Zobrazit vše ve dne 28. 3. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E21

GTA VI? Ne, děkuji, raději další předplatné...

PlayStation chystá vlastní Game Pass a GTA se rozhodlo, že mít vlastní předplatné je dobrý nápad. Future Games Show nám pro změnu přineslo řadu oznámení. Vítejte u novinek za posledních 90HODIN.

Virální hit Vampire Survivors obdrží spoustu nového obsahu

Virální hit na Steamu jménem Vampire Survivors obdrží před vydáním plné verze spoustu nového obsahu. Jednoduchá, ale zábavná gotická hororová akce s rogue-lite prvky.

One Piece Odyssey chce být velkolepým RPG s originálním příběhem a postavami

Po letech vývoje společnost Bandai Namco oficiálně odhalila nové dobrodružství s Monkey D. Luffym a piráty Straw Hats. Jedná se o nový JPRG titul One Piece Odyssey.

Epic s Fortnite je největším firemním dárcem Ukrajiny

Společnost Epic Games ve spolupráci s Microsoftem prostřednictvím nákupů ve Fortnite vybrala přes 70 milionů dolarů. Tyto peníze budou věnovány na humanitární pomoc v probíhající válce na Ukrajině.

Nový zákon může donutit Apple povolit aplikace mimo App Store

Společnost Apple za přednost svých zařízení považuje uzavřený ekosystém, do kterého nelze instalovat aplikace mimo těch, které stáhnete z App Store. Tomu ale může být v budoucnu konec.

Ambiciózní vize si žádá čas, survival Sons of the Forest odložen

Už dlouho jsme tu neměli žádný odklad, tak to napravuje studio Endnight Games. To si dnešní den vybralo k tomu, aby oznámilo odklad pokračování survivalu The Forest.

Microsoftu se daří s Game Passem i programem pro nezávislé vývojáře

Americká společnost se nebojí utrácet miliony dolarů za zajímavé tituly do předplatného Game Pass. Kolik zaplatila za akční adventuru Marvel's Guardians of the Galaxy?

Z rodinných důvodů odchází šéf Amazon Game Studios

Amazon Game Studios přichází o významnou osobu, která se podílela na budování této společnosti. Mike Frazzini odstoupil z funkce vedoucího, aby se mohl věnovat rodině.

Kosmický horor Quantum Error hodlá konkurovat Prey a Dead Space

Malé americké studio TeamKill Media LLC chce hrát nejvyšší ligu se svým titulem Quantum Error. Vypovídá o tom využití nejmodernějšího Unreal Enginu 5 i přízeň Sony.

Polda 7 přináší upoutávku a odhaluje hvězdné české dabéry

České studio Zima Software přináší malou ochutnávku z připravované počítačové hry Polda 7, která vyjde 15. 4. letošního roku na počítače. Velkým překvapením je, že Pankrác na vyšetřování nebude sám!

Ve Valve naplánovali letní Steam Next Fest

Sotva skončil jarní Steam Next Fest, tak už ve Valve myslí na léto, kdy se bude konat další akce pro fanoušky a hráče, kteří si chtějí vyzkoušet připravované hry.