Zobrazit vše ve dne 15. 2. 2022

Netflix získal práva na film podle střílečky BioShock

Do podmořského města Rapture s jedinečnou atmosférou se možná podíváme ještě jednou. Netflix dnes oznámil, že chystá celovečerní film, jenž by se měl inspirovat prvním BioShockem.

Tyhle hry dorazí do Xbox Game Passu v druhé polovině února

Fantasy strategie Total War: Warhammer 3, Mass Effect Legendary Edition pro cloud i Alice: Madness Returns pro počítače. Jaké další hry čekají na předplatitele Xbox Game Passu a PC Game Passu?

Horizon Forbidden West se dočká vlastní LEGO sady

Sada pro dospělé stavitele, která dorazí na pulty obchodů letos na jaře, umožní každému fanouškovi postavit si vlastního Tallnecka. Nechybí ani minifigurka hlavní hrdinky Aloy.

Cyberpunk 2077 pro next-gen konzole v prvních záběrech z hraní, upgrade i patch je dostupný již dnes

Vylepšení pro next-gen konzole doprovází patch 1.5, který vyšel už dnes. Aktualizace nabízí na všech platformách také různé změny v hratelnosti nebo další bezplatné přídavky.

Obavy se naplnily, Elden Ring vyžaduje výkonný procesor i hodně RAM

Minimální systémové požadavky, které se v pátek objevily na Steamu a byly následně odstraněny, jsou oficiálně potvrzeny. Přidávají se i doporučené požadavky. Jak Elden Ring spustíte?

PlatinumGames, autoři Bayonetty a Nier: Automata, se nebrání akvizici

Japonské studio PlatinumGames se nebrání tomu, aby ho někdo koupil. Vývojáři série Bayonetta a Nier: Automata mají jednu podmínku, nový majitel musí zachovat jejich tvůrčí svobodu.

Opice, banány a koule. Se vším je to zábava, ale ve dvou ještě větší

Po dvaceti letech se na nové generace konzolí vrací úspěšná série Super Monkey Ball. Nový díl s podtitulem Banana Mania přináší více než 300 úrovní, 12 miniher a desítky hodin zábavy.

Světe div se, EA a DICE opravují Star Wars: Battlefront 2

Battlefront 2 z roku 2017 se nakonec dočkal hned dvou oprav, které řeší závažné problémy, s nimiž se hráči setkávali na konci minulého roku, i několik dalších chyb.

Ubisoft chystá návrat Might & Magic. Půjde o AAA hru

Podle pracovního inzerátu se zdá, že Ubisoft chystá návrat značky Might & Magic. Vypovídá o tom hledání senior brand manažera do studia v Šanghaji. Co společnost zatím prozradila?

Dying Light 2 dostává první bezplatné DLC

V polském Techlandu se poslední týdny věnovali nejen opravě chyb a problémů hry Dying Light 2: Stay Human, ale také přípravě prvního dodatečného balíčku, které je počátkem slibované pětileté podpory.

Star Wars: Hunters nabídne mód Huttball ze Star Wars: The Old Republic

Populární sportovní aktivita z MMORPG od BioWare si našla nový domov v chystané primárně mobilní multiplayerové hře od společnosti Zynga. Jen se jí bude moci zúčastnit méně hráčů.

Horor Martha is Dead bude cenzurován, ale pouze na PlayStationu

Na Xboxu Series X/S, Xbox One a PC nabídne thriller z druhé světové války plnohodnotný zážitek. Proč k cenzuře na PlayStationu 5 a PlayStationu 4 dochází? Ani vývojáři nedokázali odpověď.

Babylon's Fall si vyzkoušíme v předstihu skrz demo

O Babylon's Fall se tolik nemluví, ale to se může brzy změnit. Společnost Square Enix oznámila, že si tohle kooperativní akční RPG od PlatinumGames budeme moci vyzkoušet skrz demoverzi.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 15. února

Dnes stream z Cyberpunku 2077. Petice za vrácení peněz majitelům Battlefieldu 2042. Remake hororu Until Dawn. Záhadné odpočítávání Capcomu. The Last of Us Part I. Dokument o Lemmings.