Zobrazit vše ve dne 14. 2. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E9

Valentýnský speciál s Harry Potterem!

Dnešní valentýnská epizoda 90HODIN má pár zajímavých novinek z insiderských kruhů a taky jednu novinku, která stihla zastarat ještě před vydáním epizody...

Horizon Forbidden West

Guerrilla Games se s Aloy bezpochyby vydali na celkem náročnou cestu překonat sami sebe a svůj předchozí odkaz. A to je dobře, protože takto obsáhlou hru jsme tady zase nějakou dobu neměli.

Po Wordle je tu Worldle; hádejte státy světa

Hra Wordle se v posledních týdnech nechvalně proslavila a inspirovala celou řadu klonů. Worldle vás nechá místo slov hádat státy světa, napoví vám pak jejich vzdálenost a směr od jiných států.

Originální Postal vyjde na Dreamcast. Bez legrace

Port prvního Postalu pro klasickou konzoli od Segy vyjde letos v létě i ve fyzické edici, a to s posvěcením původních tvůrců hry ze studia Running With Scissors.

Výkonný ředitel studia představuje Xenoblade Chronicles 3

Minulý týden během Nintendo Directu proběhla i novinka v podobě oznámení vydání hry Xenoblade Chronicles 3. Toto pokračování nyní detailněji představil ředitel studia Tetsuya Takahashi.

Hráči nedokážou dohrát Sifu. Kung-fu bojovka obdrží více obtížností

Koupili jste si kung-fu bojovku Sifu a teď trpíte při obtížných soubojích? Nejste sami. Aktuální počty trofejí prozrazují, že většina hráčů má značné problémy s vysokou náročností hry.

Česká Sony vypráví příběh Horizon Zero Dawn

Než se vydáte na pouť do hry Horizon Forbidden West, posaďte se a nechte si vyprávět příběh předchozího dílu v hodinovém videu s českým dabingem od PlayStationu.

Na spadnutí má být oznámení remasteru bondovky GoldenEye 007

Zvěsti o HD remasteru kultovní bondovky GoldenEye 007 se šíří už nějakou dobu. Nyní se k nim přidává Jeff Grubb ze serveru VentureBeat, jenž očekává brzké oznámení.

Lost Ark po problémech při spuštění se řadí mezi nejhranější hry na Steamu

1 311 842 současně hrajících hráčů. Tak těmito čísly se můžete pochlubit korejský masivně multiplayerový RPG titul Lost Ark, který byl po nečekaných problémech v pátek večer spuštěn.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 14. února

Varování pro hráče Cities: Skylines. Hra zdarma na Epic Games Store. Návrat dalších kultovních značek PlayStationu. Atomic Heart bez NFT. Velmi realistické postavy od tvůrců PUBG. Dead Island 2 žije.