Zobrazit vše ve dne 20. 7. 2022

FIFA 23 nabídne lepší hratelnost, ženské ligy i hraní napříč platformami

Poslední rok s licencí FIFA nechtějí vývojáři z EA Sports zahodit a připravili zajímavé novinky, kterými se pochlubí letošní ročník. Možná to v Electronic Arts berou i jako šanci ukázat se.

Discord bude fungovat i v konzolích Xbox

V únoru letošního roku se plnou podporou Discordu pochlubily konzole PlayStation 5 a PlayStation 4. Po více než pěti měsících přichází Microsoft se stejným oznámením, Discord přichází na Xbox.

Žádná velká vylepšení, píše leaker o The Last of Us Part 1

Po úniku The Last of Us Part 2 se na internet předčasně dostal i remake prvního dílu. A opět to nejsou povzbudivé zprávy. Leaker přinesl i dosud neviděné screenshoty a úvod hry.

No Man's Sky: Endurance vám umožní postavit velké lodě

Ve studiu Hello Games stále nemají dost a při vývoji nového ambiciózního projektu nezapomínají na No Man's Sky. Právě dokončili v pořadí dvacátou bezplatnou aktualizaci.

Stopování jelena ve slovenském loveckém simulátoru Way of the Hunter

V téměř tříminutovém videu máme možnost se detailněji seznámit s loveckým simulátorem Way of the Hunter od slovenského studia Nine Rocks Games, kde na něm pracují bývalí autoři DayZ.

Alternativní verze map i nový tank do Hell Let Loose

Hráči Hell Let Loose mají důvod utopit v této válečné střílečce další hodiny. Studio Black Matter Games vydalo významnou aktualizaci s pořadovým číslem 12 a názvem Falling Dark.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 je stále naživu

Už to bude rok a pět měsíců, co bylo studio Hardsuit Labs odvoláno z vývoje očekávané hry Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Výkonný ředitel společnosti Paradox Interactive teď uklidňuje.

Diablo Immortal umožní měnit třídy a přidává nového bosse

Dnes pro Diablo Immortal vyjde aktualizace s označením 1.5.2., která umožní měnit třídy a přidá několik novinek, včetně nového bosse. Nebyl by to ale Blizzard, aby v tom nebyl nějaký ten háček.

Vyšlo kyberpunkové kočičí dobrodružství i dojemný liščí příběh

O kyberpunkovém dobrodružství roztomilého chlupáče jsme slyšeli často, i vzhledem k tomu, že je Stray dostupné pro předplatitele PlayStation Plus Extra a Premium. Je tady ale i druhé zvířátko.

Rubačka No More Heroes 3 vyjde na podzim pro PC, PlayStation a Xbox

Hack and slash akce No More Heroes 3 se po roce a několika měsících dostane na další platformy. Japonské studio Grasshopper Manufacture oznámilo vylepšené verze.

Saints Row je hotové, pochlubili se vývojáři

Jeden titul si můžeme ze seznamu potenciálních odkladů vyškrtnout. Vývojáři ze studia Deep Silver Volition se na sociální síti pochlubili dokončením vývoje nadcházejícího restartu Saints Row.