Zobrazit vše ve dne 25. 6. 2022

Ubisoft znovu představí Skull and Bones a Sony ukáže God of War Ragnarok?

Do konce března chce Ubisoft vydat Skull and Bones. Podle spekulací je termín stanoven na podzim. Do konce letošního roku je zase slibované nové God of War. Obě hry mají mít brzy prezentace.

Jaký osud čeká Diablo Immortal? Blizzard se chystá prozradit detaily

Na jedné straně zábavná dvacetihodinová příběhová kampaň, do které nemusíte investovat ani korunu. Na straně druhé agresivní monetizační systém v soubojích proti jiným hráčům.

PC verze Uncharted: Legacy of Thieves Collection až na podzim, uvádí SteamDB

AKTUALIZACE: Datum vydání Uncharted: Legacy of Thieves Collection bylo v databázi Steamu opět změněno.

Když zaplatíte více, zahrajete si Hogwarts Legacy dříve

Při čekání na oznámení data vydání Hogwarts Legacy se jeden fanoušek nudil a možná shodou náhody ve zdrojovém kódu oficiální stránky nalezl dosud nezveřejněné informace.

Microsoft pokračuje v cestě umožnit hrát všem a přibližuje vylepšení cloudového hraní

Morgan Brown z Microsoftu představil několik zajímavých novinek, kterými bude obohacena služba Xbox Cloud Gaming, která je součástí předplatného Xbox Game Pass Ultimate.

Jezdci hádají hodnocení svého týmového kolegy v F1 22

Codemasters ve spolupráci s organizátory Formule 1 připravili přes 15 minut dlouhé video, které je věnováno tomu, jak jezdci hádají hodnocení svých týmových kolegů ve hře F1 22.

Tohle je nové PS Plus: reakce na Game Pass od Sony konečně dorazila

Nová verze předplatného PlayStation Plus konečně dorazila i do Evropy. My jsme si samozřejmě nenechali ujít příležitost vyzkoušet, co všechno vlastně tři úrovně nabízí a jak fungují.