Zobrazit vše ve dne 29. 5. 2022
TOP 5 Epizoda S1E250

Herní situace, které se přenesly do reálného života

Hry jsou nedílnou součástí naších životů. Mnohdy narazíme na tak ikonické a výstižné herní chvíle, že si je rádi připomínáme i v reálných situací. My pro vás vybrali TOP 5, těch nejpoužívanějších.

Působivé záběry ze zákulisí vývoje Senua’s Saga: Hellblade 2

Ve studiu Ninja Theory se toho rozhodně nebojí a nabízejí nám pravidelně možnost podívat se do zákulisí vývoje akční adventury Senua’s Saga: Hellblade 2. Dnes se podíváme na obrovské monstrum.

Rusové dotují akční RPG o osvobození Kremlu z rukou Poláků

Ruský institut pro rozvor internetu finančně podpoří vznik „velkého“ akčního RPG, které je zaměřené na období, kdy Poláci okupovali Moskvu. Rozpočet ambicím ale neodpovídá.

GeForce Now přidává do katalogu 10 her

Společnost Nvidia tento týden rozšířila podporované hry v rámci GeForce Now o dalších 10 titulů. Navíc předplatitelé RTX 3080 se mohou těšit na lepší kvalitu hraní.

Vyšlo Knights of the Mediterranean DLC pro Age of Empires 3: DE

Nově můžete hrát za Itálii a Maltu. Zajímavou novinkou je „casual-friendly“ režim Tycoon, jenž je určen pro příležitostné hráče. Podívejte se na launch trailer.

Palworld je survival s pokémony, útočnými puškami a brokovnicemi

Japonské studio Pocketpair přichází se zajímavým nápadem, připravuje multiplayerový survival ve stylu Pokémonů. Rozdíl je v tom, že tady se pustíte do boje s malými i velkými příšerkami zvanými Pal.