Zobrazit vše ve dne 10. 3. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E16

Valve před námi tajilo 4 hry!

Začátek dnešních hodin je vyloženě teatrální, snad se vám bude líbit. Pokud ne, stále tu máme solidní nálož novinek, třeba o složitostech závozu zboží do Ruska, nebo o stavění počítačů!

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga nám chce dát celou galaxii

Nový vývojářský deník se zaměřuje na tvorbu planet ze všech devíti filmů ságy Skywalkerů. Na mnoha z nich pocítíme vlivy počasí, přičemž určité mise nás donutí cestovat mezi více planetami.

Postavte si své vysněné město, zdarma je povedená hra Cities: Skylines

Skvělá budovatelská strategie Cities: Skylines, která vyšla v roce 2015, je zdarma. Vývojáři oslavují sedmé narozeniny. Na přidání hry do knihovničky máte týden.

Syberia: The World Before bude mít české titulky

Osm dnů před vydáním tady máme nový trailer lákající na Syberia: The World Before. Příběhová adventura vyjde 18. 3. letošního roku na PC. Později dorazí na konzole.

Microsoft porazil Sony a je nejlepším vydavatelem za rok 2021

Nejlépe hodnocenými hrami od Microsoftu jsou Forza Horizon 5, Psychonauts 2 a Microsoft Flight Simulator pro Xbox Series X. Podívejte se na celý žebříček a zjistěte, jak se komu dařilo.

Pirátské Skull & Bones se konečně chystá vyplout na rozbouřené moře

Věřte tomu nebo ne, Ubisoft hledá testery pro pirátské Skull & Bones, což značí, že se tahle dlouho odkládaná hra chystá konečně vyplout na rozbouřené moře. Kdy budou testy probíhat?

Podívejte se, jak se bude hrát za démona v Evil Dead: The Game

Bitvy čtyři proti jednomu započnou v pátek 13. 5. 2022, kdy Evil Dead: The Game vyjde na počítače a konzole PlayStation, Xbox a Nintendo Switch. Budete hrát za dobro, nebo si vyberete zlo?

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 10. března

Dobré ráno. Čtyři neoznámené hry od Valve. Velký patch pro Dying Light 2. Soundtracky her od Square Enix na YouTube. Velké slevy na Xbox Store a PlayStation Store.

Sony pozastavuje prodej her a konzolí v Rusku a vypíná PlayStation Store

Sony Interactive Entertainment (SIE) je dalším významným vydavatelem a vývojářem, který nehodlá pasivně přihlížet tomu, co ruská armáda páchá na Ukrajině. Sony rovněž podpoří organizace.