Zobrazit vše ve dne 10. 8. 2022

Jak si vede Marvel's Spider-Man na PC oproti PlayStationu?

Oblíbený hrdina Spider-Man se po svém úspěchu na konzolích PlayStation vydává i na počítače a my jsme se podívali na to, jak se pavoučímu muži vede na méně i více výkonných sestavách.

Dostupnost PS5 se zhoršuje. České obchody nabízejí rychleji balíčky s hrou nebo ovladačem

Tuzemské internetové obchody začaly rozesílat zákazníkům s předobjednávkou PlayStationu 5 e-maily, kde je informují o současném stavu. JRC své zákazníky vystrašilo. Co ostatní?

Ve Farthest Frontier stavíte osadu v drsném středověku

Příznivci her ve stylu Frostpunk, Surviving Mars, Surviving the Aftermath, Banished a dalších budovatelských titulů s prvky přežití se pomalu přesouvají do nehostinného středověku.

Marvel's Spider-Man Remastered pro PC bude RTX ON

Společnost Nvidia vydala nové GeForce Game Ready ovladače, které přinášejí optimalizace pro očekávaný titul Marvel's Spider-Man Remastered, jehož vydání je plánováno na 12. 8.

World of Tanks slaví 12. výročí na pláži

Vezměte si sluneční brýle, sbalte si ručník a připravte se na velkou plážovou oslavu u příležitosti 12. narozenin bezplatné hry World of Tanks z pohodlí vašeho domova.

Po úspěšném Diablu Immortal chce Blizzard další mobilní hru ze světa Warcraftu

Blizzard Entertainment přes své oficiální stránky hledá vedoucího vývoje, který si vezme na starost neoznámený projekt ze světa Warcraftu. Bude to akční RPG à la hack-and-slash?