Zobrazit vše ve dne 30. 5. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E39

Takhle měl vypadat remaster Vice City!

Vrátil jsem se z dálných krajů, abych vám mohl přinést ty nejžhavější herní novinky! Máme tu GTA, hru o osvobození Kremlu před poláky a taky teaser na nové Star Wars Jedi Survivor!

Embracer Group připravuje videoherní archiv

Embracer Group investuje nejen do nákupu nových studií a významných herních značek, ale také do archivu. Majitel THQ Nordic chce zachránit videoherní historii. V budoucnu má být i muzeum.

Vyjde Indiana Jones na PS5? Dva insideři se neshodnou

Originální a samostatný příběh na vrcholu kariéry slavného archeologa si možná zahrají i majitelé konzole PlayStation 5. Objevují se neoficiální informace, které ale popřel jiný insider.

PS Plus v červnu ve znamení God of War

Červen je pro službu PlayStation Plus důležitým měsícem, 23. 6. totiž dojde ke spuštění nové verze předplatného v Evropě, včetně České republiky a Slovenska. Ještě předtím dojde na tři hry.

Vikingové potřebují vaši pomoc ve strategii Frozenheim

Pokud vás lákala strategie Frozenheim se stavbou vikinských osad, ale neradi hrajete hry v předběžném přístupu, tak byste měli vědět, že v červnu vychází plná verze.

Průzkum mimozemské planety ve sci-fi thrilleru The Invincible

Bývalí tvůrci Zaklínače 3, Cyberpunku 2077 a Dead Island v polském studiu Starward Industries na letošní rok připravují retro-futuristický thriller z pohledu první osoby.

MMO s hrdiny Marvelu bylo inspirováno filmem Spider-Man: Paralelní světy

Na internetu se objevilo několik obrázků ze zrušeného masivně multiplayerového RPG s licencí Marvelu. Na projektu pracovalo studio Dimensional Ink, které je podepsáno za DC Universe Online.

Figurky Star Wars Jedi: Survivor odhalují první nepřátele

Společnost Hasbro připravuje v rámci své Vintage Collection figurky nepřátel z chystaného pokračování hry Star Wars Jedi: Fallen Order. Svých figurek se dočká také remake Knights of the Old Republic.

Fanoušci ukazují Grand Theft Auto: Vice City Remake

Propracovaná ukázka remaku Grand Theft Auto: San Andreas v Unreal Enginu 5 měla skvělé ohlasy. Netrvalo dlouho a na světě je i koncepční trailer, který ukazuje, jak by mohl vypadat remake Vice City.

Ukázka z hororové akce Scorn inspirované otcem Vetřelce

Zatuchlé chodby a podivní nepřátelé. To je first-person akce Scorn, která je jedním z nejzáhadnějších titulů, které jsme v poslední době viděli. I přesto, že je hra naplánovaná na říjen.