Zobrazit vše ve dne 12. 6. 2022

Velký souhrn z PC Gaming Show

System Shock, Arma 4, Half-Life Alyx: Levitation, Falling Frontier, Agent 64: Spies Never Die, Deliver Us Mars, Fathest Frontier, Immortality, Victoria 3, F1 Manager, Chivalry 2 a další.

The Alters od tvůrců Frostpunku bude nevšedním zážitkem

Osobnost každého altera je utvářena různými životními cestami Jana. Alteři tak vyvolávají jednoduchou otázku týkající se okamžiků, které mění život, a rozhodnutí, která lidé dělají: Co kdyby...?

První záběry z hraní retro-futuristického thrilleru The Invincible

Zajímavá je doba, hra je zasazena do jiné časové osy, digitální éra nenastala a všechna zařízení, včetně skeneru a průzkumného vozidla, budou založena na analogové technologii.

Velký souhrn her z Xbox & Bethesda Showcase

Microsoft s Bethesdou se předvedl. Máme za sebou s největší pravděpodobností nejlepší prezentaci v rámci Summer Game Festu. Na PC a Xbox během následujících 12 měsíců dorazí spousta zajímavých her.

Starfield působí jako vesmírné dítě Skyrimu a Falloutu 4

Vše, na co jsme zvyklí z ostatních her Bethesdy Game Studios, je zjevně ve Starfieldu přítomné. Velkou změnou je ale možnost stavby vlastní lodě, s níž budeme dokonce moci bojovat ve vesmíru.

Potvrzena spolupráce Hidea Kojimy s Xboxem na nové hře

Na prezentaci Xboxu s Bethesdou se objevil Hideo Kojima. Tvůrce Metal Gear Solid a Death Stranding oznámil spolupráci s Microsoftem na nové hře. Tenhle titul chtěl dlouho vytvořit.

Diablo 4 ukázalo hraní za Nekromanta a vyjde v roce 2023

Dnes odpoledne Blizzardu spustil registraci do bety hry Diablo 4. Večer na prezentaci Xboxu s Bethesdou ukázal filmeček a gameplay záběry. Oba materiály byly věnované třídě Necromancer.

Už vás nebaví Minecraft? A co takhle Minecraft Legends?

Poznejte znova stará a známá prostředí z Minecraftu, tentokrát ale v podání nové hry, kde budete muset váš milovaný svět ochránit před hrozbou z jiného světa a zabránit děsivé pohromě.

Fallout 76 láká na klasickou lokaci z DLC pro Fallout 3

Rozšíření Expeditions dorazí do Falloutu 76 už za několik měsíců a přinese s sebou mapu The Pitt, se kterou jsme se již setkali ve stejnojmenném přídavku pro Fallout 3.

Díky Xbox Game Passu dostanete tunu odměň do her od Riotu

To, že Riot chystá velké věci, není nic nového, že oznámí spolupráci s Xboxem by se dalo čekat, ale že díky Xbox Game Passu budete mít dostupné všechny postavy z LoL, to nikdo nečekal.

Nová Forza Motorsport má být technicky nejpokročilejší závodní hrou všech dob

Restart série Forza Motorsport dorazí na jaře příštího roku pro PC a Xbox Series X/S. Microsoft o hře tvrdí, že půjde o technicky nejpokročilejší závodní hru všech dob.

Scorn inspirovaný Vetřelcem je hodně děsivá střílečka

Atmosférická hororová first-person akce Scorn má stanovené datum vydání. Na prezentaci Xboxu s Bethesdou se hra ukázala a vypadá hodně, hodně děsivé a zvláštně.

A Plague Tale: Requiem bude mnohem drsnější

Dvouminutová ukázka z atmosférické stealth adventury A Plague Tale: Requiem prozradila, že hra bude drsnější a brutálnější než povedený předchůdce. Amicia s bratrem musejí bojovat o život.

Kooperativní upírská střílečka Redfall od autorů Dishonored se konečně pořádně ukázala

Je tomu už rok, kdy byla hra oznámena. Byl trailer, nějaké informace, ale vlastně jsme z ní nic neviděli. To změnil hned začátek prezentace Xbox & Bethesda Games Showcase.

Hrdinská střílečka Overwatch 2 od Blizzardu bude skutečně zdarma

Spekulace se potvrdily. Na prezentaci Xboxu s Bethesdou bylo oznámeno, že Overwatch 2 od Blizzardu bude zdarma na všech platformách, tedy free-to-play. Uvnitř nový trailer.

Demo Resident Evil: Village si můžete zahrát v prohlížeči

Na počítačích a chytrých telefonech a tabletech s operačními systémy Android a iOS si můžete v prohlížeči zahrát Resident Evil: Village. Capcom vás zavede do vesnice a tajemného hradu.

Milovníci tekutého chleba zbystřete! Už brzo si budete moci uvařit vlastní pivo!

Černé pivo, ležák nebo birell? To věnujte sámošce a ponořte se do vlastního pivovaru, kde si vyzkoušíte uvařit svého vlastního krále s bílou pěnou a neodolatelnou zlatou barvou.

V roli letištního pozemního personálu v AirportSim

Vítejte na letišti. Ve hře AirportSim nebudete stavět letiště, ale ani ho řídit. Místo toho musíte zvládnout roli letištního pozemního personálu. Od tvůrců doplňků pro Microsoft Flight Simulator.

Akční dobrodružství XEL chce být Zeldou ve sci-fi světě

Byla by škoda, kdyby tento titul v přívalu představení nezávislých her zapadl. XEL je totiž zajímavé dobrodružství ve sci-fi světě s fantasy prvky. Podívejte se.