Zobrazit vše ve dne 25. 11. 2021

Je v přípravě nová hra z prostředí Pána prstenů?

Na stránkách pro speciální efekty se objevil zajímavý inzerát na pracovní pozici ve vývoji jejich herního díla. A jisté fakty naznačují, že by mohlo jít o Pána prstenů.

Druhá kapitola Fortnite se blíží ke konci

Druhá kapitola Fortnite bude brzy minulostí, v sobotu se koná událost nazvaná The End, která ukončí další éru populární battle royale akce. Co mohou hráči čekat ve třetí kapitole?

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E22

Už je to tady. Skoro nic nestíháme...

Stejně jako každý rok, tak i letos je přelom listopadu a prosince naprosto zabijácký. Nejen, že vycházejí různé AAA hry, které nemají jisté své kvality, ale zrovna tak se připravuje vše na uzavření…

INDIAN obhájil cenu českého internetu

Minulý rok jsme jako první videoherní server vyhráli Křišťálovou lupu. Dnes jsme cenu českého internetu v kategorii Zájmové weby obhájili. Děkujeme vám!

V O2 universu se uskuteční koncert dobového soundtracku Kingdom Come: Deliverance

O2 universum brzo ovládne atmosféra středověku. V hudebním provedení tady ožije idyla českých vesnic, chorály kostelů, velkolepost hradů i krev a špína krutých válek.

Proč nechcete být kamarádem prasátka Peppy - My Friend Peppa Pig

My Friend Peppa Pig měla být úžasná hra pro děti, ale stala se spíše noční můrou, na kterou dlouho nezapomeneme.

Invincible s příběhovými odchylkami od románu Stanisława Lema

Po krátkých ukázkách jsme se dočkali gameplay traileru, který prozrazuje více o sci-fi dobrodružném thrilleru Invincible. Ten připravují bývalí tvůrci Zaklínače 3, Cyberpunku 2077 a Dying Light.

V prosinci s PS Plus máte dostat dvě hardcore akční RPG a kostičky

Japonská společnost Sony měla na poslední měsíc roku 2021 zvolit dvě hardcore akční RPG a padouchy DC v kostičkové podobě. Jak budete s takovou nabídkou spokojeni?

Bude Battlefield 2042 lepší? Do konce roku jsou slibovány tři velké patche

Battlefield 2042 se v současné době nenachází v dobrém stavu. Kromě všelijakých chyb a problémů chybí ve hře mnoho klasických prvků, na které jsou hráči série zvyklí.

Nejlepší hry a herní hardware podle Golden Joystick Awards 2021

Slavnostní předávání cen Golden Joystick Awards 2021 je za námi a my jsme se dozvěděli, které hry jsou považovány za ty nejlepší. U příležitosti 50 let videoher byly vyhlášeny i speciální kategorie.

Xbox Series X je skladem, ale jen pro „vážené zákazníky“

Microsoft přišel se zajímavou taktikou, jak se při prodeji nedostatkové konzole vyhnout překupníkům. Oslovuje zákazníky napřímo. Nová taktika ale sklízí spíše kritiku.