10

Horizon Forbidden West

2022

Horizon Forbidden West

Guerrilla Games se s Aloy bezpochyby vydali na celkem náročnou cestu překonat sami sebe a svůj předchozí odkaz. A to je dobře, protože takto obsáhlou hru jsme tady zase nějakou dobu neměli.

Porovnání Horizon Forbidden West na jednotlivých platformách

PlayStation 5 vs. PlayStation 4 Pro vs. PlayStation 4. Nejlépe samozřejmě nová akční adventura s otevřeným světě vypadá na nejvýkonnější konzoli od Sony. Jak je na tom ale starší hardware od Sony?

Horizon Forbidden West: Podívejte se na některé z úžasných nových strojů

Dvouminutový gameplay trailer se zaměřuje na některé z úžasných nových strojů, s nimiž se musí Aloy při nebezpečném dobrodružství vypořádat. Stroje číhají na stromech, v oblacích i ve vodě.

90VTEŘIN Epizoda S7E66

Horizon Forbidden West zdarma? No...

Řekneme vám to takhle. Tahle epizoda neexistuje. Nemůže. Copak si můžeme vydávat dvě videa hned po sobě? To ani Rockstar nemůže. Ale kdybyste ty novinky viděli. Bylo by to krásných 90VTEŘIN.

Vyzpovídali jsme scenáristku Horizon Forbidden West

Dostalo se nám příležitosti vyzpovídat scenáristku Annie Kitain, která stojí společně s týmem z Guerrilla Games za titulem Horizon Forbidden West. Co zajímavého prozradila? Čtěte dál!

Horizon Forbidden West bez přehnané brutality

ESRB přináší pár nových detailů o očekávané PlayStation exkluzivitě. Podívat se také můžete, jak se Aloy změnila. Pro netrpělivé ještě gameplay záběry souboje s hadím bossem.

Podrobnosti o dovednostech, specializacích a bojových stylech v Horizon Forbidden West

Jedna z nejočekávanějších her prvního čtvrtletí roku 2022 o sobě dává vědět skrz podrobnosti o rozsáhlém stromu dovedností, specializacích a bojových stylech. Plus nové obrázky.

Horizon: Forbidden West se ukázalo v plné kráse s rozpadlým Golden Gate mostem

Nebojácná hrdinka Aloy je zpět, aby se postavila na nohy a bojovala s mechanickými stroji připomínající dinosaury a přírodou, která pohlcuje post-apokalyptický svět.

Gameplay útržky z Horizon Forbidden West ukazují boj a svět

Společnosti Guerrilla Games a Sony nám prostřednictvím gameplay útržků ukazují, jak vypadá očekávaná akční adventura na konzoli PlayStation 4 Pro. Podívejte se na boj i svět.

Horizon Forbidden West ve filmovém traileru

Sony právě zveřejnila filmový trailer, kterým láká na PlayStation exkluzivitu Horizon Forbidden West. Ve videu se Aloy zamýšlí nad učením od Rosta, zatímco čelí novým hrozbám.

Čeká nás odklad Horizon Forbidden West, shodují se dva zdroje

Letošní herní kalendář se pomalu, ale jistě bortí. Další odloženou hrou má být očekávaná PlayStation exkluzivita Horizon Forbidden West. Na dobrodružství Aloy si prý počkáme.

Krásné obrázky z Horizon Forbidden West ukazují různorodý a nebezpečný svět

Velký otevřený svět bude různorodý. Aloy zavítá do bujné džungle, na pobřeží i na zasněžené vrcholky hor. Všude ale číhá nebezpečí v podobě nepřátelských kmenů a odolných strojů.

Horizon Forbidden West vylepšuje základy povedeného předchůdce

Vybrané zahraniční magazíny měly možnost zahrát si první tři až čtyři hodiny z očekávané PlayStation exkluzivity Horizon Forbidden West a pokračování dobrodružství Aloy si pochvalují.

Horizon Forbidden West představuje obávaného Clawstridera

Studio Guerrilla Games pokračuje v prohlídce robotických nepřátel. Prostřednictvím krátkého videa nás seznamuje s Clawstriderem, který se poprvé objevil v komiksu Horizon Zero Dawn.

