Avatar Fiola

Filip Kraucher - Fiola Producent, Moderátor

Fiola je zakladatelem projektu INDIAN. Stará se o chod redakce, připravuje scénáře, zabývá se herní kritikou i herním vývojem. Má více než 15 let zkušeností s tuzemským a zahraničním videoherním průmyslem. Pomáhal s marketingem mnoha herních studií a technologických společností. Miluje IT technologie a jeho velkým snem je tvorba počítačových her, které baví nejen jej, ale milióny hráčů.

16 let v redakci
399 publikací
31 recenzí
1229 komentářů
Epizoda 90VTEŘIN

EA opouští hry FIFA

Byla to dlouhá éra, kterou EA opouští, ale možná dělá dobře? Konec FIFY nutně neznamená konec všeho dobrého! Nové Need For Speed je na cestě, stejně jako Apex Legends na mobily. Máme pestré shrnutí!

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Nová Mafie v Unreal Engine 5 a Harry Potter na prodej

Dalších 14 dní je za námi, pojďme si spektakulárně shrnout vše důležité. Probereme novinky kolem další Mafie, okomentujeme nerozhodnost Ubisoftu a samozřejmě projdeme prodej licencí Warner Bros.

Epizoda PvP

Děláme peckový koncert Mafie a mezinárodní sraz vývojářů, chlubí se Roman Vanke

V dnešním kratším rozhovoru se seznámíte s jedním z organizátorů brněnské akce pro vývojáře Game-Access. Cesta do herního průmyslu je jednodušší, než si myslíte.

Článek Téma

8 věcí, které musí obsahovat naše vysněná Star Wars hra

Při příležitosti oficiálního Star Wars dne se zamýšlíme nad tím, co by měla podle nás obsahovat perfektní Star Wars hra. Předaleká galaxie je koneckonců dost rozhlehlá, takže nápadů máme víc než dost.

Epizoda 90VTEŘIN

Daniel Vávra ovlivnil nové Elder Scrolls?!

The Elder Scrolls VI bude bez draků, pirátské Skull & Bones vyjde na podzim, známe název nového Call of Duty a víme, jak dlouho budeme čekat na nový Fallen Order. To je vydatných 90HODIN!

Epizoda TOP 5

Nejdebilnější prohlášení herních společností

S osudem se to má tak, že každý je prý svého štěstí strůjce. A v dnešní TOP 5 si ukážeme, jak snadno můžete něco na veřejnosti říct, za co se vám vysměje celý herní svět.

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Pirátem snadno a rychle za 180 minut

Je těžké se stát pirátem? Tentokrát to rozčístneme! Společně s dalšími novinkami z celého světa. Budeme si povídat o akvizici Twitteru, akvizici Microsoftu i akvizici pirátských aktivit.

Epizoda 90VTEŘIN

Snoop Dogg nakráčel do Call of Duty

Pamatujte si, že nikdy. Ale opravdu nikdy nedělejte žádné zásadní game-design rozhodnutí zhulení. Pravděpodobně by se vám vyhnulo hned dvojité oznámení Activisionu. Godzilla vs. Snoop Dogg, proč ne?

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Konec Wargamingu, Ubisoftu a SONY, jak je známe

Svět se neustále mění. Dokazuje nám to každých 14 dní i naše novinková diskuze, kde reagujeme na nejžhavější témata uplynulých dní. Shrneme konec Wargamingu v Rusku, také co si koupí SONY a nejen to!

Epizoda 90VTEŘIN

Takhle bude vypadat GTA VI, ANO?!

Vždy máte na výběr. Strávit hodiny proklikáváním se novinkami nebo pár minut shrnout do jedné epizody 90HODIN. Dnes opět na téma GTA VI, Steam Decku, kuchařky HALO a taky příštího Need for Speed!

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Podvod SONY s Gran Turismo 7, Polda 7 a 7 dalších novinek

Polyphony Digital a SONY se mají za co omlouvat. Jejich poslední snaha vytřískat peníze z lidí je naštěstí vykoupená Game Passem. Herní trh se zkrátka mění a je na čase probrat v dalším SHOWTIME,…

Epizoda 90VTEŘIN

Nečekaná odhalení a očekávaná zrada

Od té doby, co si píšeme scénáře 90 HODIN v týmu navzájem vzniká panická hrůza z toho, že nám nedochází, jak vážné novinky umí být. Tentokrát si je řekneme proto všechny. Zkusíme zahrnout i Diablo IV.