Zobrazit vše ve dne 16. 2. 2022

Porovnání Horizon Forbidden West na jednotlivých platformách

PlayStation 5 vs. PlayStation 4 Pro vs. PlayStation 4. Nejlépe samozřejmě nová akční adventura s otevřeným světě vypadá na nejvýkonnější konzoli od Sony. Jak je na tom ale starší hardware od Sony?

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl je stále velká neznámá

Přestože jsme se měli plnohodnotného pokračování série S.T.A.L.K.E.R. podle původních plánů dočkat již za tři měsíce, ze samotné hry jsme toho dosud příliš neviděli. Shrňme si tedy to málo, co víme.

Nintendo ukončí podporu eShopu pro 3DS a Wii U

Budoucnost Nintenda je nenávratně spojena s úspěšnou konzolí Switch. Svědčí o tom záměr japonské společnosti přestat v digitálním obchodě podporovat 3DS a Wii U.

V letošním roce hotovou verzi Baldur's Gate 3 raději nečekejte

Pro vývojáře je důležitější kvalita než nějaký termín. Přesto se ale hráči v předběžném přístupu nudit nebudou. Patch s číslovkou sedm přináší třídu barbara. Podívejte se.

Zapojte se do víkendového testování nového Nintendo Switch Sports

Wii Sports ožívá, a to pro Switch v podobě Nintendo Switch Sports a vyjde už v dubnu. Nintendo si připravilo na tento víkend online test před vydáním. Jak se do testování zapojit? Dozvíte se v článku.

Cyberpunk 2077 má nyní vyšší minimální HW požadavky

Po včerejším vydání patche 1.5 CD Projekt RED doporučuje alespoň grafickou kartu GTX 970. Některé novinky navíc z technických důvodů nejsou k dispozici na staré generaci konzolí.

Takhle se bude hrát komplexní strategie Dune: Spice Wars

Ikonická pouštní planeta, nebezpeční píseční červi, písečné bouře, diplomacie, špionáže a válka o koření. To vše v této real-time strategii najdete. Čím ještě bude zajímavá?

Darth Malgus se vrací v cinematic traileru Star Wars: The Old Republic: Legacy of the Sith

Včera vyšlo rozšíření Legacy of the Sith pro Star Wars: The Old Republic. Vydání expanze proto doprovodil velkolepý cinematic trailer, který může snadno zaujmout veterány i nováčky.

PlayStation Productions s hvězdnou sestavou ikonických postav

Hvězdná sestava z PlayStationu. Nechybí Kratos z God of War, Nathan Drake z Uncharted, Aloy z Horizon, Joel a Ellie z The Last of Us, Ratchet a Clank, Astrobot a další.

Vzniká pokračování povedené postapokalyptické akce Mad Max?

Postapokalyptická third-person akce Mad Max z roku 2015 se řadí mezi povedenější hry. Mnoho fanoušků si přeje pokračování a možná se dočkají. Nasvědčuje tomu jeden tweet.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 16. února

Dobré ráno. Hrdinové Marvelu mají zaplavit PlayStation. Nintendo metaverzum nechce. Demo vesmírné střílečky Chorus. Nový projekt od id Software. První mobilní hra tvůrců The Evil Within. Hra zdarma.