Zobrazit vše ve dne 29. 10. 2021

Bývalá kreativní ředitelka Uncharted pracuje s Marvelem na nové vysokorozpočtové hře

Ze světa superhrdinů od Marvelu se dočkáme další vysokorozpočtové hry. Připravuje ji společnost Skydance ve svém novém studiu, které vede Amy Hennig s veteránem z EA.

90VTEŘIN Epizoda S7E81

Ubisoft vyhrožuje hráčům?!

Když nad některou hrou zanevřete, může se to taky obrátit proti vám. Blizzard zase ruší koupená studia a GTA: San Andreas si užijeme ve virtuální realitě. To jsou novinky, jak se patří do 90VTEŘIN.

Další problém pro Cyberpunk 2077: Aktualizace a DLC později

Nejprve to byl odklad next-gen verzí na první čtvrtletí roku 2022. Teď se k tomu přidávají i plánované aktualizace a dodatečný obsah. V CD Projektu RED zkrátka nejde nic podle původních plánů.

Diablo Immortal se konečně probouzí. Začala uzavřená beta

Mobilní hack-and-slash titul Diablo Immortal se dostal do další fáze vývoje. Ve vybraných regionech začíná uzavřená beta verze pro Android. Testu se v současné době mohou zúčastnit vybraní hráči.

Startuje Black Friday na CZC, reálné slevy poběží celý listopad

Ještě pořád nemáte vyřešené všechny dárky pod stromeček? V rámci Black Friday na CZC nakoupíte ve slevě nejen elektroniku. Vše startuje dnes.

Trailer na Weird West od spolutvůrce Dishonored přináší datum vydání

Společnost Devolver Digital plánuje na trh uvést další netradiční hru. Weird West nás zavede do surrealistické verze Divokého západu, ale bohužel se tak nestane během několika týdnů.

Chcete být rybou? V I Am Fish tu možnost máte!

Chcete se stát rybou? I am Fish vám přesně to nabídne, ale je tu pár problémů...

Úspěch Assassin’s Creed Valhalla a plány pro Assassin's Creed Infinity

Assassin’s Creed Valhalla navázala na silný start a stala se druhou nejziskovější hrou v historii Ubisoftu. Co jsme se dozvěděli o tajemné budoucnosti série Assassin’s Creed?

„Nemyslím si, že Switch potřebuje výkonnější verzi,“ říká hlavní designér World War Z

V příštím týdnu vyjde pro Nintendo Switch další herní port. Jde o hru World War Z a jeden z hlavních designerů studia Saber Interactive se vyjádřil na téma, zda Switch potřebuje výkonnější verzi.

Battlefield 2042 představuje tři nové mapy

Seznamte se s trojicí nových map, které budou v Battlefieldu 2042 od studia DICE. Renewal je zasazena do egyptské pouště, Breakaway v antarktické Zemi královny Maud a Discarded v indickém Alangu.

Oculus Quest 2 se dočká další ikonické hry – GTA: San Andreas

Tohle je poměrně nečekané oznámení. Jen několik dní po vydání Resident Evil 4 pro Oculus Quest 2 došlo na oznámení další herní legendy. Oblíbeného GTA: San Andreas.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E20

Návrat Splinter Cell, Dbrand vs. SONY a hodnotíme Uncharted trailer

Sledujte shrnutí novinek za uplynulých 14 dní atraktivní a poutavou diskuzí: víme přesně jaký je remaster GTA, povíme si něco o God of War na PC a probereme novinky ohledně fenoménu DUNA.