Diablo Immortal

2022

Po úspěšném Diablu Immortal chce Blizzard další mobilní hru ze světa Warcraftu

Blizzard Entertainment přes své oficiální stránky hledá vedoucího vývoje, který si vezme na starost neoznámený projekt ze světa Warcraftu. Bude to akční RPG à la hack-and-slash?

Activisionu klesají aktivní hráči a příjmy. Vše má zachránit Call of Duty

Společnosti Activision klesají měsíční aktivní hráči i celkové příjmy. Hry známé firmy na konci druhého čtvrtletí hrálo 94 milionů lidí měsíčně. Vše má ale zachránit letošní Call of Duty.

Diablo Immortal oslavuje další milník a rozdává dárky

Jak vidno, zájem o bezplatnou rubačku z temného světa roste, i když názory na hru se kvůli mikrotransakcím v endgame obsahu moc nezlepšují. Jaký dárek Blizzard vybral?

90VTEŘIN Epizoda S8E54

Chcete změnit pohlaví? V Blizzardu vám vyhoví!

Legenda se vrací, víc žen ve Fifě a spousta dalších novinek. To vše se událo za posledních 90 HODIN!

Diablo Immortal umožní měnit třídy a přidává nového bosse

Dnes pro Diablo Immortal vyjde aktualizace s označením 1.5.2., která umožní měnit třídy a přidá několik novinek, včetně nového bosse. Nebyl by to ale Blizzard, aby v tom nebyl nějaký ten háček.

Diablo Immortal hraje většina lidí zdarma, hájí mikrotransakce šéf Blizzardu

Diablo Immortal je spojeno s agresivním systémem mikroplateb. Ovšem navzdory kritice bezplatná hra vydělává v průměru přes milion dolarů denně pouze z mobilních verzí.

Po Belgii zakáže loot boxy Nizozemsko. Španělsko je chce regulovat

Šest nizozemských politických stran se vyslovilo pro návrh na úplný zakázat prodeje nechvalně proslulých loot boxů. V návrhu zákona se uvádí, že loot boxy jsou formou hazardní hry.

Kritika Blizzard nemusí zajímat, Diablo Immortal vydělává milion dolarů denně!

Snad jen pošramocená pověst může trápit vedení Blizzardu, když velmi kritizované Diablo Immortal vydělává v průměru přes milion dolarů denně z mobilních verzí. Hořká pilulka pro kritiky.

90VTEŘIN Epizoda S8E49

Hlavní hrdinka GTA 6 bude žena?!

Herní svět i hráči se nezdráhají používat nadávky. EA uráží hráče singleplayerových her, hráči obviňují vývojáře God of War a GTA 6 má další úniky informací. Co dalšího se stalo za 90HODIN?

Nový boss v Diablu Immortal vzbuzuje strach z dalšího směřování hry

Dobrá zpráva, o víkendu se v akční rubačce objevil nový boss. Tím ale dobré zprávy končí... Hráči nechápou, co Blizzard tímto sleduje a obávají se, co je v budoucnu ještě čeká.

Jaký osud čeká Diablo Immortal? Blizzard se chystá prozradit detaily

Na jedné straně zábavná dvacetihodinová příběhová kampaň, do které nemusíte investovat ani korunu. Na straně druhé agresivní monetizační systém v soubojích proti jiným hráčům.

90VTEŘIN Epizoda S8E46

Activision Blizzard je nevinný...

Acitivision Blizzard se rozhodl prozkoumat, zda je nevinný, přitom učinil krok, který to poněkud popřel. Sony plánuje oznámit datum vydání PSVR2 a Battlefield 2042 je priorita. Jako dnešních 90HODIN.

90VTEŘIN Epizoda S8E45

Diablo Immortal je příšerně... úspěšné?!!

Dnes jsme se tu sešli aby jsme uctili památku Interner Exploreru, pohanili Diablo Immortal a popřáli mu k vynikajícímu úspěchu. COŽE?! Je to tak, více uslyšíte u 90HODIN!

Diablo Immortal: Nejhůře hodnocená hra Blizzardu vydělává desítky milionů dolarů

Navzdory velké kritice za agresivní mikrotransakce a pay-to-win mechanismy vydělává bezplatné akční RPG Diablo Immortal velké peníze. Kolikrát byla hra stažena?

