Zobrazit vše ve dne 9. 2. 2022

Bigby Wolf se vrátí v The Wolf Among Us 2 až příští rok

Druhá sezóna The Wolf Among Us dorazí v roce 2023 a bude rozdělena na pět epizod, které vyjdou v pravidelných intervalech. Na PC půjde o exkluzivitu pro Epic Games Store.

Další Assassin's Creed bude menší a zaměřený na stealth

Další díl Assassin's Creed nebude tak rozsáhlý, nenabídne obrovský otevřený svět. Místo něho se zaměří na stealth, což by mohlo fanoušky příjemně překvapit. Kdo bude hlavním hrdinou?

Gran Turismo Sophy je umělá inteligence, která porazí i nejzkušenější řidiče

Umělá inteligence byla vycvičena tak, aby během hraní soupeřila s nejlepšími světovými řidiči. Vývojáři se zaměřili na to, aby umělá inteligence zvládla dynamiku vozu i náročné okruhy.

Takhle vypadá Horizon Forbidden West na PS4

Studio Guerrilla Games ve dvacetisekundovém videu ukazuje, jak vypadá nadcházející akční adventura Horizon Forbidden West na základním modelu konzole PlayStation 4.

Sifu obdrží dodatečně českou textovou lokalizaci

Česká distributorská společnost Hype oznámila, že 3. 5. letošního roku uvede na trh Vengeance edici kung-fu bojovky Sifu pro PlayStation 4 a PlayStation 5. Dobrou zprávou jsou české titulky.

Děsivý remaster japonské klasiky - Recenze Project Zero: Maiden of Black Water

Předělávka hororové série Project Zero do moderního kabátku se opravdu nepovedla. Repetitivnost, jednoduchost a zmatečné ovládání už nezachránil ani perfektní zvuk a děsivá atmosféra hory Hikami.

Velký kvíz, který prověří vaše znalosti o Horizon Zero Dawn

Už za několik dní na PlayStation dorazí druhý díl akční adventury Horizon. Tentokrát s podtitulem Forbidden West. To znamená jediné. Otestovat a zopakovat si, co vše víte z předchozího dílu.

PlayStationu chybí střílečka. Vrátí se série SOCOM?

Dočká se série SOCOM dalšího dílu? Jeden z bývalých redaktorů IGN se v podcastu Sacred Symbols zmínil o možném pokračování. Novinář během rozhovoru řekl, že o oživení slavné značky nemá pochyby.

Důležité novinky pro PS5 a PS4, ale jedna očekávaná funkce stále chybí

Společnost Sony dnes vybraným hráčům na PlayStationu 5 a PlayStationu 4 umožní vyzkoušet betu nového firmwaru, který přináší několik zajímavých novinek. Přesto ale jedna očekávaná funkce stále chybí.

Temná akce Chernobylite bude vylepšena pro PC a next-gen

Ray tracing, výběr mezi dvěma grafickými režimy i příchod prvního velkého rozšíření letošního roku. PS5 verze temné hororové akce Chernobylite navíc vyjde ve fyzické podobě.

GTA 5 prodalo dalších 5 milionů kopií. Daří se i remasterům GTA a Red Dead Redemption 2

Zlaté vejce od Rockstaru se stále velmi dobře prodává. Z poslední čtvrtletní zprávy o hospodářských výsledcích společnosti Take-Two jsme se dozvěděli další zajímavé informace.

Konami a EA odebrali Masona Greenwooda ze svých fotbalových her

Mason Greenwood zmizel ze všech fotbalových her společnosti Konami. Za jeho odebráním stojí podezření z domácího násilí a znásilnění, kterého se měl fotbalista dopustit na své přítelkyni.

Remaster klasické střílečky PowerSlave vyjde už zítra

Projekt PowerSlave Exhumed od studia Nightdive vychází už tento čtvrtek, přičemž slibuje kombinaci originálních verzí pro PlayStation a Saturn a řadu technických vylepšení.