Zobrazit vše ve dne 26. 11. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E89

Žaloba za toxicitu? Bude to za 1.6 milionu dolarů!

Xbox Series X bude k dispozici, tedy jak komu. Léta staré Age of Empires 3 se rozrůstá o další národ a datamineři si hráli s World of Warcraft! Více se dozvíte během 90VTEŘIN!

Původní nerozbalená PC verze české Mafie se prodala za 60 tisíc korun

O nerozbalené původní verze her je zájem nejen v zahraničí, ale také u nás. Na konci léta se originální nerozbalená hra Vietcong vydražila za 40 100 Kč. Mafie je ale známější.

500 tisíc kreditů zdarma za přihlášení do GTA Online

U příležitosti Black Friday se v multiplayerové části gangsterské akce Grand Theft Auto 5 konají velké slevy, v rámci nich si hráči mohou koupit různé luxusní zboží za sníženou cenu.

Cyberpunk 2077 bude později považován za velmi dobrou hru, věří CD Projekt

Vlna pozitivních recenzí dává vizi polského studia za pravdu. Prezident CD Projektu RED se v novém rozhovoru rozpovídal a sdělit svůj názor na celou složitou situaci s očekávanou hrou.

Ve WRC 10 si můžeme vyzkoušet jízdu horským prostředím

Hra WRC 10, jež vyšla letos, dostala novou aktualizaci. Ta přidává nejen nové prostředí, ale i jeden legendární závod a vozidlo skutečného mistra světa. Vše prezentuje trailer.

GeForce Now přidává čtyři nové hry

Společnost Nvidia oznámila zařazení čtyř nových her do své cloudové služby GeForce Now. Zároveň láká na slevu handheldu Nvidia Shield TV, který lze koupit o 600 Kč levněji.

TOP 5 Epizoda S1E224

TOP Našich nejoblíbenějších zbrojí, oblečení a skinů ve hrách

Zbroje, skiny a prostě oblečení celkově jsou velkou součástí her. Každý chce přeci vypadat sem tam dobře a tak se podíváme na výběr našich nejoblíbenějších oblečení ve hrách.

Uncharted: Legacy of Thieves se nejspíš obejde bez multiplayeru

Vypadá to, že multiplayer nebude dostupný ani pro verzi na PlayStation 5, ani pro PC. Remasterované verze Uncharted 4 a Uncharted: The Lost Legacy se bez něho budou muset obejít.

Fotorealistické obličeje ve hrách? Nový systém má postavám umožnit vyjádřit skutečné emoce

V některých hrách jsou postavy hodně detailní, některé obrázky si lze snadno splést se skutečností. Grafická stránka se neustále posouvá směrem kupředu, ale o to více zaostávají animace obličejů.

Psychologický thriller Martha is Dead odložen

Psychologický thriller Martha is Dead od tvůrců The Town of Light byl odložen. Společnosti Caracal Games, LKA a Wired Productions oznámily, že nevyjde na konci letošního roku.

Epic rozdává lovecký simulátor a 1090 retro her

V obchodě Epic Games Store si můžete vyzvednout a do své knihovny přidat theHunter: Call of the Wild a Epic Welcome Pack pro Antstream Arcade. Obě položky budou dostupné skoro týden.

Pokémoni slaví 25 let, vznikla celá Converse kolekce

Známí Pokémoni slaví 25 let, a tak se společnost spojila s módní značkou Converse a společně vytvořili speciální kolekci, která se zaměřila právě na Pokémony. Zaujme vás?

Výherci CS: GO výtvarné soutěže vyhlášeni, dorazí nová kolekce skinů

Vývojářský tým CS: GO prohlédl přes 15 000 výtvorů, pouze 17 z nich však vyhrálo. Do CS: GO tak přibude celá kolekce skinů nejrůznější kvality, kterou vám představíme.