Zobrazit vše ve dne 6. 7. 2022
INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E36

EA terčem posměchu, GTA VI a vydání God of War Ragnarök

Jen těžce se připravuje na všechny novinky, které na vás čekají ve speciálním vydáním SHOWTIME! Ale je o čem mluvit. Probereme kdo může za zpackaný Cyberpunk 2077 pro konzole, kdo v česku vydělává…

Důležité aktualizace pro Horizon Forbidden West a Gran Turismo 7

Akční adventura Horizon Forbidden West od Guerrilla Games potěší majitele konzolí PlayStationu 5 i opravou chyb, zatímco závody Gran Turismo 7 opravují palčivou chybu.

Akční fantasy RPG titul Forspoken znovu odložen

Pokud jste si po dnešním oznámení God of War: Ragnarök na 9. 11. říkali, že během měsíce nestihnete dohrát Forspoken, tak akční fantasy RPG od Square Enix bylo opět odloženo.

Gwent: Rogue Mage je singleplayerový karetní návrat do světa Zaklínače

Z Projectu Golden Nekker se stává Gwent: Rogue Mage, samostatný singleplayerový roguelike titul a zároveň expanze světa Gwentu. Hra vyjde už zítra a nabídne příběh mága Alzura.

Filmeček, sběratelská edice a datum vydání God of War Ragnarök

Krátký filmeček pojmenovaný Father and Son (táta a syn) ukazuje některá nebezpečí, kterým Kratos a Atreus budou čelit s blížícím se Ragnarökem, koncem světa. Sběratelskou edici rozbaluje herec Thora.

Návrat Yakuzy, Prasátko Peppa i Tlapková patrola v červencovém Game Passu

Se začátkem nového měsíce přichází další rozšíření Game Passu. Společnost Microsoft se pochlubila několika tituly ze série Yakuza a potěší také příznivce dětských seriálů.

Společnosti Nacon a Ubisoft ukážou spoustu her

Pokud vám přišlo, že na červnových prezentacích chyběla celá řada her, tak to společnosti Nacon a Ubisoft chtějí napravit. Už zítra dvě prezentace. Další potom v září.

Farming Simulator 22 se rozšíří o stroje značky Volvo CE

S rostoucím zájmem o sérii Farming Simulator mají vývojáři lepší vyjednávající pozici při navazování nových partnerství. Díky tomu se do zemědělského simulátoru postupně dostaly známé značky.

V Games with Gold už nebudou hry pro Xbox 360

Microsoftu docházejí hry ve zpětné kompatibilitě z éry Xboxu 360. Korporace dosáhla svého limitu a od 1. 10. 2022 již nebudou v rámci Games with Gold zahrnuty staré tituly z Xboxu 360.

V Destroy All Humans! 2 si máte užít spoustu srandy ve dvou

Remake akční adventury Destroy All Humans! 2 v novém traileru zdůrazňuje možnost zahrát si s dalším hráčem na rozdělené obrazovce. Absence split-screenu mrzela hráče u předělávky prvního dílu.

Představeno NBA 2K23 s výzvami kariéry Michaela Jordana

Potvrzen návrat režimu The Jordan Challenge, ve kterém na vás čeká 15 výzev souvisejících s nejvýznamnějšími momenty kariéry Michaela Jordana, když působil v Chicago Bulls a v národním týmu USA.