Zobrazit vše ve dne 3. 8. 2022
INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E38

Všechno zdražuje?!

Co kutí nového CD Projekt RED? Jak zakročilo VALVE proti šíleným praktikám vývojářům na Steamu, co přesně zdražuje a hlavně proč? To vše a ještě více v nové epizodě SHOWTIME.

Letní slevy PlayStationu: Ve slevě DualSense i nové hry

Pro majitele PlayStationu 5 a PlayStationu 4 začaly letní slevy, které zahrnují ovladač DualSense za 1299 Kč (místo 1799 Kč) v různých barvách a vybrané herní tituly.

Oblíbený simulátor policisty vyjde v plné verzi na PC i konzole

Pokud vás někdy lákalo vžít se do policisty a vyzkoušet si jeho každodenní práci, tak nejlepší možnosti se zdá být Police Simulator: Patrol Officers, který brzy vyjde v plné verzi.

Program odměn Microsoftu je nově dostupný i pro nás

Společnost Microsoft v tichosti rozšířila svůj bezplatný program Microsoft Rewards do dalších zemí, včetně České republiky a Slovenska. Už i my můžeme sbírat body a vyměnit je třeba za dárkové karty.

Prodeje konzolí Nintendo Switch nadále klesají

Nintendo zveřejnilo finanční výsledky za první čtvrtletí nového obchodního roku. Z nich můžeme vyčíst trend poklesu prodeje samotných konzolí Switch. Jak se prodává software?

Kratos na Xboxu v okaté a příšerné kopírce God of War

Okaté kopírování není doménou pouze lehčích mobilních her, ale také velkých titulů z počítačů a konzolí. Jedná taková se s hrdinou Kratem z PlayStationu dostala do digitálního obchodu Xboxu.

Sedmá sezóna Sea of Thieves umožní vlastnit pirátskou loď

Desetiminutové video detailně představuje sedmou sezónu Sea of Thieves. Piráti z celého světa se na počítačích a konzolích Xbox mohou těšit na možnost koupit si vlastní loď a pojmenovat ji.

High-tech kamion od Western Star v American Truck Simulatoru

Čekání na zítřejší vydání placeného dodatečného balíčku, který rozšíří mapu o Montanu, si můžete zkrátit svezením v novém kamionu. American Truck Simulator přivítal nový dálniční kamion.

Hráčům CS:GO zmizely ranky. Proč se tak stalo?

Hráči kompetitivního CS:GO se ráno probudili, ale zmizel jim rank, a to ve všech hodnocených módech. Získat rank zpátky je velice snadné, ale proč byly vlastně hráčům odstraněny?