáře pro Beyond Good & Evil 2

Před necelými čtyřmi lety byla představena hra Beyond Good & Evil 2, která slibovala strhující dobrodružství. Od té doby se ale hodně změnilo. Hra je ale stále ve vývoji.

Na serverech Rockstaru se našla loga neoznámené trilogie GTA

Včerejší aktualizace Rockstar Games Launcheru zahrnula důkazy potvrzující remasterovanou trilogii Grand Theft Auto postavenou na technologii Unreal Engine. Podařilo se vydolovat obrázky. A další info.

Far Cry 6 s multiplayerem v různých světech série?

Na bedně na začátku příběhu Far Cry 6 se nachází QR kód. Po naskenování tohoto kódu mobilním telefonem se dostaneme na krátké šestivteřinové video. Co vše odhaluje?

Zlá pavoučí lokomotiva hlavním nepřítelem v hororové střílečce Choo-Choo Charles

Nasedněte do starého vlaku projíždějícího tajemným ostrovem a bojujte proti zlé vnímající lokomotivě s pavoučími nohami. Dokážete Charlese zastavit? Podívejte se na trailer.

Aston Martin Valhalla z filmu Není čas zemřít přichází do Rocket League

James Bond přichází do Rocket League. V souvislosti s premiérou filmu Není řas zemřít se do populární hry dostane kolekce Bond 007 s novým vozem a speciální akcí.

Trilogie pohádkových dobrodružství Kingdom Hearts vyjde na Switch

Společnosti Square Enix a Nintendo oznámily, že trilogie pohádkových dobrodružství Kingdom Hearts míří na Nintendo Switch, ale pouze jako Cloud Games. Připraveni na záchranu?

Vylepšení pro next-gen pouze u dražších edic Battlefieldu 2042

Dnes začíná beta Battlefieldu 2042 pro předobjednávky a předplatitele EA Play. Předběžné stažení je dostupné. Ostatní si multiplayerové bitvy vyzkouší od pátku do soboty.