Avatar Fiola

Filip Kraucher - Fiola Producent, Moderátor

Fiola je zakladatelem projektu INDIAN. Stará se o chod redakce, připravuje scénáře, zabývá se herní kritikou i herním vývojem. Má více než 15 let zkušeností s tuzemským a zahraničním videoherním průmyslem. Pomáhal s marketingem mnoha herních studií a technologických společností. Miluje IT technologie a jeho velkým snem je tvorba počítačových her, které baví nejen jej, ale milióny hráčů.

16 let v redakci
401 publikací
34 recenzí
1238 komentářů
Recenze 8

Postavili jsme školu, kterou ani AI nezvládla: Two Point Campus

Školní hlášení se evidentně rozeznívá o něco dříve, než by mělo. Celá řada studentů musí čekat do září, někdo dokonce do října. V této strategii však můžete mít svou vlastní školu už dnes!

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Za tyhle názory by nás měli vyhodit...

Po těžké pauze od vysílání se vrací duo Fiola a Gelu v nabitém SHOWTIME s pořadovým číslem 37! A co vás čeká? Probereme nejzajímavější události a rozčílíme se klasicky nad šíleným herním byznysem.

Recenze 9

As Dusk Falls - konečně interaktivní novela, která má strhující děj

Roku 1998 se rodina Walkerových dostane omylem do střetu s rodinou Holtových. Během přepadení malého motelu v Arizoně všem půjde nejen o život, ale především o rodinné dědictví, o které nikdo nestojí.

Recenze 9

It Takes Two je perfektním titulem pro jakoukoli dvojici

It Takes Two je naprosto odlišnou hrou od A Way Out. Nikoliv díky svému žánrovému zpracování, ale také příběhem a způsobem, jakým přistupuje k hratelnosti.

Článek Reportáž

Reportáž z Game Access 2022 - Co si myslí Petr Rychlý o Mafii?

Vydali jsme se do Brna, abychom se podívali na velkou konferenci vývojářů. Po dvou letech se konečně Game Access vrátil a přinesl sebou koncert Mafie, vývojáře z USA i Evropy.

Epizoda 90VTEŘIN

EA opouští hry FIFA

Byla to dlouhá éra, kterou EA opouští, ale možná dělá dobře? Konec FIFY nutně neznamená konec všeho dobrého! Nové Need For Speed je na cestě, stejně jako Apex Legends na mobily. Máme pestré shrnutí!

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Nová Mafie v Unreal Engine 5 a Harry Potter na prodej

Dalších 14 dní je za námi, pojďme si spektakulárně shrnout vše důležité. Probereme novinky kolem další Mafie, okomentujeme nerozhodnost Ubisoftu a samozřejmě projdeme prodej licencí Warner Bros.

Epizoda PvP

Děláme peckový koncert Mafie a mezinárodní sraz vývojářů, chlubí se Roman Vanke

V dnešním kratším rozhovoru se seznámíte s jedním z organizátorů brněnské akce pro vývojáře Game-Access. Cesta do herního průmyslu je jednodušší, než si myslíte.

Článek Téma

8 věcí, které musí obsahovat naše vysněná Star Wars hra

Při příležitosti oficiálního Star Wars dne se zamýšlíme nad tím, co by měla podle nás obsahovat perfektní Star Wars hra. Předaleká galaxie je koneckonců dost rozhlehlá, takže nápadů máme víc než dost.

Epizoda 90VTEŘIN

Daniel Vávra ovlivnil nové Elder Scrolls?!

The Elder Scrolls VI bude bez draků, pirátské Skull & Bones vyjde na podzim, známe název nového Call of Duty a víme, jak dlouho budeme čekat na nový Fallen Order. To je vydatných 90HODIN!

Epizoda TOP 5

Nejdebilnější prohlášení herních společností

S osudem se to má tak, že každý je prý svého štěstí strůjce. A v dnešní TOP 5 si ukážeme, jak snadno můžete něco na veřejnosti říct, za co se vám vysměje celý herní svět.

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Pirátem snadno a rychle za 180 minut

Je těžké se stát pirátem? Tentokrát to rozčístneme! Společně s dalšími novinkami z celého světa. Budeme si povídat o akvizici Twitteru, akvizici Microsoftu i akvizici pirátských aktivit.