Zobrazit vše ve dne 11. 2. 2022

Call of Duty: Modern Warfare 2 a Call of Duty: Warzone 2 na zcela novém enginu

Activision dnes večer potvrdil vývoj pokračování měkkého restartu Call of Duty: Modern Warfare a Call of Duty: Warzone 2. Obě hry připravuje studio Infinity Ward od základu na zbrusu novém enginu.

Ambiciózní bezplatné RPG Lost Ark na poslední chvíli odloženo

V šest hodin odpoledne našeho času mělo dojít k dlouho očekávanému spuštění bezplatného masivně multiplayerového RPG titulu Lost Ark. Na poslední chvíli ale vývojáři museli oznámit odklad.

Vrátí se Midnight Club? Take-Two chystají závody v otevřeném světě

Není to tak dlouho, co se generální ředitel Take-Two nechal slyšet, že chtějí navrátit některé ze svých velkých značek. Vzápětí se začalo mluvit o dalších remasterech.

Horizon Forbidden West ve filmovém traileru

Sony právě zveřejnila filmový trailer, kterým láká na PlayStation exkluzivitu Horizon Forbidden West. Ve videu se Aloy zamýšlí nad učením od Rosta, zatímco čelí novým hrozbám.

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök může zkrátit čekání na God of War

Přes šest minut dlouhý trailer ukazuje vše podstatné, co můžeme čekat od velkého příběhového rozšíření Dawn of Ragnarök pro Assassin's Creed Valhalla. Připraveni přijmout osud Ódina?

Dead Island 2 by mohl být po osmi letech konečně vydán

Rok 2022 může být rokem nejen Dying Light 2 od Techlandu, ale také dlouho očekávaného pokračování Dead Island. Druhý díl zombie akce by mohl vyjít ve čtvrtém čtvrtletí 2022.

Harry Potter: Magic Awakened nabídne na mobilech velkolepé kouzelnické dobrodružství

Akční RPG titul Hogwarts Legacy nebude jedinou novou hrou ze světa Harryho Pottera. Do školy čar a kouzel v Bradavicích se podíváme ještě ve speciálním mobilním projektu.

O víkendu nepotřebujete PlayStation Plus

Na konzolích PlayStation 5 a PlayStation 4 si můžete zahrát multiplayerové módy svých her bez nutnosti mít předplatné PlayStation Plus. Sony láká na FIFA 22, NBA 2K22 nebo Fall Guys.

Oznámeno pokračování Never Alone. První díl vyjde na Switch

Nenásilná logická dobrodružná plošinovka Never Alone, která je inspirována příběhem aljašských indiánů Iñupiat, obdrží pokračování. První díl vyšel už v roce 2014 a vypráví o indiánské dívce.

Zdarma milostné dobrodružství do Kingdom Come: Deliverence

Srdce našeho oblíbeného rytíře Jana ptáčka se opět rozeznělo z překypujících citů, které chová ke své... nové vyvolené. Druhé DLC pro Kingdom Come: Deliverence je zdarma ve verzi pro PC.

Na Nintendo eShopu začal únorový festival slev

Nintendo na svém eShopu spustilo únorový festival slev. A když už o tom informuje samo Nintendo, tak ve slevě nesmí chybět ani jeho tituly. To se moc často nestává.

90VTEŘIN Epizoda S8E8

Po GTA VI přichází… další GTA?!

GTA sem a GTA tam, teď má GTA kdekdo. Umělá inteligence zase přechytračí i ty nejlepší hráče a nový Assassin's Creed má být de-facto Splinter Cell. Co všechno se nestane za 90HODIN...