Avatar OndraaCz

Ondřej Svoboda - OndraaCz Redaktor

Nový člen redakce
4 publikací
4 recenzí
5 komentářů
Recenze 6

Je Frostbite opravdu tím, co NHL potřebovalo?

NHL 22 přichází s největším pokrokem v sérii za několik posledních let a přináší několik novinek. Stále, ale působí poněkud nedotaženě a zahazuje všechen potenciál, který EA neumí naplno využít.

Recenze 7

FIFA 22 je o krok blíže realitě

Nový ročník úspěšného fotbalového simulátoru přináší řadu novinek. Jednou z nich je technologie HyperMotion, která posouvá tuto sérii nejen po grafické stránce ale i hratelností na zcela novou úroveň.

Článek Preview

Age of Empires IV dělá radost svému žánru

V rámci zátěžového testu serverů jsme měli možnost vyzkoušet brzy vycházející pokračování klasiky Age of Empires. Čtvrtý díl této realtimové strategie přináší řadu novinek, na které právě podíváme.

Recenze 8

Lake je něčím novým a zcela jedinečným

Vraťte se zpět do roku 1986 a v kůži Meredith Weiss objevte kouzlo amerického severozápadu. Lake láká na specifický styl vyprávění a je jen na vás, jak se její příběh bude vyvíjet.

Recenze 6

Přežijte nástrahy činžovního domu v adventuře Almost my Floor

V hororové detektivní point-and-click adventuře prožijeme naše noční můry, kde labyrint nekonečných pater svoji oběť bez boje nepustí. V příběhu mísícím fikci s realitou se postavíme pekelným příšerám

Článek Preview

Tři hry v předběžném přístupu, které vás zabaví na dlouhé hodiny

Indie vývojářů je v poslední době jako hub po dešti, ale kvalitních her od nich moc nepřichází. My jsme se proto podívali na 3 zajímavé hry v předběžném přístupu, které podle nás mají šanci překvapit.

Epizoda V KAPSE

Nahradí The Witcher: Monster Slayer Pokémon GO?

Vyzkoušeli jsme si novou AR hru The Witcher: Monster Slayer a vydali jsme se tak za záchranou sousedství, jež je po konjunkci sfér přeplněné roztodivnými monstry!

Epizoda TOP 5

Hry, ve kterých jsme utopili nejvíce času!

V některých hrách strávíte minuty, v jiných hodiny a jsou tu takové tituly, které dokáží zabavit na dny či snad týdny. Takže na kterých hrách máme úplně nejvíce hodin my?