Zobrazit vše ve dne 29. 6. 2022

Dune: Spice Wars působí jako skvělý úvod do 4X strategií

4X strategie Dune: Spice Wars dělá spoustu věcí dobře a nabízí zajímavé mechaniky. Zejména ale působí jako dobrý začátek, pokud se chcete do tohoto žánru dostat, ale většinou na něj nemáte trpělivost.

Připrav se na bláznivý letní výprodej na Steamu

Chceš si koupit některou z tisíce her ve slevě, ale nemáš platební kartu? Žádný problém!

Blizzard kupuje vývojáře Spellbreaku a přesouvá je na World of Warcraft

Společnost Blizzard koupila vývojáře magické battle royale akce Spellbreak ze studia Proletariat. To je v souladu se včerejším oznámením, že na začátku roku 2023 dojde k vypnutí serverů Spellbreaku.

Uniklo datum vydání pirátské akce Skull and Bones

Ubisoft má dlouhodobě problém s udržením tajemství. Nově na internet uniklo datum vydání Skull and Bones. Pirátská akce, která měla dlouhý a nesnadný vývoj, dorazí koncem roku.

Červencové hry s předplatným Xbox Live Gold

Společnost Microsoft představila nové hry do nabídky pro předplatitele Games with Gold. V červenci hráči obdrží čtyři tituly, včetně dvou z předchozích generací v rámci zpětné kompatibility.

Firma testující Cyberpunk 2077 reaguje na obvinění ze lhaní o chybách

Rumunská společnost Quantic Lab reaguje na obvinění, že lhala CD Projektu RED o chybách v Cyberpunku 2077 a zatajila podstatné problémy ovlivňující herní zážitek.

Šmoulové využijí své přednosti v další hře. Ve Smurfs Kart budou závodit

Šmoulové dostanou další hru. Po dobrodružné plošinovce The Smurfs - Mission Vileaf si jejich přítomnost užijí malí i velcí hráči v motokárových závodech Smurfs Kart.

Hideo Kojima chtěl vytvořit projekt ve stylu seriálu The Boys. Teď má o hru zájem showrunner seriálu

Nejspíš v návaznosti na premiéru třetí řady seriálu The Boys (Banda) od Amazonu si Hideo Kojima vzpomněl na projekt, který chtěl před časem vytvořit. Zůstal ale jen v jeho hlavě.

Sony představila vybavení pro hráče: sluchátka a monitory Inzone

Sony má nové vybavení pro hráče. Řada Inzone zahrnuje dva herní monitory a troje sluchátka s mikrofonem. Jsou navrženy pro hráče a kompatibilní s PC a konzolí PS5.