Avatar kurfy

Adam Kurfürst - kurfy Externí redaktor

S Adamem se setkáte ve hrách a na sociálních sítích spíše pod jménem Kurfy. Psaní jej baví už od 3. třídy ZŠ, kdy začínal psát malý magazín pro své spolužáky. V červenci 2021 začal psát články na český herní portál a na začátku října téhož roku se přidal k Indianu a Techfeedu. Ve volném čase se věnuje šachům, hrám (hlavně CS:GO) a také jazykům. Adamovi není 12, dokonce ani 13.

Nový člen redakce
15 publikací
0 recenzí
34 komentářů
Článek Novinka

Kingston ohlásil ultra rychlé NVMe SSD

Společnost Kingston ohlásila svůj nový PCIe 4.0 NVMe SSD se jménem KC3000. Na disku je zajímavá jeho vysoká rychlost a zároveň možnost velké kapacity na poměry SSD.

Článek Novinka

První velká aktualizace pro Deathloop zlepšuje zážitek

Akční Deathloop je populární novinka tohoto roku, a právě do ní přichází první velká aktualizace, která přináší technologii DLSS, opraví různé chyby a další věci.

Článek Novinka

Pokémon Legends: Arceus kupodivu nebude open-world

Pokémon Legends: Arceus, titul, který vyjde na začátku roku 2022, šokoval fanoušky tím, že nakonec nebude mít otevřený svět, jak někteří zprvu usuzovali podle trailerů a popisu hry.

Článek Novinka

Robin Hood: Sherwood Builders spojí dohromady RPG, survival a stavění

Robin Hood: Sherwood Builders spojí dohromady RPG a stavění a vytvoří tak jedinečnou hru. Demo tohoto titulu je již dostupné na platformě Steam, celá verze však teprve vyjde.

Článek Novinka

Infinity Ward otevřelo nové studio

Vývojáři Call of Duty, studio Infinity Ward, otevřeli nové studio v texaském Austinu. Zároveň hledají nové zaměstnance, kteří se připojí k těm stávajícím v Kalifornii, Mexiku a Polsku.

Článek Novinka

Co vše přináší Windows 11 hráčům? Dle Microsoftu je tou nejlepší volbou

Operační systém Windows 11 dnes oficiálně vyšel, což znamená, že uživatelům se systémy Windows 10, kteří zároveň splňují podmínky pro instalaci, bude nabídnuto na něj zdarma přejít.