Zobrazit vše ve dne 24. 11. 2021

Fall Guys odhalilo šestou sezónu, přibydou nové minihry a kostýmy

Do šílené hry Fall Guys: Ultimate Knockout dorazí v nové aktualizace šestá sezóna, která přinese pět nových miniher, limitované módy, 25 kostýmů, z toho 2 jsou inspirované hrou Ghost of Thushima.

Lepší umělá inteligence a grafika jsou lákadlem Men of War 2

Fanoušci real-time strategií mají důvod k oslavě. Po letech vydávání různých rozšíření a doplňků se konečně dostane na plnohodnotné pokračování kultovní hry Men of War.

Epic Games kupuje tvůrce Rock Bandu, aby pracovali na Fortnite

Tvůrci hudebních hitů Rock Band a Dance Central mají nového šéfa a nový úkol. Budou úzce spolupracovat s vývojáři Fortnite na vytvoření hudebních cest a her pro tuhle battle royale akci.

Mafia 2 nás měla původně zavést na mnohem rozsáhlejší Sicílii

Kolega Dana Vávry zveřejnil působivé screenshoty, které ukazují, jak mohla vypadat Sicílie v úvodu druhé Mafie, kdyby nebyla ve finální hře zredukována na jednu výukovou misi.

Prosinec přinese zajímavější hry pro předplatitele Xbox Live Gold

Předchozí měsíce v rámci Xbox Live Gold za moc nestály. Poslední měsíc letošního roku se ale jeví jako ten zajímavější. Máte chuť na to utéct z vězení nebo se stát diktátorem?

Star Wars: Battlefront 2 mohl nabídnout i Ahsoku a planetu Mustafar

Dennis Bränvall, bývalý kreativní ředitel studia DICE, naznačil, že kdyby v EA nedošlo k rozhodnutí ukončit předčasně podporu Battlefrontu 2, mohli jsme se dočkat dalšího vysněného obsahu.

Interaktivní thriller Twelve Minutes už brzy pro PlayStation a Switch

Nevšední interaktivní thriller Twelve Minutes se už brzy dostane na konzole PlayStation 5, PlayStation 4 a Nintendo Switch. Hra na tyto platformy vyjde v prosinci.

Serious Sam 4 může ještě letos vyjít na konzole

Frenetická střílečka Serious Sam 4 může v dohledné době vyjít na konzole. Začátkem tohoto měsíce se v databázi německé organizace USK pro hodnocení her objevila.