Zobrazit vše ve dne 8. 6. 2022
INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E34

Konec lootboxů, podvod zvaný Abandoned a mikrotransakce v Diablo Immortal

SHOWTIME pokračuje a tentokrát máme žhavé novinky k doprobrání! Víte, že Diablo Immortal má problém s mikrotransakcemi? Nebo, že lootboxy již brzy budou zakázanou mechanikou ve hrách? Anebo jaké…

Důležité detaily o Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone 2.0

Po prvním traileru a vlažné tiskové zprávě přicházejí důležité detaily o příběhové kampani pro jednoho hráče, nových možnostech, multiplayeru, battle royale bitvách ve Warzone 2.0 a co-op misích.

God of War: Ragnarök letos čekat nemáme, zjistili Španělé

Zatím vše hrálo do karet tomu, že završení severského dobrodružství Krata a jeho syna si zahrajeme v letošním roce. Teď ale přichází studená sprcha od španělského webu.

Hutná atmosféra Evil West, Crypto edice, Planet Zoo i Elder Scrolls Online

Doom z Divokého západu z pohledu třetí osoby na nových screenshotech. Ohrožená zvířata do Planet Zoo. Sběratelská edice Destroy All Humans! 2. Velká aktualizace Iron Harvest. Elder Scrolls Online.

Call of Duty: Modern Warfare 2 v prvním traileru

Ze židle vás pravděpodobně nezvedne. Přitom pokračování měkkého restartu Modern Warfare označuje vydavatel za nejambicióznější díl v historii značky. První trailer je delší než únik.

Novým spin-offem značky Minecraft má být real-time strategie

Čtyři dny před plánovanou tiskovou konferencí Xboxu s Bethesdou uniká první větší hra, která může být na show oznámena. Microsoft má připravovat další spin-off oblíbené značky Minecraft.

Spekulace o datu vydání God of War: Ragnarok a The Last of Us Remake

Vzkaz pro vedení PlayStation Studios, už konečně oznamte datum vydání God of War: Ragnarok a představte remake The Last of Us. Ať máme klid od spekulací. Tyhle ale dávají smysl :-)

Nechte se ohromit realistickým thrillerem ve stylu Heavy Rain

Hra známá jako Project M je vytvářená v Unreal Enginu 5 a má se pochlubit ultrarealistickou grafikou. Vývojáři pracují s 3D skenováním, snímáním pohybu a speciálními efekty.

Pokračování 1-2-Switch má být radikálně jiné, ale lidem se nelíbí

Společenská hra 1-2-Switch nebyla žádné terno, recenze byly vlažné, ale přesto se prodalo úctyhodných 3,45 milionu kopií. To vedlo Nintendo k rozhodnutí vytvořit pokračování.

Arma Reforger nabízí i archeologické Hledání min

Ukázková modifikace Hexcavate, která má demonstrovat, co všechno je možné spáchat s enginem Enfusion, pochází z amsterdamské pobočky Bohemia Interactive a nabízí něco, co bychom asi od Army nečekali.

Kryptoměny Fortnite nezajímají. Do Epic Games Store ale míří první hra s NFT

Spojení Fortnite s kryptoměnami nehrozí. Tim Sweeney varoval před falešným kryptoměnovým účtem Fortnite známým jako Fortnite Token. Z konkurence Red Dead Online se stává první NFT hra pro Epic.

Masarykova univerzita opět hledá dobrovolníky pro výzkum chování hráčů online her

Vědecké výzkumy hráčů se doposud často soustředily na negativní dopady hraní na zdraví a životy mladých lidí. Tým akademiků z Masarykovy univerzity zaujímá jiný postoj k této problematice.

Nová značka od studia Bend staví na systémech otevřeného světa z Days Gone

Bend Studio, které stojí za postapokalyptickou open-world akcí Days Gone z roku 2019, se pochlubilo novým logem. U té příležitosti oznámilo vývoj zcela nové značky. Ta zahrne multiplayer.

Krásný a rozlehlý Texas v American Truck Simulator

Dnes tady máme dvě galerie věnované rozšíření mapy hry American Truck Simulator o krásný a rozlehlý Texas. V první galerii se podíváme do města El Paso, zatímco v druhé na typické vodní nádrže.