Zobrazit vše ve dne 1. 5. 2022
TOP 5 Epizoda S1E246

Nejdebilnější prohlášení herních společností

S osudem se to má tak, že každý je prý svého štěstí strůjce. A v dnešní TOP 5 si ukážeme, jak snadno můžete něco na veřejnosti říct, za co se vám vysměje celý herní svět.

Co vše víte o adventurách? Otestujte své znalosti v našem kvízu

V posledních dnes zamířili na naše zařízení nové díly adventur Polda a Syberia. Obě jsou kritiky přijímány velmi kladně, a to svědčí o tom, že klasické adventury se vrací zpátky na výslunní.

Warner Bros. má jednat o prodeji svých vývojářských studií

Mezi zájemci o koupi studií a licencí od Warner Bros. je údajně Microsoft, Sony, Electronic Arts, Take-Two Interactive, Tencent, Netease a PUBG Corp. Čeká se nelítostná bitva.

Infografika se všemi projekty, které chystají v Xbox Game Studios

Z Xbox Game Studios se za poslední roky stal kolos. Na palubě najdeme více než 30 studií a mnohé z nich mají více než jeden tým. Výsledkem je, že připravují přes 60 nejrůznějších projektů.

Realistická vikinská loď v thrilleru Senua’s Saga Hellblade 2

Znovu nám vývojáři ze studia Ninja Theory ukazují, že jim při práci na Senua's Saga: Hellblade 2 záleží na každém detailu. Na začátku roku jsme viděli detailní hlavní hrdinku, dnes loď.

Nová Forza Motorsport dorazí na obě generace Xboxu?

Žádný čistý next-gen. Nová Forza Motorsport, která má být restartem celé závodní série, vyjde na obě generace konzolí Xbox a PC. Unikly první screenshoty přímo ze hry.

Pirátské Skull and Bones má vyjít během podzimu

Pirátské dobrodružství, které bylo původně rozšířením pro Assassin’s Creed IV: Black Flag, stálo už 200 milionů dolarů a rozpočet nadále roste. Ubisoft má tlačit na vydání.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry května 2022

Pokud vás neunesly čarodějnice, případně jste sama neodletěla na koštěti, tak vás vřele vítáme u pátého Kalendáře hráče roku 2022. Společně se vypravíme do různých světů.

Odklad terénních závodů MX vs. ATV Legends

Terénní závody MX vs. ATV Legends nevyjdou koncem května, ale o měsíc později. Vývojáři z Rainbow Studios potřebují více času na doladění, zejména optimalizaci.