Utratil 155 000 Kč a nic nezískal! To je Diablo Immortal, které má přes 10 milionů stažení

Rubačka Diablo Immortal zaznamenala nejlepší start v historii známé série, pochlubil se dnes Blizzard s tím, že hra má přes 10 milionů stažení. Má ale také agresivní systém mikrotransakcí.

V KAPSE Epizoda S2E18

Diablo Immortal je boží, než ho dohrajete

Na počítače i mobilní zařízení přišlo nechvalně známé Diablo Immortal, které nejen nás značně překvapilo. Dokud nenarazíte na end-game obsah, budete se totiž slušně bavit!

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E34

Konec lootboxů, podvod zvaný Abandoned a mikrotransakce v Diablo Immortal

SHOWTIME pokračuje a tentokrát máme žhavé novinky k doprobrání! Víte, že Diablo Immortal má problém s mikrotransakcemi? Nebo, že lootboxy již brzy budou zakázanou mechanikou ve hrách? Anebo jaké…

Většina kritiky na Diablo Immortal je kvůli dezinformacím, říká šéf vývoje

Diablo Immortal bylo terčem kritiky v době oznámení, kdy fanoušci volali po plnohodnotném novém dílu, a je terčkem kritiky i po vydání. Tentokrát za to může agresivní systém mikrotransakcí.

2,5 milionu korun stojí úplné vylepšení hrdiny v Diablo Immortal

Agresivní systém monetizace zabíjí dobře navrženou hratelnost bezplatného akčního RPG titulu Diablo Immortal, shodují se hráči, kterým vadí systém Blizzardu po dosažení endgamu.

Vyšlo bezplatné Diablo Immortal a nejde o jednohubku. Co vás čeká?

Diablo Immortal nečekaně dorazilo na mobilní zařízení o den dřív. Zahrát si tedy můžete už nyní. Pokud hodláte hrát i na počítači, potěší vás třeba synchronizace postupu.

Diablo Immortal v některých zemích nebude dostupné kvůli loot boxům

Už jen dny zbývají do globálního spuštění hry Diablo Immortal pro Android, iOS a PC. Blizzard o titulu mluví jako o nejambicióznějším Diablu, které bude zdarma.

20 minut ze zabíjení démonů v Diablo Immortal

Připravit se máte na likvidaci nejrůznějších démonů a nepřátel z nebezpečného a temného světa Diabla. Ve videu uvidíte, jak titul vypadá na chytrých telefonech i počítači.

Jak náročné bude Diablo Immortal na počítače a mobily?

Po datu spuštění přicházejí minimální a doporučené požadavky, aby všichni věděli, jak náročné bude masivně multiplayerové MMORPG Diablo Immortal na počítače a chytré telefony/tablety.

Diablo Immortal vyjde v létě na mobily a počítače

Mnozí hráči nedokážou Diablu Immortal přijít na jméno a raději by si zahráli právoplatné pokračování. Pokud ale plánujete dát hře šanci, tak dnes Blizzard oznámil datum vydání.

Diablo Immortal má předběžné datum vydání a chlubí se podrobnostmi

Mnozí z vás jistě ví, že se chystá mobilní hra ze světa Diabla, jež nese podtitul Immortal. Blizzard nyní odhalil nové informace a byla také spuštěna předběžná registrace.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 24. února

O vývoji nových dílů Dragon Age a Mass Effect. Spekulace o PlayStation Showcase. Tajné projekty u tvůrců Gears. Tencent zase nakupoval. Babylon’s Fall spolupracuje s NieR. Apex Legends Mobile se blíží

Hry, které to minulý rok nestihly

Minulý rok působil, že během něho vyjde řada fascinujících titulů. Spousta z nich ale byla odložena až na letošní rok, takže se podíváme, které hry to minulý rok nestihly.

Diablo Immortal se konečně probouzí. Začala uzavřená beta

Mobilní hack-and-slash titul Diablo Immortal se dostal do další fáze vývoje. Ve vybraných regionech začíná uzavřená beta verze pro Android. Testu se v současné době mohou zúčastnit vybraní hráči.

Blizzard odložil Diablo Immortal

Kvůli změnám v PvE, PvP a podpoře ovladačů si na mobilní akční RPG titul Diablo Immortal počkáme déle. Hráčům to ale podle všeho moc nevadí. Už v době oznámení fanoušci neskákali nadšením.

