Skull and Bones

2023

Pirátský „blockbuster“ Skull and Bones od Ubisoftu ani letos nevyjde

Tohle už není vtipný, Ubisofte. Francouzská společnost opět odkládá problematickou pirátskou hru Skull and Bones. Ta tedy zestárne ještě více. Jaký důvod k tomu Ubisoft má?

90VTEŘIN Epizoda S8E70

The Sims po nás už nechce peníze?!

The Sims 4 bude zdarma, ale dá se to stejné říct o dodatcích? Ubisoft pro změnu zdražuje své velké tituly a PlayStation má novou exkluzivní značku od vývojářů Nioh. Co dalšího se stalo za 90HODIN?

Ubisoft, vydavatel Assassin's Creed a Far Cry, zdražuje své velké hry

Ubisoft potvrdil, že po vzoru jiných vydavatelů, jako je Take-Two, Sony, Square Enix a Activision, zvyšuje cenu svých budoucích velkých her pro novou generaci konzolí.

Pirátské Skull and Bones v detailní prezentaci

Ubisoft se nám snaží prodat Skull and Bones. Nadcházející námořní akci ukázal hned ve třech videích, včetně filmečku a delších gameplay záběrů. Budou mít ale hráči o takovou hru zájem?

Ubisoft snižuje rizika a zaměřuje se na Assassin's Creed a mobilní hry

Krize zasáhla Ubisoft. Francouzská společnost hodlá šetřit, což má ovlivnit neúspěšné tituly. Prý může být zrušen Roller Champions. Mezitím ani vývojáři nemají věřit v úspěch Skull and Bones.

Kdy se Ubisoft zase naučí dělat hry kreativně? U Skull and Bones to nebude

Nový Assassin's Creed, ale žádné nové herní prvky. Nová značka bez špetky inovací. Plané sliby při velkolepých prezentacích. Stále stejný herní vzorec, který mnohé hráče poněkolikáté nudí.

Společnosti Nacon a Ubisoft ukážou spoustu her

Pokud vám přišlo, že na červnových prezentacích chyběla celá řada her, tak to společnosti Nacon a Ubisoft chtějí napravit. Už zítra dvě prezentace. Další potom v září.

Ubisoft ve svých hrách upozorní na klimatické změny

V rámci mezinárodní iniciativy Playing for the Planet se ve hrách od Ubisoftu uskuteční speciální události, které upozorní hráče na klimatické změny. Cílem akce je zvýšit povědomí.

Listopad se opět plní zajímavými hrami. Jakou si vyberete?

Zase dochází k tomu, že velké hry vyjdou až koncem roku. To je pro společnosti typické. Pro letošek máme počítat s tím, že v listopadu budou na trh uvedeny minimálně tři blockbustery.

Uniklo datum vydání pirátské akce Skull and Bones

Ubisoft má dlouhodobě problém s udržením tajemství. Nově na internet uniklo datum vydání Skull and Bones. Pirátská akce, která měla dlouhý a nesnadný vývoj, dorazí koncem roku.

Výbuchy, nevěstince i nabodnutí na kůl čekejte ve Skull & Bones

V pirátské akci Skull and Bones se zúčastníte dramatických bitev na moři, uvádí organizace ESRB a přidává další zajímavé detaily. I ona zmiňuje pouze PC a novou generaci konzolí.

Ubisoft znovu představí Skull and Bones a Sony ukáže God of War Ragnarok?

Do konce března chce Ubisoft vydat Skull and Bones. Podle spekulací je termín stanoven na podzim. Do konce letošního roku je zase slibované nové God of War. Obě hry mají mít brzy prezentace.

Ubisoft v červnu své připravované hry neukáže

Ubisoft nebude mít tento měsíc žádnou velkou prezentaci ve stylu E3. Přitom francouzský vydavatel v předchozích letech tradičně v červnu během veletrhu E3 ukazoval své připravované hry.

Rostoucí Assassin's Creed a Far Cry má zastoupit Avatar

Far Cry, Assassin's Creed a Tom Clancy's Rainbow Six. To jsou největší značky Ubisoftu, které si v uplynulém roce vedly nejlépe. V následujících měsících ale nic z toho nevyjde.

Pirátské Skull and Bones má vyjít během podzimu

Pirátské dobrodružství, které bylo původně rozšířením pro Assassin’s Creed IV: Black Flag, stálo už 200 milionů dolarů a rozpočet nadále roste. Ubisoft má tlačit na vydání.

Podívejte se na záběry z hraní pirátského Skull and Bones

Na internet uniklo šestiminutové video z hraní dlouho vyvíjeného pirátského dobrodružství Skull and Bones od studia Ubisoft Singapore. Pochází z technického testu.

Ubisoft má chystat pokračování Immortals Fenyx Rising i nového 2,5D Prince of Persia

Ubisoft má na letošní rok v plánu velkolepou prezentaci, kde ukáže světu dosud neoznámené tituly. Součástí masivní show má být až 20 her, včetně známých kousků i dosud nepředstavených projektů.

Pirátské Skull & Bones se konečně chystá vyplout na rozbouřené moře

Věřte tomu nebo ne, Ubisoft hledá testery pro pirátské Skull & Bones, což značí, že se tahle dlouho odkládaná hra chystá konečně vyplout na rozbouřené moře. Kdy budou testy probíhat?

Ubisoft spoléhá na Avatara, Skull & Bones a Mario + Rabbids

Francouzský Ubisoft se připravuje na další velké premiéry. V období od 1. 4. 2022 do 31. 3. 2023 se firma spoléhá na několik očekávaných her. Chystá toho ale mnohem více. Co Assassin's Creed?

