Zobrazit vše ve dne 25. 3. 2022

Serious Sam: Siberian Mayhem je dobré pokračování slabé hry

Po zklamání ze Serious Sama 4 jsem se nového „standalone“ DLC bál, ale naštěstí zbytečně! Přichází pořádný Sibiřský nářez se seriózním Samem v hlavní roli!

Vývojáři reagují na kritiku: Gran Turismo 7 bude vylepšeno

Japonské studio Polyphony Digital si je vědomo kritiky, kterou od hráčů schytává Gran Turismo 7. Vývojáři na ni reagují a oznámili vylepšení i přidání nového obsahu.

LEGO Bricktales se zaměří na tradiční stavění s kostkami

Novinka od tvůrců Bridge Constructoru hodlá dokázat, že LEGO hry nejsou jen o adaptování známých filmových a seriálových licencí. I ve virtuálním prostoru se dá pořád stavět.

Trailer LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zesměšňuje padouchy

Nový trailer dokazuje, že i temná strana umí být vtipná a zábavná. Konečně také víme, co znamená rozkaz 67, a můžeme se podívat na Bena Swola v plné polonahé parádě.

V akčním survivalu Forever Skies je ze Země nehostinná planeta

Prostřednictvím tříminutového gameplay traileru dostáváme možnost seznámit se s alfa verzí Forever Skies. Jedná se o akční survival se sci-fi tématikou od bývalých tvůrců úspěšných polských her.

V The Cycle: Frontier budete bojovat proti příšerám i jiným hráčům

Spusťte se na povrch a naplňte své kapsy poklady a surovinami. Buďte však obezřetní, kořist si mohou ponechat jen ti, kteří se dostanou ven živí. Dávejte si pozor na krvelačné bestie a chamtivé hráče.

V Alaskan Truck Simulatoru si užijete drsné prostředí se vším všudy

Už vás přestalo bavit jezdit po zpevněných cestách v Euro Truck Simulatoru 2 nebo v American Truck Simulatoru? Tak to by vás mohl zajímat Alaskan Truck Simulator.

Deliver Us Mars slibuje sci-fi thriller na rudé planetě

Máme tady pokračování kladně hodnoceného sci-fi thrilleru Deliver Us the Moon z roku 2019. Ve dvojce se přesunete z povrchu Měsíce o deset let dopředu a na Mars.

Zahrajte si demo střílečky Project Warlock 2 inspirované Doomem

Ve hře se musíte probojovat třemi výbušnými kapitolami zasazených do odlišných prostředí. V postupu mám bude bránit zvěřinec smrtících příšer a mocných bossů, kteří se krčí v temnotách.

Songs of Conquest zve hráče na tahové fantasy dobrodružství

Fanoušci tahových klasik z 90. let, pixel artu a fantasy dobrodružství se mohou těšit na vydání hry Songs of Conquest v předběžném přístupu na Steamu. Dočkali jsme se také nového traileru.