Zobrazit vše ve dne 14. 7. 2022

Konečně se fanoušci Alien: Isolation dočkají? Vzniká nový horor ze světa Vetřelce

Má jít o strhující akční hororovou hru určenou výhradně pro jednoho hráče. Těšit se máme na originální příběh, zasazený do období mezi prvním a druhým filmem Vetřelec.

90VTEŘIN Epizoda S8E52

Víme, kde bude další Assassin's Creed?

Lidé spekulují, kde bude další Assassin's Creed, Sony kupuje studio pro live service hry a Unity dělá kontroverzní kroky. Detaily nejen k těmto novinkám se dozvíte v dnešním díle 90 HODIN!

Skate 4 se jmenuje skate. a bude zdarma s hraním napříč platformami

Pro fanoušky skateboardingu přicházejí nové informace od společností Electronic Arts a Full Circle. Jako první jsme se dozvěděli, že Skate 4 se bude jmenovat skate.

CD Projekt už není lídrem polského herního průmyslu

Polsko má nového krále svého herního trhu a může za to Cyberpunk 2077. Dosavadním lídrem našich sousedů totiž byl CD Projekt. Společnosti ale od roku 2020 postupně klesá hodnota.

Sony představila věrnostní program PlayStation Stars

Během letošního roku bude spuštěn věrnostní program PlayStation Stars, který bude hráče na konzolích PlayStation 5 a PlayStation 4 odměňovat body, kterými bude možné dobít peněženku PSN.

Hrad Kandar z hororu Armáda temnot ve hře Evil Dead

Asymetrická multiplayerová hororovka Evil Dead: The Game obdržela dva měsíce po vydání první významnou aktualizaci spojenou s komediálním hororovým filmem Armáda temnot.

Unity kupuje firmu nechvalně proslulou instalátorem virů

IronSource vytvořila program InstallCore, který má negativní pověst, je označován za instalátor virů. Program byl vytvořen za účelem vytváření instalačních balíčků několika programů.

Interaktivní drama As Dusk Falls vyjde s českými titulky

Hra zkoumá propletené osudy dvou rodin v průběhu třiceti let. Náš příběh začíná v roce 1998 nepovedenou loupeží v malém arizonském městě. Naše rozhodnutí mají velký dopad.

2019-2022: Komunita pohřbila Red Dead Online

13. 7. 2022 si budou fanoušci Red Dead Redemption 2 pamatovat dlouho. Na výročí poslední velké aktualizace multiplayerové části se komunita rozhodla uspořádat pohřeb a rozloučit se s hrou.

Mobilní The Division Resurgence nevypadá vůbec špatně

Zdá se, že si Ubisoft věří. Gameplay záběry z připravované akce The Division Resurgence ukázal velmi brzy, když má third-person akce vyjít až v příštím roce. Co jsme se dozvěděli?

Takhle by vypadal remake akce Max Payne na Unreal Enginu 5

Někteří fanoušci se nemohou dočkat až si zahrají dříve oznámené remaky legendárních her Max Payne a Max Payne 2: The Fall of Max Payne. Aby si čekání zkrátili, hrají si v Unreal Enginu 5.

Konec BioWare bodů: většina balíčků pro Mass Effect a Dragon Age je zdarma

Společnost Electronic Arts postupně ukončuje drakonický systém BioWare Points, který byl používán k prodeji dodatečného obsahu pro hry jako Mass Effect a Dragon Age na PC v letech 2009 až 2013.