Mobilní hry se mají přizpůsobit platformě, Diablo zpackalo marketing, říká vývojář a producent mobilních her

Vývojář a producent mobilních her Jakub Dočkal v rozhovoru pro Indiana vysvětlil, proč se velké společnosti zaměřují na trh mobilních her a jak Blizzard pokazil marketing Diabla Immortal.

Blizzard nutně potřebuje velké hity. Společnost ztrácí miliony hráčů

Už pět let Blizzard nevydal žádnou velkou AAA hru. Kdysi známé studio, které je podepsáno za World of Warcraft, Diablem, StarCraftem nebo Overwatch, nutně potřebuje velký hit.

Blizzard zve všechny na BlizzConline

Fanoušci si mají zarezervovat dva dny, aby si vychutnali všechny novinky ze světů od Blizzardu, včetně šampiónů Azerothu a obránců Sanctuary nebo sektoru Koprulu.

Mobilní Diablo Immortal bude free-to-play

Společnost Blizzard potvrdila, že připravované Diablo Immortal bude pro mobily a tablety zdarma. Každý si budete moci hru stáhnout do svého zařízení s iOS nebo Android.

90VTEŘIN Epizoda S6E98

Cyberpunk odebrán z PlayStation Store

CD Projekt dostává další ránu, Cyberpunk je totiž stáhnut z PlayStation Store a akcie klesají. Vánoční čas nám alespoň přináší několik pěkných sněhových novinek, řekneme vám o nich během 90VTEŘIN!

TOP 5 Epizoda S1E175

Mobilní spin-offy, které nikdo nechtěl

Občas se objeví hra na mobil podle známé herní značky, kde si lidé řeknou, fajn, tohle není tak strašné. Někdy se ale stane, že hned po prvním traileru si lidé řeknou... co to sakra je?!

Blizzard oznámil BlizzConline na začátek roku 2021

Blizzard v souvislosti s celosvětovou pandemií koronaviru mění plány. Americká společnost byla nucena zrušit letošní BlizzCon. Místo něho ale oznámila BlizzConline. Speciální online událost.

Netflix chystá seriálové adaptace Diabla i Overwatche

Prezident Activision Blizzard Studios se na svém LinkedIn profilu rozpovídal o spolupráci s Netflixem, ze které by měly vzejít seriály na motivy Diabla a Overwatche. Co o nich prozradil?

Diablo Immortal je ještě daleko. Testy alfa verze až později

Vypadá to, že Diablo Immortal v letošním roce hotové nebude. Společnost totiž při pohovoru se svými investory prozradila, že až na druhou polovinu letošního roku plánuje regionální testy.

Blizzard po BlizzConu připomenul Diablo Immortal

Bojujte s monstry na telefonech a tabletech, vyzývá nový gameplay trailer, který připomíná Diablo Immortal. Blizzard hru raději neukázal při prezentaci na BlizzConu.

Co můžeme čekat na letošním BlizzConu nám prozrazuje hromada leaků

Podle úniků se zdá, že letošní BlizzCon bude stát za to. Pojďme se tedy společně podívat, jaké novinky nás již v pátek čekají.

BlizzCon: Dočkáme se oznámení Diabla 4, případně remasteru druhého dílu?

Když minulý rok Blizzard napínal fanoušky v domnění, že na BlizzConu bude představeno nové Diablo, nikdo nečekal, že se dočkáme pouze mobilní verze. Bylo to velké zklamání a internet to dal Blizzardu…

Sklamalo vás Diablo Immortal? Vyskúšajte Diablo 2: Median XL

Median XL je najväčšia a najpopulárnejšia modifikácia pôvodného druhého dielu. Do hry prináša mnoho zmien a predlžuje hernú dobu Diabla 2 o niekoľko desiatok hodín pre každú postavu. Modifikácia je,…

Za Diablo Immortal děkujme čínskému trhu

O špatně přijatém Diablo Immortal, tedy mobilním Diablu, netřeba dvakrát hovořit. Přestože Blizzard titulu věří, odezva komunity byla horší, než se očekávalo. Objevila se ale zajímavá informace,…

Blizzard pracuje na mobilních hrách pro všechny své IP

Blizzard po oznámení Diabla Immortal uspořádal konferenci čistě pro novináře, na které se spoluzakladatel Blizzardu vyjádřil k dalším připravovaným hrám pro mobilní zařízení.