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 6. ledna

Dobré ráno. Problémy pro Skull and Bones, úspěch Ghost of Tsushima, patch pro Xbox verze remasteru Alana Wakea, zajímavost o Dying Light 2, remake Mafie a další hry za pár stovek a další zprávičky.

Zajímavé detaily o pirátském dobrodružství ve hře Skull & Bones

Dobrodružství ve hře Skull & Bones máme údajně začít stavbou voru, jenž rychle vyměníme za rybářskou loď a budeme drancovat a přepadávat lodě v Indickém oceánu.

Pirátské Skull & Bones je po 8 letech „noční můry“ ve fázi alfa

Po osmi letech vývoje se Skull & Bones dostalo do alfa verze. To je termín, který se obecně používá pro označení stavu, kdy je hra hratelná, ale nejsou dokončeny všechny assety.

Watch Dogs původně pokračováním Drivera, kreativita hráčů je pro EA důležitá

Pirátské dobrodružství Skull & Bones je vyvíjeno od nuly. Gold Rush: The Game vyjde na konzole. God of War se filmu ani seriálu nedočká. Spekuluje se o červnové nabídce PlayStation Plus.

Kdy vyjde Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine, Skull & Bones a Prince of Persia od Ubisoftu?

Francouzská vydavatelská společnost potvrdila také vývoj projektů ze světů Avatara a Star Wars. Na druhou stranu ale nezmínila Prince of Persia: The Sands of Time Remake.

Skull & Bones najelo na mělčinu. Vývoj opustil generální ředitel

Skull & Bones od francouzského Ubisoftu to rozhodně nemá lehké. Vývoj hry byl od E3 2017 už několikrát restartován a datum vydání také nezůstalo stejné. Z hlubin se ale vynořil další problém.

Ubisoft odložil i Avatara. Jak jsou na tom Skull & Bones a Beyond Good and Evil 2?

Po Far Cry 6 a Rainbow Six Quarantine přicházejí další odklady. Ubisoft akcionářům řekl, kdy počítá s dalšími hrami, které jsou ve vývoji. Fanoušci potěšeni nebudou.

Pirate Commander působí jako mix Sid Meier's Pirates a Skull & Bones

Fanoušci pirátů prahnoucí po novém dobrodružství v rozbouřených vodách, drancování, rabování, hledání pokladů a bojů s jinými frakcemi a děsivými mořskými příšerami by měli zpozornět.

Nové záběry z Dirt 5, vývojáři Just Cause chystají jejich největší projekt vůbec, datum odhalení nových produktů AMD

Dobré ráno. Závodní nadšence potěší nové záběry z Dirt 5, zatímco fanoušky Avalanche Studios zpráva, že tým připravuje jejich dosud největší hru. A nové procesory AMD? Už víme, kdy budou představeny.

Pirátské Skull and Bones bude herní službou se zaměřením na spolupráci hráčů

Svět a příběhy se mají odehrávat před očima hráčů a hra má obdržet pravidelné aktualizace a mít sociální aspekt jako Fortnite od Epic Games, které posloužilo jako inspirace.

Vývoj pirátské akce Skull & Bones měl být několikrát restartován

Tým dokonce opustil kreativní ředitel. Vypadá to, že si na námořní bitvy po vzoru Assassin's Creed IV: Black Flag ještě počkáme. Vývoj je problémový.

11 her, které jsme si letos nakonec nezahráli

Rok se s rokem pomalu sešel a my hráči již čekáme na to, jaké super pecky nám nabídne další rok. Ovšem je tu pár her, které jsme čekali již v tomto roce, ale osud tomu chtěl jinak.

Ubisoft má v rukávu minimálně tři AAA hry

Jak se blíží konce fiskálních roků herních společností, přicházejí i plány pro nadcházející rok. A zatímco Blizzard nemá dle svých slov v podstatě nic, Ubisoft plánuje vydat minimálně tři AAA hry.

Skull and Bones je mnohem více, než jsme čekali

Skull and Bones vzalo model z Assassin’s Creed 4: Black Flag a vylepšilo ho. Otázkou však je, zda-li je to dobře, anebo ne. Každopádně se bude jednat o příjemnou alternativu vlažně přijatého Sea of…

S čím se na E3 vytasí Ubisoft?

Probrali jsme již několik E3 konferencí, spíše tedy co od nich očekávat. Pozadu nezůstane ani Ubisoft a jeho možný seznam věcí, který nám francouzský gigant ukáže. Hlavním tahounem bude bezpochyby…

Oznámení Ubisoft konference na E3

Minulý rok měl Ubisoft na Electronic Entertainment Expo (zkráceně na E3) vážně povedenou konferenci. Představil na ní například: Far Cry 5, Assassin's Creed Origins a Just Dance. Co ale může chystat…

Nejočekávanejší hry v roce 2018

Blíží se konec roka 2017, ale už teď známe mnoho detailů o hrách, které mají vyjít v dalším roce. Pojďme se spolu podívat na jedny z nejočekávanějších.

Návrat do moře

Každý si musel povšimnout, že ve hrách Assassin's Creed Unity a Syndicate chyběly lodní souboje, které známe ze třetího a čtvrtého dílů této herní série. To se však změní

Ubisoft prohlásil, že Skull And Bones nebude mít klasickou kampaň

Námořní bitvy jsou dodnes jedny z nejoblíbenějších prvků, co byly do série Assassin‘s Creed kdy vloženy a je škoda, že poslední díl je obsahující vyšel už téměř před třemi roky. Avšak Skull And Bones…

Shrnutí Ubisoft konference E3 2017

Ubisoft se na letošní E3 nenechal zahanbit. Ukázal nám pokračování některých svých herních sérií, start úplně nových sérií a jako třešničku na dortu obnovil jednu opravdu starou sérii.