Zobrazit vše ve dne 23. 4. 2022

Martha is Dead - Recenze italského psychothrilleru

Italské indie studio LKA nám přináší hororový psychothriller Martha is Dead. Celosvětově se hra potýká s velkými technickými problémy. A to je škoda, protože její příběh vás doslova nepustí.

V této hře se stanete neohroženým ukrajinským traktoristou bojujícím proti Rusům

V průběhu minulého měsíce internet obletěly fotografie a videa s ukrajinskými traktory, které táhnou ruskou těžkou techniku. Začalo se jim říkat postrach Rusů a vnikla celá řada vtípků.

World of Tanks ovládla real-time strategie

Tankové bitvy ve World of Tanks ovládla real-time strategie z ptačí perspektivy v rámci nové události, která má hráčům připomenout, aby mysleli na taktiku a strategii a nespoléhali jen na ocel.

Inkoustová střílečka Splatoon 3 má stanovený termín

Nintendo stanovilo datum vydání třetího dílu barevné inkoustové střílečky Splatoon a přidalo nový trailer se záběry z jedné celé bitvy. Tak se podívejte, jak se bude hrát.

Remake kolejnicové střílečky The House of the Dead míří na další platformy

Milovníci starých kolejnicových stříleček si od začátku dubna tohoto roku mohou na Nintendu Switch užívat přepracovanou klasiku v podobě akčního hororu The House of the Dead.

Shadowrun Trilogy s kompletním obsahem dorazí na konzole

Na konzole se dostane Shadowrun Trilogy s kompletním obsahem. Kolekce obsahuje tři akční RPG tituly. Hra bude dostupná také v předplatném Game Pass od Microsoftu.