Zobrazit vše ve dne 28. 6. 2022

Return to Monkey Island nabídne staré známé i nové tváře

Tvůrci pod vedením Rona Gilberta slibují evoluci klasické hratelnosti point-and-click adventur, stejně jako další pirátské dobrodružství plné puzzlů, záhad a bizarních situací.

Robin zachraňuje svět v Gotham Knights a Jane Fosterová přichází do Marvel’s Avengers

Dnes se nám tu sešli superhrdinové ze dvou stájí. Nejprve se podíváme do světa DC, kde se odehrává akční adventura Gotham Knights. Pak zavítáme do světa Marvelu za Mocným Thorem.

Endless Dungeon sváže tower defense do nekonečné smyčky - Exkluzivní preview

Amplitude Studios mnozí znají díky strategii Humankind, věděli jste ovšem, že mimo to mají celé vlastní sci-fi universum plné nápaditých her? Přinášíme první dojmy spolu s rozhovorem s vývojáři.

Souhrn z Nintendo Direct Mini: Lov monster, Mario + Rabbids i NieR: Automata

Nintendo Direct Mini věnovaný partnerům japonské společnosti přinesl spoustu zajímavých her, které vyjdou na Nintendo Switch. Majitelé mixu konzole a handheldu se mohou těšit.

V EA mají kromě Star Wars pracovat na hře s licencí Marvelu

Přestože je Disney největší zábavní společností na světě, nehodlá vytvářet hry. Pro nás hráče je ale dobré, že se zároveň nebrání tomu poskytovat licence. To názorně ukazuje u Star Wars i Marvelu.

Výbuchy, nevěstince i nabodnutí na kůl čekejte ve Skull & Bones

V pirátské akci Skull and Bones se zúčastníte dramatických bitev na moři, uvádí organizace ESRB a přidává další zajímavé detaily. I ona zmiňuje pouze PC a novou generaci konzolí.

Syberia: The World Before se konečně naučí česky

Slibované české titulky se konečně blíží do adventury Syberia: The World Before. Později se čeština dostane i na konzole PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a Switch. Podívejte se na screenshoty.

České Kingdom Come: Deliverance oslavuje důležitý milník

České studio Warhorse se pochlubilo důležitým milníkem své hry. Středověký akční RPG titul Kingdom Come: Deliverance prodal další kusy. U této příležitosti probíhá speciální soutěž.

Zdevastovaná metropole ve Fallout: London

Ambiciózní fanouškovská modifikace Fallout London pro Fallout 4 obdržela plnohodnotný trailer, který ukazuje zdevastovanou britskou metropoli. Nechybí dominanty města i typické počasí.

Zapište si do kalendáře datum vydání Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Do kalendáře si můžete poznamenat datum vydání Mario + Rabbids: Sparks of Hope. Taktická dobrodružná strategie, která je pokračováním vychvalovaného Mario + Rabbids Kingdom Battle, vyjde na podzim.

Ubisoft potvrdil účast na Gamescomu. Co ukáže?

Po vynechání červnových prezentací Ubisoft hlásí, že se zúčastní Gamescomu. Na srpnovém veletrhu, který se koná digitálně a fyzicky od 24. do 28. 8. Co můžeme od Ubisoftu očekávat?

Trailer připomíná vydání F1 22. Co hra nabízí?

Minutový trailer připomíná, že vychází F1 22. Další díl oficiálních závodů Formule 1 od Codemasters si od dnešního dne mohou užívat majitelé dražší Champions Edition. Ostatní se dočkají brzy.