První větší aktualizace Horizon Forbidden West opravuje palčivé problémy

Jak bylo slíbeno, tak se stalo. Akční adventura Horizon Forbidden West obdržela první větší aktualizaci po vydání. Patch s označením 1.05 opravuje spoustu chyb.

Hráči PlayStationu obviňují fanoušky Xboxu ze špatných recenzí Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West s průměrným hodnocením 88 procent od novinářů se řadí mezi nejlépe hodnocené exkluzivity PlayStationu. Přesto se v uživatelských recenzích objevují nuly.

Hlavní scénárista Horizon: Forbidden West opustil Guerrilla Games

Po šesti letech a deseti měsících v Guerrilla Games se John Gonzalez stěhuje do Barcelony, kde se pokusí vytvořit novou originální značku zasazenou do otevřeného světa.

Horizon: Forbidden West představuje nové regiony zpustošené Ameriky

Vypadá to, že mapa bude mnohem větší a detailnější než v Horizon Zero Dawn. Jaké oblasti nebojácná Aloy v novém dobrodružství navštíví?

Horizon Forbidden West může obdržet příběhové rozšíření

Už jste dohráli Horizon Forbidden West a nemůže se dočkat dalšího příběhu neohrožené hlavní hrdinky Aloy? Tak to pro vás mám naději, že nebudete muset čekat dalších pět let.

Horizon: Forbidden West představuje další typ stroje

Guerilla Games nám v rámci série příspěvků nazvané Meet The Machines odhalují nové stroje, které ve Forbidden West potkáme. Tentokrát se dozvídáme detaily o létajícím stvoření jménem Sunwing.

Svět Horizon Forbidden West je naplněn výzvami

Dvouminutový gameplay trailer ukazuje, čemu budeme v akční adventuře Horizon Forbidden West čelit mimo příběhovou linku. Těšíte se na tuhle PlayStation exkluzivitu?

Spousta nových informací a detailů ohledně Horizon Forbidden West

Přepracování stromu dovedností, rozloha světa, návrat postav, vylepšený soubojový systém… Horizon Forbidden West toho bude mít více než dost, aby se mohl nazývat právoplatným pokračováním.

V Horizon: Forbidden West bude boj zajímavý nejen proti strojům, ale i lidem

Tvůrci z Guerrilla Games v novém blogovém příspěvku hovoří o vývoji bojového systému, jenž přináší hráčům více možností. Nezapomnělo se ani na rozmanitější nepřátelé a propracovanější AI.

Jak Horizon Forbidden West využije PlayStation 5?

Majitelé konzole PlayStation 5 se zlobí na Sony, že nadcházející exkluzivity budou mezigeneračními hrami a nevyužijí plný potenciál nové generace hardwaru. Jak je na tom Horizon Forbidden West?

Horizon Forbidden West vyjde s českými titulky

Domácí Sony pokračuje v podpoře exkluzivit pro konzole PlayStation. Současně odhaluje dvě sběratelské edice a další novinky o pokračování dobrodružství hrdinky Aloy.

Horizon Forbidden West bude v mnoha ohledech lepší než jeho předchůdce

Představitelka Aloy se v rozhovoru rozpovídala o chystaném Horizon Forbidden West. Mimo jiné zmínila, že hra bude „větší a lepší“ než první díl tohoto akčního dobrodružství od tvůrců série Killzone.

Horizon Forbidden West má 5 úrovní obtížnosti i podporu pro leváky

Přístupnost je ve hrách důležitější čím dál víc. Studia pod Sony si na ní zakládají, což dokázali vývojáři akčního thrilleru The Last of Us Part 2. Nyní se k nim přidávají kolegové z Guerrilla Games.

Takhle vypadá Horizon Forbidden West na PS4

Studio Guerrilla Games ve dvacetisekundovém videu ukazuje, jak vypadá nadcházející akční adventura Horizon Forbidden West na základním modelu konzole PlayStation 4.

S českými titulky vychází Horizon Forbidden West

Tak je to konečně tady. Všichni majitelé konzolí PlayStation 5 a PlayStation 4 se mohou vypravit na druhé dobrodružství s neohroženou hrdinkou Aloy. Tentokrát v doprovodu české lokalizace.

