Zobrazit vše ve dne 6. 4. 2022

Klasické adventury ještě mají co říct - Syberia: The World Before

Mysleli jste si, že klasickým point & click adventurám již odzvonilo? Omyl! Přichází Syberia: The World Before a představuje neuvěřitelný filmový zážitek, který byste neměli opomenout.

Matcho vylepšuje postavy na základě zpětné vazby od hráčů

Týden po prvním gameplay traileru přichází české studio FiolaSoft s novým videem z Matcha. Prostřednictvím něho ukazuje vylepšené postavy v návaznosti na zpětnou vazbu.

eFootball konečně vyzve FIFU ve své plnohodnotné verzi

Trvalo to dlouho, déle, než si mnozí představovali, ale konečně se blíží plnohodnotná verze fotbalu od Konami. eFootball 2022 ve verzi 1.0.0 vyjde už příští týden.

Hrajete nového Kirbyho? Tyto kódy určitě uvítáte

Nový Kirby, který nedávno vyšel, se těší velké popularity, a tak Nintendo zveřejnilo několik kódů do hry k získání dárků. Jednotlivé kódy můžete vložit ve Waddle Dee-liveries.

Všechna tahle studia využívají nový Unreal Engine 5

Společnost Epic Games chce mít z Unreal Enginu 5 všestrannou technologii, která bude vhodná pro vývoj jakékoliv hry. S vývojem enginu pomáhá více vývojářských týmů.

The Quarry: Duchovní dědic Until Dawn v půlhodinovém videu

Za pouhých 65 dnů vyjde horor The Quarry, duchovní dědic PlayStation exkluzivity Until Dawn od studia Supermassive Games. Zkušený tým připravuje novou značku ve spolupráci se společností 2G Games.

Return to Monkey Island nepřepíše třetí díl

Ron Gilbert potvrdil, že navzdory tomu, co říkal v minulosti, nehodlá z kánonu série Monkey Island vyškrtnout třetí díl s názvem The Curse of Monkey Island. I díky tomu se vrací Murray.

Šéf vývoje Days Gone pracuje v Crystal Dynamics, nejspíš na Tomb Raider

Do Crystal Dynamics nastoupil Ross jako vedoucí designu. S novinkou se pochlubil na svém twitterovém účtu s tím, že je nadšen z projektu a připomenul téměř 50 volných míst ve studiu.

Eivor z Assassin's Creed Valhalla míří do Fortnite

Další hostující postavou ve Fortnite bude Eivor z Assassin's Creed Valhalla. Navíc Ezio, hlavní hrdina Assassin's Creed 2, bude dostupný pro všechny hráče. Do Fortnite toho ale míří mnohem víc.

Už žádný nový obsah pro Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft oznámil ukončení podpory taktické open-world akce Ghost Recon Breakpoint. Kontroverzní titul, který rozdělil komunitu série, bude nadále fungovat, herní servery zůstanou v provozu.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 6. dubna

New Game+ pro Dying Light 2. Battle Pass v Overwatch 2. Stížnosti hráčů na CS:GO. Nové hry pro předplatitele PS Plus. Další zásilky Steam Decku. Ubisoft to s battle royale nevzdává.