Zobrazit vše ve dne 8. 7. 2022

Unikly hry, které v červenci dorazí do PS Plus Extra a Premium

Předplatitelé PlayStation Plus Extra a PlayStation Plus Premium netrpělivě čekají na představení her, které během července rozšíří jejich předplatné. Společnost Sony vyčkává.

Hitman 3 předvádí novou bezplatnou mapu s piráty

Koncem měsíce vyjde aktualizace, která do Hitman 3 přinese další bezplatnou mapu. Vývojáři z dánského studia IO Interactive tentokrát hráče zavedou na tropický ostrov Ambrose Island.

Kvůli ambicím GTA 6 končí hlavní podpora Red Dead Online

Fanoušci multiplayerové části westernové akce si dlouho stěžují na nedostatek nového obsahu. Red Dead Online bylo Rockstarem přehlíženo a ve srovnání s GTA Online nedostalo tolik zajímavých novinek.

Hororový indie hit Inscryption vyjde na PlayStation

Nezávislá hra Inscryption, která loni vyhrála řadu ocenění, vyjde na poslední dvě generace konzolí PlayStation. Využije bezdrátový ovladač DualSense. Co vývojáři slibují?

Kdy se Ubisoft zase naučí dělat hry kreativně? U Skull and Bones to nebude

Nový Assassin's Creed, ale žádné nové herní prvky. Nová značka bez špetky inovací. Plané sliby při velkolepých prezentacích. Stále stejný herní vzorec, který mnohé hráče poněkolikáté nudí.

Filmaři prožijí hororové chvilky v The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me

Antologie The Dark Pictures bude letos pokračovat čtvrtým hororovým zážitkem. Po Man of Medan, Little Hope a House of Ashes přinese studio Supermassive Games interaktivní survival drama.

Hlavního hrdinu v Saints Row dabuje 8 různých hlasů

Restart šílené open-world akce Saints Row se pochlubí nejen komplexním editorem, v němž si můžete vytvořit postavu podle svého gusta, včetně mimozemšťana, ale také možností vybrat si z osmi hlasů.

GeForce Now přináší podporu Arma Reforger nebo Matchpoint

Společnost Nvidia pokračuje v rozšiřování podporovaných her v GeForce Now. Streamovací služba nově podporuje akci Arma Reforger, kterou pohání nejnovější engine českého studia.

V Cobra Kai 2: Dojos Rising si užijete oblíbené momenty ze seriálu

Kladně hodnocená bojovka Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues bude letos na podzim pokračovat se hrou Cobra Kai 2: Dojos Rising, která vyjde na PC a konzole.