Avatar kurfy

Adam Kurfürst - kurfy Externí redaktor

S Adamem se setkáte ve hrách a na sociálních sítích spíše pod jménem Kurfy. Psaní jej baví už od 3. třídy ZŠ, kdy začínal psát malý magazín pro své spolužáky. V červenci 2021 začal psát články na český herní portál a na začátku října téhož roku se přidal k Indianu a TechFeedu. Ve volném čase se věnuje šachům, hrám (hlavně CS:GO) a také jazykům.

Nový člen redakce
57 publikací
0 recenzí
57 komentářů
Článek Novinka

War in the East 2 je obsáhlá válečná strategie

Březnový titul Gary Grigsby's War in the East 2 dorazí za pár dnů na Steam, jedná se o pokračování strategie umístěné do období druhé světové války, která chce nabídnout chytrou AI.

Článek Novinka

Fanatec představil oficiální volant pro Gran Turismo

Vydání hry Gran Turismo 7 se již pomalu blíží, firma Fanatec proto představila nový herní volant. Disponuje například funkcí force feedback, díky které zažijete odpor volantu podobný realitě.

Článek Novinka

Sony se zaměří na ovladače pro telefony?

Společnost Sony si nechala vystavit patent na zařízení, jež vypadá jako ovladač pro mobilní zařízení. Právě takové zařízení by se dalo využít například ve službách cloudového hraní.

Článek Novinka

Pokémoni slaví 25 let, vznikla celá Converse kolekce

Známí Pokémoni slaví 25 let, a tak se společnost spojila s módní značkou Converse a společně vytvořili speciální kolekci, která se zaměřila právě na Pokémony. Zaujme vás?

Článek Novinka

Výherci CS: GO výtvarné soutěže vyhlášeni, dorazí nová kolekce skinů

Vývojářský tým CS: GO prohlédl přes 15 000 výtvorů, pouze 17 z nich však vyhrálo. Do CS: GO tak přibude celá kolekce skinů nejrůznější kvality, kterou vám představíme.

Článek Novinka

Fall Guys odhalilo šestou sezónu, přibydou nové minihry a kostýmy

Do šílené hry Fall Guys: Ultimate Knockout dorazí v nové aktualizace šestá sezóna, která přinese pět nových miniher, limitované módy, 25 kostýmů, z toho 2 jsou inspirované hrou Ghost of Thushima.

Článek Novinka

Legendární Arkanoid se vrátí v moderní podobě

Pamatujete si legendární Arkanoid z roku 1986, který jsme si mohli zahrát na speciálních automatech? Arkanoid – Eternal Battle vám jej připomene a těšit se můžete na kompletní modernizaci.

Článek Novinka

Sony si patentovala vlastní bočnice pro PS5

Po rozsáhlých kauzách se společností Dbrand, která vyrábí bočnice pro PS5, a Sony, která samotnou konzoli vytvořila, přichází japonský konzolový výrobce s řešením – vytvoří vlastní bočnice.

Článek Novinka

Nejen Xbox Series X ve speciální Halo Infinite edici skrývá překvapení

Xbox slaví své 20. výročí, při této příležitosti byla odhalena spousta novinek, nejnovější z nich je limitovaná konzole Xbox Series X ve speciální Halo Infinite edici, doprovází ji spousta překvapení.

Článek Novinka

Vydání bláznivého Saints Row odloženo o 6 měsíců

Nový díl série Saints Row se potýká s problémy, které zapříčinily jeho odložení o 6 měsíců. Původní vydání bylo naplánováno 25. února, místo toho se jej dočkáme až v létě.

Článek Novinka

Outriders obohacuje aktualizace a chystá se expanze Worldslayers

Hráči titulu Outriders se mohou těšit na velkou aktualizaci, která dorazí dnes a do hry přinese například nové expedice. To ale není vše, jelikož příští rok vyjde nová expanze Worldslayers.

Článek Novinka

Další hry z dílny Riot Forge aneb u Ruined King: A League of Legends Story to nekončí

Na našem webu jste již mohli zaznamenat články o hře Ruined King: A League of Legends Story. To však není jediná hra z dílny Riot Forge, v tomto článku se zaměříme na další 3.