Zobrazit vše ve dne 26. 9. 2021

Lost in Random přináší karetní souboj v reálném čase a překvapivě to funguje

Pokud vás někdy bavily karetní hry, akční souboje a zajímavý příběh, ale nedokázali jste najít hru, co by tyto vlastnosti obsahovala, tak přesně pro vás je Lost in Random.

Indian je podruhé nominován na Cenu českého Internetu: Křišťálová Lupa 2021

V minulém roce jste nás překvapili. A letos jste to udělali znovu. Přijměte proto malé pozvání k tomuto zamyšlení a poděkování nad takovou cenou. Co vůbec tahle věc pro naši redakci znamená?

Může Kena: Bridge of Spirits obdržet oficiálně češtinu? A co nový obsah a pokračování?

Akční adventura na nás i hráče zapůsobila propracovaným grafickým kabátkem, příjemnými a svěžími hádankami, zábavným prozkoumáváním světa a dechberoucím audiovizuálem.

Alan Wake Remastered: Oficiální porovnání remasterované a původní verze

Jaké jsou rozdíly mezi remasterovanou a původní verzí akčního thrilleru spisovatele Alana Wakea? Vše je přehledně vidět v oficiálním videu. Chybět nebude rozlišení 4K.

První hlubší pohled na Company of Heroes 3

V prvním videu ze série vývojářských deníčku se ukazuje hratelnost a tvůrci mluví o spolupráci s fanoušky. Deset z nich bylo pozváno do studia, aby se podělilo o své návrhy pro Company of Heroes 3.

Fortnite vítá Toma Hardyho jako Venoma

V nejpopulárnější battle royale akci všech dob se objevila řada celebrit, mimo jiné LeBron James, Ryan Reynolds, Ariana Grande a fotbalista Harry Kane. Tentokrát nastupuje Tom Hardy jako Venom.