Zobrazit vše ve dne 2. 3. 2022

Ukončete podporu v Rusku, vyzvala Ukrajina společnosti PlayStation, Xbox a další

Odpojení od bankovního SWIFTu a propad rublu nemusí být brzy jedinou starostí hráčů v Rusku. Místopředseda ukrajinské vlády vyzývá k zastavení podpory v Rusku i Bělorusku.

Po vítězství budeme pokračovat, vzkazují tvůrci Stalkera 2 z Ukrajiny

Vývoj hry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl musel dle očekávání ustoupit pomoci zaměstnancům studia GSC Game World a jejich rodinám. Tvůrci jsou však přesvědčeni, že nekončí.

Aloy méně mluví o schránce. Nový patch v Horizon Forbidden West opravuje další problémy

Po týdnu přichází další aktualizace Horizon Forbidden West. Studio Guerilla Games připravilo patch 1.06, který opravuje řadu problémů v misích a řeší další nepříjemnosti.

EA odstraňuje ruské týmy z FIFA 22 a NHL 22 na podporu Ukrajiny

Nejen národní tým Ruska, ale také ruské kluby. Z NHL 22 zmizí i běloruské týmy a kluby. Společnost Electronic Arts takto podporuje Ukrajinu a odsuzuje invazi ruské armády.

Capcom výrazně vylepší Resident Evil 2, Resident Evil 3 a Resident Evil 7

Nativní verze pro PlayStation 5, Xbox Series X a Xbox Series S. Půjde o bezplatné vylepšení pro majitele her, které se dostane také na počítače. Na jaká vylepšení se můžeme těšit?

Charitativní DLC pro české kamionové simulátory a Space Engineers zažívá review bombing od Rusů a Číňanů

Pražské studio SCS Software, které stojí za hrami Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator, chystá kosmetický dodatečný balíček pojmenovaný Ukrainian Paint Jobs Pack.

Humorné dobrodružství sovětského kosmonauta odloženo s ohledem na události ve světě

Na humornou akční adventuru Little Orpheus od autorů Dear Esther a Everybody's Gone to the Rapture si musíme počkat o něco déle. V čem bude hra zajímavá a co nabídne?

S Gran Turismo 7 oslavíte automobilovou historii

Po více než osmi letech přichází vytoužené a hlavně plnohodnotné pokračování závodní série Gran Turismo. Sedmý díl se hrdě hlásí k tradici značky a oslavuje její 25. výročí.

Detailně zpracované letiště Václava Havla v Microsoft Flight Simulatoru

Společnost Orbix potěšila české hráče Microsoft Flight Simulatoru. V novém balíčku přináší detailně zpracované letiště Václava Havla v Praze a jeho okolí, včetně nemocnice v Motole.

Středověká městská simulace Farthest Frontier jde dál než Banished

Dbát musíte nejen na pěstování nejrůznějších plodin, ale také je pravidelně střídat. Váš lid navíc mohou postihnout starodávné nemoci. Jak se jim bude možné bránit?

Automobiloví experti rozebírají Gran Turismo 7

Čekání na páteční příjezd Gran Turismo 7 si nyní všichni milovníci aut mohou zkrátit právě publikovaným povídáním pěti vášnivých fanoušků aut. Překvapením je Sung Kang z Rychle a zběsile.

Vizuální novela přibližuje dějové pozadí Ghostwire: Tokyo

Bezplatná vizuální novela Ghostwire: Tokyo - Prelude se zaměřuje na postavu detektiva KK a už nyní je k dostání ve verzi pro PS4 a PS5. Za týden se dostane i na PC.