Avatar OndraaCz

Ondřej Svoboda - OndraaCz Redaktor

1 rok v redakci
59 publikací
16 recenzí
8 komentářů
Článek Novinka

Winter Games 2023 přinášejí neoficiální zimní olympijské hry

Se sportovními hrami je to vždy na pováženou. Vychází jako na běžícím páse, jenže těch opravdu kvalitních je jako šafránu. Změnit se to pokusí Winter Games 2023.

Článek Kvíz

Jak dobře znáte sérii Assassin's Creed?

Existuje jen málo herních sérií, které by měly takový úspěch jako právě Assassin's Creed. „Vlajkovou loď“ Ubisoftu buďto milujete, nebo nenávidíte. Jak jste na tom vy?

Článek Novinka

Závodící šmoulové se představují v první ukázce

Studio Microids se pochlubilo gameplay trailerem pro své arkádové závody Smurfs Karts. Už z prvních sekund záběrů je jasné, že pro Maria a jeho partu se rýsuje konkurence.

Epizoda HARDWARE TEST

Klávesnice SPC Gear - kvalitní kousky za rozumnou cenu

Když nám do redakce dorazily klávesnice SPC Gear, divili jsme se, jak můžeme za poněkud nízkou cenu, dostat tak kvalitní kousky. Že to není možné? O opaku vás přesvědčíme v dnešním Hardware testu!

Článek Novinka

Vyzkoušejte demo finského Stalkera, přibližuje se Road to Vostok

Do boje o přežití se pustíme v hardcore survivalu Road to Vostok. Post-apokalyptická akce odehrávající se na hranicích Ruska a Finska má být konkurencí pro legendární S.T.A.L.K.E.R.

Článek Novinka

Dobrodružství malého domorodce v KAKU: Ancient Seal

Akční dobrodružná fantasy adventura KAKU: Ancient Seal má skvěle našlápnuto k tomu, aby se vydala ve šlépějích konkurenční Kena: Bridge of Spirits. Podívejte se.

Článek Novinka

V předběžném přístupu je Slime Rancher 2. Co nabízí?

Pokračování úspěšné dobrodružné hry Slime Rancher vstoupilo do předběžného přístupu. Navazovat má přímo na příběh prvního dílu. Na co se hráči mohou tentokrát těšit?

Článek Novinka

Do bojovky MultiVersus míří Rick Sanchez

Do akční bojovky spojující ty nejznámější postavy z produkce Warner Bros. míří Rick Sanchez z úspěšného animovaného seriálu Rick a Morty. Přidá se tak k desítkám dalších neméně známých „hrdinů“.

Článek Kvíz

Poznáte strategii podle obrázku? Další fotokvíz je tady!

Existuje jich celá škála. Real-timové, tahové, 4X nebo budovatelské. Alespoň jednu z nich jsme hráli všichni a další desítky jich známe. Dokážete však podle fotografie poznat všechny?

Článek Novinka

Logitech ukázal bílý Xbox Series X. Bude se prodávat?

Nedávno Microsoft představil bílý ovladač Xbox Elite Series 2. Proto fanoušci netrpělivě vyhlíželi i bílou variantu jejich oblíbené konzole. Ta se teď ukázala v reklamě.

Článek Novinka

Epic Games Store rozdává oblíbený survival a tahovku

Je už doslova tradicí, že platforma Epic Games Store rozdává svým uživatelům hry zdarma. Tentokrát se můžeme těšit na survival akci a digitální adaptaci úspěšné deskovky.

Článek Novinka

Představeno postapokalyptické MMORPG Ashfall

Pojďme se seznámit s akčním masivně multiplayerovým titulem Ashfall. O čem dobrodružná střílečka, kde se umělá inteligence postavila lidem, přesně je? Příběh se odehrává po jaderné válce.