Zobrazit vše ve dne 4. 7. 2022

Rockstar měl zrušit remastery GTA 4 a Red Dead Redemption

Důvodem může být špatné přijetí remasterů GTA 3, GTA: Vice City a GTA: San Andreas v loňské Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Tady se ale Rockstar Games nemůže divit.

Ruské akční RPG o vyhnání Poláků z Moskvy je dotační podvod?

V rámci iniciativy Ruského institutu pro rozvoj internetu má vzniknout akční RPG, ve kterém skupina vlastenců bojuje proti agresorovi v období polsko-ruské války.

Oficiální prohlášení tvůrců God of War vyzývá k respektu vývojářů

Vášeň by neměla být toxická ani by neměla být na úkor lidské důstojnosti, píše studio Sony Santa Monica v oficiálním prohlášením poté, co Cory Barlog bránil svou kolegyni pracující na God of War.

Prase s korunkou v Minecraftu na počest zemřelého Technobladea

V pátek 1. 7. se 10 milionů odběratelů YouTube kanálu Technoblade dozvědělo, že jejich oblíbený tvůrce obsahu zemřel ve věku 23 let na rakovinu. Po emotivním videu otce přichází reakce studia.

Obrovský „únik“ o GTA 6 zmiňuje rozsáhlý svět i policistku jako jednu z hratelných postav

Šestý díl gangsterské akce Grand Theft Auto byl Rockstarem pouze potvrzen, nikoliv oznámen. Očekávání hráčů jsou obrovská, což vede k velkému množství spekulací. Teď tady máme 121stránkový dokument.

Nový boss v Diablu Immortal vzbuzuje strach z dalšího směřování hry

Dobrá zpráva, o víkendu se v akční rubačce objevil nový boss. Tím ale dobré zprávy končí... Hráči nechápou, co Blizzard tímto sleduje a obávají se, co je v budoucnu ještě čeká.

PS5 může v budoucnu podporovat staré ovladače z PS3

Sony se možná snaží, aby zážitky z hraní starých her na PlayStationu 5 byly ještě lepší. Dopomoci k tomu může podpora starých ovladačů z éry PS3. Nasvědčuje tomu nový patent.

Rocket League slaví 7. narozeniny speciální událostí

Kdo by to byl řekl, že z malé hry pro PlayStation Plus se stane celosvětový fenomén. Rocket League se řadí mezi jedny z nejpopulárnějších titulů na světě, vedle Fortnite, Minecraftu a Robloxu.

Na televizích Samsung si zahrajete velké pecky bez konzole a počítače

Pomalu přichází doba, kdy nebude potřeba herní konzole, natož nadupaný počítač za desítky tisíc korun. Nejnovější televizory a monitory Samsungu již podporují nejoblíbenější služby pro streamování.