Horizon: Forbidden West oficiálně odloženo na příští rok

Nešťastné zvěsti se potvrdily, druhého Horizonu se dočkáme až příští rok. Vlastníci prvního dílu si mohou na PlayStation 5 hru znovu užít s novým patchem, který přidává podporu 60 snímků za vteřinu.

Horizon Forbidden West - Gameplay trailer s českými titulky

Čtvrteční gameplay záběry z pokračování dobrodružství Aloy byly obohaceny o české titulky. Podívejte se znovu na rozpadající se civilizaci kolem známého mostu Golden Gate v San Francisku.

Svět Horizon Forbidden West bude rozlehlý a smrtící

Kmeny, animace, gesta a další věci jsou na nové úrovni, aby vývojáři posunuli zážitek a přinesli hráčům různorodý a nebezpečný svět, v němž vše žije svým životem.

Různorodé prostředí na obrázcích z Horizon Forbidden West

Čtyři nové obrázky z akční adventury Horizon Forbidden West ukazují nejen různorodé prostředí, které je krásné, ale zejména kvalitu hry na konzoli PlayStation 4.

Horizon Forbidden West se dočká vlastní LEGO sady

Sada pro dospělé stavitele, která dorazí na pulty obchodů letos na jaře, umožní každému fanouškovi postavit si vlastního Tallnecka. Nechybí ani minifigurka hlavní hrdinky Aloy.

Horizon Forbidden West připravil půdu pro třetí díl

Už to budou dva měsíce, co jsme se na PlayStationu 5 a PlayStationu 4 mohli ponořit do druhého dobrodružství nebojácné Aloy. Vývojáři pracují nejen na aktualizacích, ale také na novém projektu.

Horizon Forbidden West vyjde letos a hmatová odezva nám umožní cítit trávu

Možnosti bezdrátového ovladače DualSense vývojářům umožnily jít daleko za hranice rychlého cestování a grafické věrnosti. Horizon Forbidden West si zahrajeme na PS5 a PS4.

Horizon Forbidden West ukazuje tajemná místa i nové kmeny

Dvouminutové video s českými titulky ukazuje mysteriózní země a zvyky některých nových kmenů, které v únoru navštívíme v PlayStation exkluzivitě Horizon Forbidden West.

V Praze můžete objevovat AR expozici Horizon Forbidden West

Česká pobočka Sony ve spolupráci se Signal festivalem připravila na Negreliho viaduktu na pražském Karlíně unikátní Horizon Forbidden West AR expozici, kterou si může naplno vychutnat každý.

Srovnání San Franciska a prostředí z Horizon Forbidden West

V poslední době jsme se dočkali spousty nového infa ohledně Horizon Forbidden West od studia Guerrilla Games. Ve srovnávacím videu si můžeme povšimnout, jak velký důraz zde kladou na detaily.

Aloy v Horizon Forbidden West vyrostla a vyvinula se. Více se bude spoléhat na oblečení

Navzdory odkladu na únor příštího roku se o Horizon Fobridden West dozvídáme nové informace. Vývojáři se zaměřili na vývoj Aloy a prozradili vylepšení pro oblečení.

V Horizon Forbidden West se připravte na obtížné volby

První pokus s otevřeným světem studiu Guerrilla Games vyšel. Akční adventura Horizon Zero Dawn v roce 2017 na PlayStationu 4 zaujala netradičním zasazením, robotickými dinosaury i příběhem.

Seriál Horizon nebude přímou adaptací her Horizon Zero Dawn a Horizon Forbidden West

Fanoušky dobrodružství Aloy má lákat možnost podívat se na období vzestupu lidstva těsně před pádem. Seriál má totiž sledovat hned dvě časové linie. Co dalšího čekat?

Aloy méně mluví o schránce. Nový patch v Horizon Forbidden West opravuje další problémy

Po týdnu přichází další aktualizace Horizon Forbidden West. Studio Guerilla Games připravilo patch 1.06, který opravuje řadu problémů v misích a řeší další nepříjemnosti.

Získej trofej v Horizon Forbidden West a Sony vysadí strom

Záchrana planety. V rámci iniciativy Play and Plant vysadí společnost Sony strom za každého hráče, který v Horizon Forbidden West získá určitou trofej. PlayStation podpoří také divoké louky květin.

