Zobrazit vše ve dne 2. 12. 2021

Budoucnost série Battlefield je v rukou Vince Zampelly a autora Halo

Tvůrce Medal of Honor, Call of Duty a Titanfall má důležitý úkol. Na jeho bedrech leží budoucnost Battlefieldu. Autor Halo zase připravuje nový tým, který bude mít na starost příběh Battlefieldu.

Unikl obrázek ze hry The Matrix Awakens

Fanoušci Matrixu budou mít důvod k radosti. Před několika hodinami byl zveřejněn nový trailer na Matrix Resurrections a teď se nečekaně objevil obrázek dosud neoznámeného titulu.

Tvůrce DayZ vydává sci-fi survival Icarus

Hra od tvůrce DayZ kombinuje sci-fi s tradičním survivalem, včetně nutnosti dbát na kyslík a potraviny. Připraveni na neznámou planetu, kde musíte hledat zásoby?

Unikátní Ghostrunner obdrží plnohodnotné placené rozšíření

Project_Hel vás postaví do role Hel, jednoho z nejzáludnějších bossů původní hry. DLC se zaměřuje na bojově orientovanou postavu a má oslovit nové hráče i veterány.

Patrik Hezucký v remaku známé koledy nabádá zákazníky, aby nakoupili férově na CZC

"Ta sleva je falešná, proberte se,” zpívá slavný moderátor ve vánoční kampani Dvojky na online trhu s elektronikou. Kromě férových slev mají letošní Vánoce GEEKové dárek pro každého.

Dnes pro Battlefield 2042 vychází zásadní update

Update #3 lehce upravuje uživatelské rozhraní, přidává týdenní výzvy a především představuje více než 150 různých oprav všeho typu – včetně vizuálních glitchů, zbraní, vozidel a podobně.

Aftermath je psychologický thriller s bývalou astronautkou v hlavní roli

Hlavní hrdinkou je Charlie Gray, bývalá astronautka, která musí najít svou dceru v evropském městě, jež se stalo obětí útoku mimozemšťanů. Přežije a dosáhne svého cíle?

Stalker 2 bude vyžadovat značný prostor na discích PC a Xboxu Series X/S

Pokud plánujete hrát očekávanou akci S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl, tak byste si měli začít připravovat místo na svém disku. Hra totiž bude vyžadovat značný prostor na discích.

Vánoce hráčům World of Tanks zpříjemní Arnold Schwarzenegger

World of Tanks sází na celebrity. Loni společnost Wargaming digitalizovala Chucka Norrise a nechala ho celý prosinec rozdávat hráčům dárky. Letos přichází nestárnoucí akční hvězda.

Xbox Game Pass v prosinci rozšíří 12 her, včetně úplných novinek

Microsoft pokračuje v pravidelném obohacování katalogu služby Xbox Game Pass. Pro první polovinu měsíce připravil hned 12 zajímavých her, včetně několika úplných novinek. Ano, Halo Infinite nechybí.

PS Plus hry potvrzeny, ale Godfall není plnohodnotnou verzí

Spekulace o PlayStation Plus hrách se opět potvrdily. Sony pro poslední měsíc roku 2021 vybrala dvě hardcore akční RPG a kostičkovou podobu padouchů ze světa DC.

Steam Deck nebude mít žádné exkluzivní hry

Exkluzivity pro Steam Deck by nedávaly smysl. Je to počítač a musí fungovat jako počítač, vzkazuje společnost Valve všem, kteří pochybovali, případně si přáli pro handheld speciální hry.