Avatar Fiola

Filip Kraucher - Fiola Producent, Moderátor

Fiola je zakladatelem projektu INDIAN. Stará se o chod redakce, připravuje scénáře, zabývá se herní kritikou i herním vývojem. Má více než 15 let zkušeností s tuzemským a zahraničním videoherním průmyslem. Pomáhal s marketingem mnoha herních studií a technologických společností. Miluje IT technologie a jeho velkým snem je tvorba počítačových her, které baví nejen jej, ale milióny hráčů.

15 let v redakci
370 publikací
29 recenzí
1122 komentářů
Epizoda INDIAN SHOWTIME

Zákaz kohoutích zápasů a trilogie GTA oficiálně

Ani se tomu nechce věřit, ale po dalším měsíci přichází speciální SHOWTIME ve kterém se objeví světoznámá trojice: Gelu, Fiola a Fluppy. Připojte se k strhujícímu shrnutí novinek za uplynulých 14 dní…

Epizoda 90VTEŘIN

Jste v pořadí 3695. ve frontě na...

Vítejte ve frontě na ten nejrychlejší novinkový servis! Dnes o New World, GTA Trilogii, God of War a také Apple výdělcích na App Store. Zkrátka klasická epizoda plná neklasických situací.

Článek Aktualizace

Indian je podruhé nominován na Cenu českého Internetu: Křišťálová Lupa 2021

V minulém roce jste nás překvapili. A letos jste to udělali znovu. Přijměte proto malé pozvání k tomuto zamyšlení a poděkování nad takovou cenou. Co vůbec tahle věc pro naši redakci znamená?

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Zpátky do školy, přichází super hry!

1. září je vždycky super "respawn" do normálního koloběhu života. A stejně to vnímá i celá videoherní scéna. Někdo si zahraje jen 3 hodiny týdně, někdo bude kvůli novým hrám chodit za školu.

Článek Novinka

Historie (nejen herního) streamování v ČR z pohledu Indiana

V dnešním videu si popovídáme o začátcích streamování v ČR. Věděli jste, že jsme dělali let's playe ještě než to bylo cool?

Epizoda HARDWARE TEST

Gaming Lancer: Herní klávesnice z dílny CZC

Po myších se CZC rozhodlo pustit i do tvorby vlastních klávesnic a my jsme byli u toho! Fiola si tak na CZC Lancer řádně posvítil (aby viděl RGB).

Epizoda 90VTEŘIN

Trénink rychlosti

Za několika horami, se učil Fiola tajemnému učení rychlosti. Chtěl být nejrychlejším novinkářem na českém i zahraničním internetu. Jenže mu do toho něco přišlo a musí se vrátit do 90VTEŘIN.

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Kauza Blizzard pokračuje a jak daleko je Half-Life 3?

Tentokrát si něco povíme o náročném vývoji Skull & Bones, Netflix se snaží o další adaptace podle her, rozebereme náklady spojené s exkluzivními hrami a nezapomeneme na klasickou vatu!

Epizoda TOP 5

Hry, ve kterých jsme utopili nejvíce času!

V některých hrách strávíte minuty, v jiných hodiny a jsou tu takové tituly, které dokáží zabavit na dny či snad týdny. Takže na kterých hrách máme úplně nejvíce hodin my?

Epizoda INDIAN SHOWTIME

GTA 6 nebude, SONY ignoruje indie hry a Nintendo zneužívá zaměstnance?!

Dnešní epizoda nezahrnuje jen události 14 dní, ale rovnou celého měsíce. Velké komentářové reakce na novinky o GTA VI, o vypínání her jako MInecraft Earth a Magic Legends a plno vaty!

Epizoda PvP

Lidi nás k odměnám pro Bulánky 2.0 donutili, říká Jaroslav Wagner ze SleepTeam

Slavná éra Bulánků pokračuje! Po tom, co SleepTeam vybral na Startovači pro pokračování Bulánků více jak 7 miliónů korun, už není pochyb o tom, že hra vznikne.

Epizoda HARDWARE TEST

Karta, která zachránila SHOWTIME: Elgato Cam Link Pro

Dejte sbohem sekajícím se kamerovým vstupům, když nemáte dostatek PCIexpress linek. Tohle není specializovaná střižna. Tohle je grabovací karta, která má hned 4 HDMI vstupy. A hodně nám pomohla.