Avatar OndraaCz

Ondřej Svoboda - OndraaCz Redaktor

1 rok v redakci
49 publikací
16 recenzí
8 komentářů
Článek Novinka

Epic Games Store rozdává oblíbený survival a tahovku

Je už doslova tradicí, že platforma Epic Games Store rozdává svým uživatelům hry zdarma. Tentokrát se můžeme těšit na survival akci a digitální adaptaci úspěšné deskovky.

Článek Novinka

Představeno postapokalyptické MMORPG Ashfall

Pojďme se seznámit s akčním masivně multiplayerovým titulem Ashfall. O čem dobrodružná střílečka, kde se umělá inteligence postavila lidem, přesně je? Příběh se odehrává po jaderné válce.

Článek Reportáž

Vlaada Chvátil a jeho cesta k úspěchu - Rozhovor

Před nějakou dobou, jsme měli možnost, vyzpovídat jednoho z nejznámějších českých vývojářů Vlaadu Chvátila. O jaké tajemství se s námi podělil a jak se k vývojářství vlastně dostal?

Epizoda TOP 5

Nejlepší hlášky z Mafia: Definitivní edice

Legendární Mafia z roku 2002 dostala před dvěma lety remake. Nezapomenutelné hlášky byly sice v několika případech pozměněny, i tak jsou ale stále pro tuto sérii ikonické.

Článek Preview

Zkusili jsme si postavit zábavní park - Park Beyond

Nedávno jsme měli možnost, vyzkoušet si dlouho očekávanou budovatelskou strategii Park Beyond. Naším úkolem je vybudovat netradiční a hlavně prosperující zábavní park. A jak si podle nás hra vedla?

Recenze 5

Může být videohra uměleckým dílem? - Voyage recenze

Švédští autoři ze studia Venturous přišli s netradiční hrou, která ve skutečnosti není hrou, nýbrž uměleckým dílem. Podívejte se, jak se jim kombinace umění a videoherního světa povedla.

Článek Téma

Co rozlišuje dobrý horor od špatného?

Poznáte dobrý horor? Vůbec to totiž není snadné. V našem tematickém videu a článku jsme se zaměřili na to, co dobré horory od těch zlých rozlišuje. A nebojte, žádné jumpscary!

Recenze 7

Je tohle nejlepší hororová hra posledních let? - MADiSON

Bloodious Games jsou na poli videoher nováčci. Svou prvotinou – psychologickým hororem MADiSON – však nasadili laťku poměrně vysoko. Pojďte se podrobněji podívat, jak u nás jejich titul obstál.

Článek Téma

Legendární modifikace, které musíte poznat!

Modů do her je prý tolik, že by vám trvalo desítky let je zkusit všechny. My jsme se proto v redakci rozhodli podrobněji podívat na ty nejpopulárnější z nich.

Epizoda HARDWARE TEST

Získejte naprostou kontrolu nad svým dítětem - Niceboy Watch Kids Patrol

Hlavním parametrem, kterým se Niceboy Watch Kids Patrol pyšní je možnost vložit do hodinek nano SIM kartu. Jejím vložením se vám, respektive vašemu dítku, otevře několik dalších možností.

Epizoda 90VTEŘIN

Chcete změnit pohlaví? V Blizzardu vám vyhoví!

Legenda se vrací, víc žen ve Fifě a spousta dalších novinek. To vše se událo za posledních 90 HODIN!

Epizoda TOP 5

Nepřeskakujte titulky u těchto her!

Věděli jste, že existují desítky her, které mají doslova epické scény, jenž následují po závěrečných titulcích? Pojďme se podívat na TOP 5 nejlepších potitulkových scén z videoher!