Zobrazit vše ve dne 23. 2. 2022

Sifu v PS Plus nebude. Sony odhalila hry pro březen

Spekulace se nepotvrdily. Společnost Sony oznámila hry, které si budou moci do své knihovny během března přidat předplatitelé služby PlayStation Plus. Jste spokojeni?

Elden Ring - Recenze

Po dlouhé době čekání je Elden Ring konečně tady. FromSoftware zkusili jít s konceptem soulsovek zase o krok dál a my pokorně následovali, abychom zjistili, jak se jim to nakonec povedlo.

První větší aktualizace Horizon Forbidden West opravuje palčivé problémy

Jak bylo slíbeno, tak se stalo. Akční adventura Horizon Forbidden West obdržela první větší aktualizaci po vydání. Patch s označením 1.05 opravuje spoustu chyb.

Propad prodejů Call of Duty přiměl Activision jednat

Po téměř dvaceti letech, kdy další díly vycházely pravidelně rok, co rok, nemá dorazit žádné plnohodnotné Call of Duty. Náhradu má ale Activision zajištěnou. Co víme?

Hit House Flipper bude mít pokračování a jednička domácí mazlíčky

Připravte si pracovní oblečení a nářadí, chystá se House Flipper 2 a do prvního dílu tohoto hitu přichází rozšíření s domácími mazlíčky. Co budete mít tentokrát za úkol?

2K údajně připravuje sportovní hry na motivy stavebnic LEGO

Mezi prvními studii, která mají připravovat nové sportovní LEGO hry, co nevyužívají filmové licence, jsou třeba tvůrci LittleBigPlanet. Ti prý chystají fotbalový titul.

Ponořte se do postapokalyptického sci-fi světa v traileru na Elex 2

Příští týden vychází druhý díl akčního RPG titulu Elex od Piranha Bytes, který naváže na jedničku z podzimu 2017. Ta v přívalu větších a známějších her poněkud zapadla.

CD Projekt RED děkuje za podporu Cyberpunku 2077

Ve speciálním videu polské studio CD Projekt RED děkuje fanouškům za podporu Cyberpunku 2077 a shrnuje historii očekávané hry, včetně vývoje a detailního oznámení na E3 s Keanu Reevesem.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 23. února

Next-gen verze SnowRunner se blíží. Bude mít Cyberpunk 2077 funkční nadzemku? Tajný projekt v ZeniMaxu. Assassin's Creed Valhalla zdarma k vyzkoušení. GRID Legends pro předplatitele.