Zobrazit vše ve dne 6. 6. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E41

Vývojář, který tahal všechny za nos

Věříte Sonic Frontiers? Vypadá to, že fanoušci tedy rozhodně ne! Dragon Age konečně začíná dostávat reálné obrysy a vypadá to, že Abandoned snad asi vůbec nebude. Začíná 90HODIN!

Od Summer Game Festu nečekejte překvapivá oznámení, varuje pořadatel

Moderátor a producent Geoff Keighley varuje před velkým očekáváním. Hráči jsou natěšeni na Summer Game Fest a na internetu ve velkém diskutují a těší se na nejrůznější překvapení.

Ve vývoji nový díl výbušné akce Just Cause

Po prodeji Eidos Montreal, Crystal Dynamics a Square Enix Montreal společnosti Embracer Group ve Square Enix nezanevřeli na některé značky. Důkazem je dnešní potvrzení vývoje nového Just Cause.

Dva dny po prezentaci Xboxu s Bethesdou bude druhá prezentace Microsoftu

Xbox Games Showcase Extended nebude pouze doplňkem hlavní prezentace. Během 90 minut uvidíme nové trailery, detailnější pohledy na novinky z Xbox & Bethesda Games Showcase a diskuse s tvůrci her.

Západní Balkán další zastávkou Euro Truck Simulatoru 2

Po zrušení rozšíření s Ruskem přichází pražské studio SCS Software s novým oznámením. Ve vývoji je expanze West Balkans, která rozšíří mapu hry Euro Truck Simulator 2 o další část Balkánu.

2,5 milionu korun stojí úplné vylepšení hrdiny v Diablo Immortal

Agresivní systém monetizace zabíjí dobře navrženou hratelnost bezplatného akčního RPG titulu Diablo Immortal, shodují se hráči, kterým vadí systém Blizzardu po dosažení endgamu.

V Toys for Bob mají chystat nového Crashe Bandicoota

Ve studiu Toys for Bob, kde vznikl Crash Bandicoot 4: It's About Time, mají pracovat na novém dobrodružství známého hrdiny. Tentokrát ale nemá jít o remake ani o úplně nové dobrodružství.

Fortnite rozjíždí párty v nočním klubu s Darth Vaderem

Můžete skákat ve vodopádech, jezdit na příšerách, odvázat se na horské dráze a bavit se novým arzenálem zbraní. Nechybí také nepřetržitě fungující noční klub, včetně tanečního parketu.

Česká akční adventura 1428: Shadows over Silesia bude mít hezkou edici

Připravovaná středověká akční adventura 1428: Shadows over Silesia od jednočlenného českého studia KUBI Games bude mít nejen český dabing, ale také sběratelskou fyzickou edici.

Démonická verze Hulka i datum vydání Marvel's Midnight Suns

O Marvel’s Midnight Sun od autorů série XCOM toho zase tolik nevíme. O tom zajímavější je únik obsahující datum vydání, podrobnosti o předobjednávkách a další zajímavosti.

Svět Warhammeru až do srpna ovládl hru World of Tanks

Ve hře World of Tanks byla spuštěna nová sezóna Battle Passu. Tankisté mohou vyrazit na bojiště a získat hromadu dobrot včetně jedinečných odměn, z nichž některé vycházejí přímo z kultovního světa.