Zobrazit vše ve dne 25. 7. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E55

Ubisoft odkládá své nejlepší projekty?!

Steam se pomalu dostává do aut, The Last of Us Part I ukazuje oficiální záběry a Star Wars odhaluje ikonické nepřátele. Podívejte se, co dalšího se stalo v herním světě za 90HODIN.

Black Panther má napodobit úspěch Star Wars Jedi: Fallen Order

Po úspěchu Spider-Mana od Insomniac Games a Sony narostl zájem Marvelu o videoherní svět. Společnost má zdá se větší a větší touhu licencovat své značky nejrůznějším studiím.

The Lord of the Rings: Gollum má šanci na zlepšení díky odkladu

Tak odklady her ještě nejsou za námi. Z dříve slibovaného 1. 9. vypadává hra The Lord of the Rings: Gollum. Akční adventura se o několik měsíců opozdí. Snad vývojáři na hře zapracují.

Kdy vyjde remake The Last of Us na počítače?

Už jednou jsme tenhle termín slyšeli, ale jak vidno, tak je nutné ho zopakovat. To si uvědomil i jeden ze členů studia Naughty Dog. Kdy se tedy PC verze The Last of Us Part 1 dočkáme?

Bojovka MultiVersus otevírá své brány pro všechny

Do boje zvou známí hrdinové od Warner Brosu. Nově profesionální americký basketbalista LeBron James a dvojice Rick Sanchez a Morty Smith z populárního animovaného seriálu Rick a Morty.

Ubisoft snižuje rizika a zaměřuje se na Assassin's Creed a mobilní hry

Krize zasáhla Ubisoft. Francouzská společnost hodlá šetřit, což má ovlivnit neúspěšné tituly. Prý může být zrušen Roller Champions. Mezitím ani vývojáři nemají věřit v úspěch Skull and Bones.

Máte raději psa místo kočky? Tak to vám ve Stray pomůže modifikace

Kočičí kyberpunkové dobrodružství Stray zapůsobilo na milovníky koček, kteří na sociálních sítích sdílejí fotky. Díky modifikacím se do hry dostává pes, ale i Garfield.

Co jste ochotni udělat pro hru zdarma? Blizzard nabízí za tetování Diablo 4

Společnost Blizzard spustila netradiční turné nazvané Hell's Ink, které má ve velkých metropolích po celém světě upozornit na příchod čtvrtého Diabla. Nechali byste si vytetovat Diablo?

Nové video z Hogwarts Legacy ukazuje dosud neviděnou část bradavického hradu

O jedné z nejočekávanějších her druhé poloviny letošního roku stále nevíme vše. Herní divize společnosti Warner Bros. stále nerozjela hlavní reklamní masáž. Přesto něco málo tady je.

Diablo Immortal oslavuje další milník a rozdává dárky

Jak vidno, zájem o bezplatnou rubačku z temného světa roste, i když názory na hru se kvůli mikrotransakcím v endgame obsahu moc nezlepšují. Jaký dárek Blizzard vybral?

Hrdinové The Last of Us si do Fortnite cestu nenajdou

Aktualizace: Vedoucí vývoje The Last of Us popřel, že by Fortnite mělo spolupracovat s další hrou od PlayStationu.

Xbox Series X/S se bude zapínat ještě rychleji

SSD disky v konzolích nové generace výrazně zrychlily nejen načítání her, ale i samotné spouštění konzolí. Teď bude start nových Xboxů ještě rychlejší díky jedné změně.