Kolik strojů obývá postapokalyptický svět Horizon Forbidden West?

V zajímavém a nebezpečném světě Horizon Zero Dawn z roku 2017 jsme mohli narazit na více než 26 různorodých strojů. Kolik jich bude v nadcházejícím Horizon Forbidden West?

Video ze zákulisí nás seznamuje s herci Horizon Forbidden West

Z očekávané PlayStation exkluzivity Horizon Forbidden West tady máme další video. Po včerejším příběhovém traileru se dnes seznámíme s herci. A to prostřednictvím téměř osmiminutového videa.

Příběhový trailer s českými titulky vnadí na Horizon Forbidden West

Země umírá. Lidé trpí. Brzy začnou hladovět. A stroje, které nám mají pomáhat, se vymkly kontrole. Musím najít způsob, jak to všechno napravit. A odpověď je někde na Zapovězeném západě.

Horizon: Forbidden West se připomíná v akčním gameplay traileru

Od vydání pokračování příběhu Aloy nás dělí už jen přibližně dva měsíce. Na letošních The Game Awards jsme mohli vidět akční gameplay trailer, který nám ukazuje nejen rozličná prostředí.

O monstrózních a fascinujících strojích v Horizon Forbidden West

Svět Horizon Forbidden West obývají neuvěřitelné kovové bestie podobné dinosaurům. Na hlavní hrdinku Aloy čekají nejen známé stroje z Horizon Zero Dawn, ale také úplně nové typy.

Podívejte se blíže na nové schopnosti Aloy v Horizon Forbidden West

Studio Guerrilla Games blíže představuje několik nových schopností Aloy. Vývojáři také vysvětlují, na co u pokračování kladou největší důraz a proč. Zmiňují se také o využití PS5.

Pokochejte se velkým mamutem z nejdražší edice Horizon Forbidden West

Ve sběratelské Regalla edici PlayStation exkluzivity Horizon Forbidden West na zájemce v únoru příštího roku čeká detailní soška velkého robotického mamuta, s nímž bude mít Aloy plné ruce práce.

Přechod z PS4 na PS5 u Horizon Forbidden West nakonec zdarma. U dalších her už za peníze

Sony reaguje na smršť negativních reakcí a otáčí ohledně upgradu nadcházející PlayStation exkluzivity Horizon Forbidden West. U dalších titulů bude Sony vyžadovat poplatek.

Čekají nás prezentace her Horizon Forbidden West a Dying Light 2

Dvě očekávané hry se konečně ukážou. Dokonce ve stejný den. Už za pár dnů se můžete těšit na nové informace o pokračování PlayStation exkluzivity a survival zombie akci od Techlandu.

Horizon Forbidden West ještě letos, ale nové God of War pravděpodobně odloženo

Stále probíhající koronavirová pandemie je velkým nepřítelem pro vývoj videoher. Vývojářům se hůře pracuje a nové konzole jsou takřka nesehnatelné, což hraje velkou roli při tvorbě některých titulů.

Spider-Man: Miles Morales, Horizon Forbidden West a Sackboy A Big Adventure i na PS4

Pokud se vám nechce hned utíkat pro PlayStation 5, tak pro vás máme dobrou zprávu. Sony se rozhodla, že několik zdánlivě PS5 exkluzivit vydá i na současnou generaci.

Seznamte se s obří mořskou želvou z Horizon: Forbidden West

Na Aloy čeká nové, nebezpečné dobrodružství v Utahu a tichomořském pobřeží, kde bude čelit více než tuctům nových druhů strojů, včetně obří mořské želvy. A na tu se dnes zaměříme.

Horizon: Forbidden West v den vydání PS5 nebude. Za Aloy si zahrajeme nejdříve v roce 2021

Mathijs de Jonge prozradil nové detaily a odpověděl na zvídavé otázky ohledně herního světa, nepřátel, kmenů využití výkonu PlayStationu 5.

San Francisco, jak ho neznáte. Porovnejte skutečné fotografie se záběry z Horizon: Forbidden West

Golden Gate Bridge, Ferry Building, radnice, Palace of Fine Arts, mrakodrap Transamerica Pyramid a další památky amerického města najdeme v PlayStation 5 exkluzivitě v post-apokalyptickém stavu.