Zobrazit vše ve dne 21. 2. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E11

Steam ruší slevy?!

Všichni máme rádi slevy, ale Steam jim říká „ne“. Ubisoft je pro změnu (zřejmě) na prodej a EA ukazuje prstem a obviňuje další tvůrce za neúspěch Battlefieldu 2042. A mnohem víc se stalo za 90HODIN.

V Cyberpunku 2077 můžete mít nyní nového mazlíčka

Kočka Nibbles a Johnny Silverhand už díky patchi 1.5 nejsou jediní domácí mazlíčci, kteří mohou ozvláštnit váš výchozí byt v Night City. Získání nováčka ale není jen tak.

Hráči PlayStationu obviňují fanoušky Xboxu ze špatných recenzí Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West s průměrným hodnocením 88 procent od novinářů se řadí mezi nejlépe hodnocené exkluzivity PlayStationu. Přesto se v uživatelských recenzích objevují nuly.

Od pašeráckého ráje v Contrabandu nečekejme další Just Cause

Tvůrci Just Cause v Avalanche Studios ve spolupráci s Microsoftem připravují exkluzivitu Contraband, která se zaměřuje na kooperativní loupeže, v nich hrají velkou roli automobily.

Ready or Not je nástupce série SWAT, na kterého jsme čekali

Pokud jste dlouhou dobu dychtili po realistické střílečce z civilního prostředí místo velkých otevřených bojišť, pak je Ready or Not něco, na co byste se měli rozhodně podívat.

Konec falešným slevám na Steamu. Valve přichází s novými podmínkami

Už žádné jednoprocentní slevy a zdražování před slevou. Valve došla trpělivost s vývojáři, kteří se snaží obelstít algoritmus a dostat se na první stránku Steamu.

Elden Ring v kostce. Šestiminutový trailer ukazuje nové akční hardcore RPG

Před příchodem recenzí (embargo končí ve středu v 16:00 našeho času) se společnosti Bandai Namco a FromSoftware pochlubily přes šest minut dlouhým gameplay trailerem.

Capcom oznámil Street Fighter 6 a kolekci arkádových bojovek

Z nedávného lákání Capcomu s odpočtem dnes ráno vylezlo oznámení nové arkádové bojovky Street Fighter 6 a představení kolekce deseti bojovek pro současné platformy, včetně Switche.

Han Solo s banánem ve vývojářském deníku LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Čerstvý vývojářský deník nabízí nové záběry z hraní, zajímavosti a mumlání z úst samotných tvůrců nebo přiblížení některých novinek v oblasti hratelnosti. Samozřejmě nechybí ani trocha humoru.