Zobrazit vše ve dne 27. 9. 2021

Aragami 2 je krok vedle, aneb větší neznamená lepší

Druhý díl se sice rozrostl do více směrů a snažil se celou hru zvětšit a obohatit o nové mechaniky a nabídnout více herních stylů, ale bohužel vývojář někde během vývoje udělali velkou chybu.

Sombra a Bastion se budou hrát v Overwatch 2 trochu jinak

Blizzard si pro nás už delší dobu chystá pokračování jejich střílečky Overwatch. Její vývoj se sice potýká s měnšími problémy, ovšem přesto si pro nás připravili novinku ohledně změny dvou hrdinů.

Spider-Man bude mít v Marvel's Avengers vlastní příběh i cutscény

Dlouho očekávané DLC pro Marvel's Avengers se Spider-Manem přinese i jeho příběhovou linii. Na Discordu o tom informoval producent Dan Matlack. Ten dále prozradil detaily o chystaném eventu s Klawem.

Age of Empires IV dělá radost svému žánru

V rámci zátěžového testu serverů jsme měli možnost vyzkoušet brzy vycházející pokračování klasiky Age of Empires. Čtvrtý díl této realtimové strategie přináší řadu novinek, na které právě podíváme.

Líbil se vám příběh a úkoly ve hře Cyberpunk 2077? Tvůrce prosí o zpětnou vazbu

Hlavní designér úkolů akční hry Cyberpunk 2077 požádal hráče o zpětnou vazbu s cílem zjistit, co se povedlo, co se nepovedlo a proč. Fanoušci zmiňují nejoblíbenější i méně oblíbené mise.

Další hra má zápis v Guinnessově knize rekordů

Do Guinnessovy knihy rekordů se zapsala další hra. Známý překážkový titul Fall Guys si vysloužil zápis jako nejstahovanější hra z PlayStation Plus všech dob. Jak se jí daří dnes?

Jaké hry budou v říjnu zdarma s PlayStation Plus?

Unikla říjnová nabídka her, kterou by si měli mít možnost stáhnout předplatitelé PlayStation Plus. Přináší ji zdroj, jenž se postaral o předběžné zveřejnění aktuální nabídky pro září 2021.

Co přinesl The Last of Us den? Naughty Dog nelitují příběhu druhého dílu

Jako na trní byli fanoušci a čekali, co od Naughty Dog včera na den The Last of Us vypadne. Spekulovalo se o dříve avizovaném samostatném multiplayeru pro druhý díl, stejně tak o rozšíření příběhu.

Konzole Xbox Series X/S se opět potýkají s problémy s nestabilitou

Hráči Microsoftu opět hlásí problémy s nestabilitou konzolí Xbox Series X a Xbox Series S. Tentokrát souvisejí s některými nedávno vydanými tituly. Společnost pracuje na vyřešení chyb.