Zobrazit vše ve dne 29. 4. 2022

Jak bude Sony převádět aktivní předplatné PS Plus na novou verzi?

Společnost Sony potvrdila, že dočasně zablokovala prodlužování aktivního členství služeb PlayStation Plus a PlayStation Now. Nemusíte se bát, vaše zakoupené kódy a kartičky nepropadnou.

Tiny Tina’s Wonderlands je sice dobré Borderlands, ale špatná hra

Tiny Tina’s Wonderlands je samostatnou iterací v sérii Borderlands, která se snaží být odlišná. Bohužel se jí podařilo zejména nevyužít potenciál, které ji nabídly fantaskní kulisy.

Květnové hry s předplatným Xbox Live Gold

Předplatitelé Xbox Live Gold a Xbox Game Pass Ultimate si během května mohou svou digitální knihovnu her rozšířit o čtyři tituly. Mimo jiné o plošinovku Yoku’s Island Express z roku 2018.

Detailněji o nových možnostech obtížnosti v Sifu

Minutový trailer láká na možnost nastavit si obtížnost v kung-fu bojovce Sifu. V případě této hry jde o velkou věc, protože hráči si od vydání stěžují na vysokou obtížnost.

Switch Sports je venku a Nintendo nabádá k velké opatrnosti při hraní

Když v závěru roku 2006 pro konzoli Nintendo Wii vyšla sportovní sbírka her Wii Sports, tak nejeden televizor utrpěl újmu. Nintendo tak nabádá k velké opatrnosti při hraní nově vydaného Switch Sports.

Zahráli jsme si Overwatch 2 PVP betu

Několik let jsme čekali na tento moment. Overwatch 2 se blíží a aktuálně je dostupná uzavřená beta PVP módu, který mění styl rozestavění týmů a přináší další novinky.

Podívejte se na záběry z hraní pirátského Skull and Bones

Na internet uniklo šestiminutové video z hraní dlouho vyvíjeného pirátského dobrodružství Skull and Bones od studia Ubisoft Singapore. Pochází z technického testu.

Oznámení Warcraftu pro mobily na spadnutí

Společnost Blizzard oznámila, že příští týden bude oznámena první mobilní hra zasazena do světa Warcraftu. Fanoušci doufají ve strategii, ale vývojáři zatím nic neprozradili.

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 až příští rok a vynechá staré konzole

Pokračování povedené akční adventury Star Wars Jedi: Fallen Order vynechá starou generaci konzolí a vyjde v příštím roce pouze na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Oficiálně odhaleno logo Call of Duty: Modern Warfare 2

Letos na podzim si zahrajeme Call of Duty: Modern Warfare 2, pokračování měkkého restartu střílečky Modern Warfare z roku 2019. Vývoj má na starost studio Infinity Ward.

Na Nintendo eShopu začal jarní výprodej her

Nintendo na svém eShopu spustilo jarní výprodej her. A když už o tom informuje samo Nintendo, tak ve slevě nesmí chybět ani jeho tituly. To se moc často nestává.