Avatar OndraaCz

Ondřej Svoboda - OndraaCz Redaktor

Nový člen redakce
29 publikací
11 recenzí
7 komentářů
Článek Preview

Diablovka, která je lepší než Diablo samotné? - Grim Dawn

Všichni jste nejspíš zažili situaci, kdy vás nějaká hra naprosto minula a dozvěděli jste se o ní až o pár let později. Přesně taková situace se nám stala s Grim Dawn.

Epizoda TOP 5

TOP 5 - Her, které se vysmály pirátům

Časy se mění a koupě – ať už fyzické, či digitální kopie hry – prostě není v módě. Proto se dnes podíváme na TOP 5 - Her, které se vysmály pirátům.

Článek Preview

Vyzkoušeli jsme beta verzi Hello Neighbor 2

V závěru letošního roku dorazí – tedy aspoň doufáme, že dorazí – hororová 3D adventura Hello Neighbor 2. Už teď mohou ale hráči, kteří si hru předobjednali, vyzkoušet její beta verzi.

Článek Kvíz

Co vše víte o adventurách? Otestujte své znalosti v našem kvízu

V posledních dnes zamířili na naše zařízení nové díly adventur Polda a Syberia. Obě jsou kritiky přijímány velmi kladně, a to svědčí o tom, že klasické adventury se vrací zpátky na výslunní.

Epizoda HARDWARE TEST

Herní křeslo, které není vidět - Canyon Argema GC-4AO

Herní židle s kvalitní kovovou základnou, eko kůží která evokuje sedadla těch nejluxusnějších automobilech a především s maskáčovým vzorem! Drsná židle pro drsné hráče. To je Canyon Argama GC-4AO.

Článek Recenze

Otestovali jsme prvotřídní chladič ASUS ROG Ryujin II 360

Do redakce nám tentokrát dorazil jeden z nejlepších kapalinových chladičů na trhu. ASUS ROG Ryujin II 360. Spojení Republic of Gamers, ventilátorů Noctua a čerpadla Asetek jsou zárukou kvality.

Recenze 6

Martha is Dead - Recenze italského psychothrilleru

Italské indie studio LKA nám přináší hororový psychothriller Martha is Dead. Celosvětově se hra potýká s velkými technickými problémy. A to je škoda, protože její příběh vás doslova nepustí.

Recenze 9

Moss: Book II je perfektní hrou pro děti i dospělé

Druhý díl dobrodružství myšáka Quilla nabízí vše - napínavý příběh, neuvěřitelné zpracování, boj i logické hádanky. Studio Polyarc se opravdu vyznamenalo a přineslo jednu z nejlepších her pro VR.

Článek Preview

Co přinese nové rozšíření The Elder Scrolls: Online?

Už za necelé dva měsíce budou moct fanoušci MMORPG The Elder Scrolls: Online naskočit do nového dobrodružství nesoucího název High Isle. Přinášíme vám souhrn všeho, co můžete od nového DLC očekávat.

Článek Téma

Gedaria dokazuje, že hry se dají dělat i na střední

Když se dají dohromady dva studenti s nápadem vytvořit hru, kde budou hlavním prvkem hrábě, může vzniknout celkem zajímavý koncept. Pojďte se podívat na to, jak v prostředí SŠ takový nápad realizovat.

Článek Kvíz

Poznáte RPG podle fotografie? Další fotokvíz je tu!

Každý z vás minimálně jednou v životě alespoň vyzkoušel nějaké to RPG. Dokážete však, že jste opravdovými znalci a poznáte i něco jiného než jen Zaklínače nebo Mass Effect?

Článek Téma

Nejvýznamnější hry ze série Sonic

S redakcí Nerdfixu jsme si pro vás připravili souhrn toho nejzajímavějšího ze světa modrého, rychlonohého ježka Sonica. Pojďte se tedy podívat jak se z pixelartové 2D skákačky stal fenomén.