Avatar kurfy

Adam Kurfürst - kurfy Externí redaktor

Adam se psaní věnuje už od prvního stupně základní školy, kdy psal malý magazín pro své spolužáky. Nyní jej baví grafické karty, procesory, telefony a zkrátka většina věcí, která se týká technologií. Kromě článků se věnuje šachům, hrám a zkouší jezdit na kole.

Nový člen redakce
182 publikací
0 recenzí
117 komentářů
Článek Novinka

Hitman 3 dostane podporu ray-tracingu, Nvidia DLSS a AMD FSR

Hitman 3 nabízí bravurní grafiku, její kvalita se díky nové aktualizaci vznese na lepší úroveň. Dorazí totiž podpora ray-tracingu, Nvidia DLSS a AMD FSR.

Článek Novinka

Epické středověké bitvy v Chivalry 2 zamíří na Steam a přinesou nový obsah

Epické středověké bitvy, drancování vesnic a dobývání hradů. To vše nabízí obsáhlá multiplayerovka Chivalry 2, která zanedlouho dorazí i na Steam spolu s novým obsahem.

Článek Novinka

Nová hra na motivy Marvelu bude… mobilní

Vývojáři ze studia Second Dinner představili novou sběratelskou karetní hru na motivy Marvelu. Od konkurence se liší zajímavými mechanikami a grafikou.

Článek Novinka

Bezplatné bruslařské šílenství od Ubisoftu má datum vydání

Bruslařské šílenství od Ubisoftu bude zanedlouho tady. Dejte soupeřům gól a přitom buďte obezřetní, nechcete přece, aby vám míč někdo nárazem sebral. To vše bude navíc zdarma.

Článek Novinka

Nové barevné bočnice pro PS5 budou dostupné v červnu

Sony oznámila, že tři další barevné bočnice pro konzoli PlayStation 5 dorazí na trh už v červnu. Konečně tedy bude možné sladit ovladač DualSense i konzoli do stejné barvy.

Článek Drby

RTX 4090 by měla nabídnout dvojnásobný výkon oproti RTX 3090

Dozvídáme se další informace o grafické kartě RTX 4090. Nejzajímavější z nich asi je, že by měla poskytnout dvojnásobný výkon oproti RTX 3090.

Článek Novinka

Může tento handheld konkurovat Steam Decku? Nabízí lepší GPU

Čínská společnost AYANEO představila svůj nový handheld, který nabídne APU od firmy AMD. Zajímavé je, že grafika bude výkonnější než ta, kterou disponuje Steam Deck.

Článek Novinka

Nové ovladače AMD přinesou vyšší výkon pro hry na DirectX 11

AMD ukázalo nové preview ovladače, které slibují vyšší výkon u her s rozhraním DirectX 11. A díky aktualizaci RSR bude možné doostřit obraz dle libosti. Podívejte se.

Článek Novinka

Druhá generace AMD FidelityFX Super Resolution vyjde za dva dny

Na druhou generaci technologie FSR jsme se mohli těšit dlouho, teď se ale konečně dočkáváme. Jejím cílem je zvýšit počet FPS bez škody na obraze. Ve které hře se objeví za dva dny?

Článek Novinka

Algoritmus proti těžbě krypta na kartách RTX 30. řady prolomen

Karty RTX 30. řady byly vybaveny Lite Hash Rate algoritmem, který měl za cíl snížit výkon při těžbě krypta a odradit tak těžaře. Nyní byl však zcela prolomen a nejspíš nastane jeho konec.

Článek Drby

Známe informace o ceně grafických karet Intel ARC A750, A580 a A380

Zdroje serveru WCCFTECH ohlašují přibližnou dobu vydání a cenu grafických karet Intel ARC A750, A580 a A380. Čekat je můžeme nejspíš v létě a prý jsou srovnatelné s kartami Nvidie.

Článek Novinka

Razer Blade 15 nabízí unikátní displej a potěší i procesorem

Společnost Razer představila nový notebook, který je unikátem díky svému displeji. Kromě toho potěší procesorem, grafickou kartou a pamětí. Dostupný bude ke konci letoška.